dowolna

Działki na sprzedaż Opole - Oferty sprzedaży działek

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł3 912 m² 63,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W miejscowości Brzezie gmina Opolei działka inwestycyjna oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego 1) Symbol i numer terenu 1u 2) Powierzchnia terenu 372 a 3) Przeznaczenie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł700 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży: w całości objętej aktualnym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

277 500 zł750 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 750 m Opole, chmielowice | mpzp | Spokojna i prestiżowa okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 750 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

758 250 zł50,55 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w Opolu w dzielnicy Czarnowąsy. Atutami nieruchomości są: atrakcyjna cena powierzchnia działki to: 50,55 ara media do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

329 000 zł666 m² 493,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Media w drodze dojazdowej do działki. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 844 m² 596,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2. Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej. Dogodny dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł5 850 m² 81,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową Czarnowąsy, opole Podstawowe parametry: powierzchnia: 5860 m 58 a (prostokątna) Status prawny: uregulowany dostęp do drogi publicznej Plan.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 562 m² 243,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Opole w dzielnicy Grotowice. Działka o powierzchni około 15,62 ara. Media (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł5 600 m² 353,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: kompleks nieruchomości usługowo-technicznych z zabudową Opole, ul. Popiełuszki 6 Na sprzedaż oferujemy zwarty kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 0,56 ha (5.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w dzielnicy Wrzoski! została jedna działka Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych obok siebie, każda.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 828 m² 519,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę inwestycyjną o powierzchni 18,28 ara położoną w Opolu-Czarnowąsach. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł827 m² 240,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom marzeń! Działka w Czarnowąsach przy ul. Studziennej Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej i prestiżowej okolicy? Ta działka o powierzchni 827.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 847 m² 168,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowalana o powierzchni 0,3847ha zlokalizowana w dzialnicy Wróblin w Opolu przy ulicy Krzanowickiej. Działka płaska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł8 400 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Opolu na sprzedaż. W ofercie posiadamy dużą działkę o powierzchni ok. 84 arów na sprzedaż w Opolu - obręb Wójtowa Wieś, ul. Niemodlińska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł8 317 m² 180,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie hektarowa działka z projektem podziału, zlokalizowana w Opolu-Czarnowąsach, w spokojnej części tej dzielnicy (ul. Podleśna), w której powstaje nowa zabudowa wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł10 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny o pow. 1ha , położony w Opolu, przy ul. Magazynowej, w przemysłowej części miasta, w pobliżu obwodnicy Północnej, autostrady A 4,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł773 m² 375,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Opolu z dobrym dojazdem. Działka: - powierzchnia działki to 7,73 arów. - w kształcie prostokąta. - teren płaski. Media.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 941 m² 182,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna działka usługowa w Opolu, ul. Czarnowąska Oferowana działka o powierzchni 0,4941 ha zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Opola, przy ul. Czarnowąskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł996 m² 175,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tu, gdzie kończy się zgiełk miasta, a zaczyna zapach świeżo skoszonej trawy, czeka działka, która może stać się Twoim miejscem na ziemi. 966 m i szerokość ok. 23 m dają Ci swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 539 m² 297,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 45,39 arów, położoną w Opolu, przy ul. Krapkowickiej. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

435 000 zł2 368 m² 183,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki budowlanej o łącznej powierzchni 23,68 ara, położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł4 180 m² 186,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. ok. 41,80a z lokalizowana po między dwoma działkami zabudowanymi dużymi domami jednorodzinnymi. Lokalizacja atrakcyjna pod budynek jednorodzinny lub kilka mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 662 m² 641,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny znajdujący się na obrzeżach Opola. Teren. Dwie działki o kształcie zbliżonym do trójkąta. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł732 m² 243,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*najlepsze oferty nieruchomości tylko W kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do sprzedaży: - niedrogą - położoną wśród luźnej zabudowy - z łatwym dostępem do drogowych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 864 m² 197,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowana w Opolu, ul. Popiełuszki, obręb Groszowice. Powierzchnia działki 1,864 ara o wymiarach ok 100 m x 19 m Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł12 405 m² 314,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży teren usługowy z zabudowaniami o powierzchni 1,2405 ha , składający się z trzech działek na terenie miasta Opola, przy ulicy Gosławickiej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł36 500 m² 95,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny ok 2,5 ha + działka z bocznicą kolejową 1,1366 ha w okolicy ul. Oświęcimskiej i Traugutta w Opolu. Według mpzp są to tereny obiektów produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 950 m² 189,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19,5 ar, położona w spokojnej, zielonej okolicy Opole/ Grotowice. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii z naturą oraz przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Z Zieleń. Doskonałe położenie. Cena nieruchomości podlega negocjacji. Szczegóły oferty: rendom.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 534 m² 141,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,9534ha, położoną w Opolu w dzielnicy Winów. Działka o nieregularnym kształcie, dostępne media to woda, energia, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 910 m² 38,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Opole, chmielowice | teren zieleni urządzonej (12 zp) Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna w Opolu, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł5 415 m² 738,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Opole, kolonia Gosławicka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem rozwojowym, zlokalizowana w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł820 m² 402,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu położona w Opolu-Bierkowicach. Aktualny plan przestrzennego zagospodarowania oznaczenie mn. Cena ofertowa ; 330000zł. Typ działki: budowlana Droga dojazdowa: asfaltowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł17 300 m² 182,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17300 m2, usytuowana w Opolu, dzielnica Wrzoski. Nieruchomość posiada wydzieloną drogę oraz częściowo pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 416 m² 79,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży prawdziwy rarytas wśród działek. Przedmiotowy grunt bez wątpienia wyróżnia: a.) bezpośredni dostęp do linii brzegowej szemrzącego strumyka oraz b.) obecność urokliwego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 697 m² 118,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz już dziś działkę idealną dla inwestorów planujących budowę budynku usługowego. Lokalizacja: działka położona jest w Opolu w dzielnicy Malina. Wielkim atutem tej działki jest to,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł690 m² 215,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Opolu - Krzanowicach Działka na peryferiach Opola pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia 700 m2. Ogrodzona. Pełne uzbrojenie w drodze (woda prąd, kanalizacja). Opodal.

Szczegóły ogłoszenia

252 350 zł721 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Opole, chmielowice, 721 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 721 m , położoną w prestiżowej dzielnicy Chmielowice w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 420 m² 49,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt