Serce 0 Ulubione

Działki nad jeziorem Opole - Oferty sprzedaży i dzierżawy

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

329 000 zł666 m² 493,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Media w drodze dojazdowej do działki. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł666 m² 493,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Opolu przy ulicy Wyspiańskiego , pełne media energia, woda, gaz , kanalizacja w drodze dojazdowej do działki. Dla zdecydowanego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 656 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Na sprzedaż urokliwa działka mieszcząca się w Dzielnicy Malina. Powierzchnia działki 16,5 ara. Działka nie jest objęta Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zabudowa działki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Opole

Opole,opolskie

415 000 zł18 071 m² 22,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę gruntu położoną w pobliżu obwodnicy północnej Opola, naprzeciwko Centrum Handlowego Turawa Park. 1,8071 ha terenu rolnego porośniętego drzewami cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Opole

Czarnowąsy,Opole

250 000 zł1 077 m² 194,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 10,77 ara, znajdująca się w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Działka o szerokości frontu ok. 35 metrów, z dostępem do drogi gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wrocławska

Wrzoski,Opole

620 000 zł2 100 m² 295,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana we Wrzoskach przy drodze Wrocławskiej, naprzeciw Straży Pożarnej, z widokiem na jeziorko. Wjazd od głównej oraz z drugiej strony. W cenie działki 50% zapłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Grudzice,Opole

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ofertą gruntu inwestycyjnego położonego dzielnicy Grudzice w Opolu. Działka o powierzchni 3000m2 o kształcie trapezu, o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Opole

Czarnowąsy,Opole

180 000 zł641 m² 310,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole dz. Czarnowąsy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Czarnowąsy,Opole

239 000 zł1 000 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działkaw 10 arów, bardzo dobra lokalizacja Zainteresowanych zachęcam do kontaktu:   Działka znajduje się w Czarnowąsach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Teligi

Malina,Opole

342 000 zł850 m² 402,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona Opole. Oferta dotyczy działki budowlanej o powierzchni 850 m2 , znajdującej się w dzielnicy Malina w Opolu. Lokalizacja sprzyja wypoczynkowi. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Brzoskwiniowa

Krzanowice,Opole

1 139 600 zł5 698 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole-Krzanowice o łącznej powierzchni około 5698m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Studzienna

Czarnowąsy,Opole

252 000 zł1 400 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole dz. Czarnowąsy o łącznej powierzchni około 1400m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Studzienna

Czarnowąsy,Opole

252 000 zł1 250 m² 201,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole dzielnica Czarnowąsy o łącznej powierzchni 1250m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, Czarnowąsy

Czarnowąsy,Opole

369 000 zł5 307 m² 69,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole dz. Czarnowąsy o łącznej powierzchni około 5307m. Teren.