dowolna

Mieszkania pod klucz Opole - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł98,40 m² 9 136,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,40 m , położone na II piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2002 roku w Opolu dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł76,45 m² 8 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł76,45 m² 8 960,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł76,45 m² 8 960,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

619 000 zł58,24 m² 10 628,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok na wyspę pasiekę | ostanie piętro | dwie windy | media miejskie | loggia | klimatyzacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,24 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57 m² 14 543,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł56,09 m² 13 638,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (kolonia Gosławicka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62 m² 10 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz komfortowego mieszkania w Opolu? Znajdziesz je w dzielnicy Półwieś , w budynku z 2016 roku. Mieszkanie ma 62 m i położone jest na drugim piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 000 zł55,84 m² 13 896,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przytulny apartament 3-pokojowy, 55,84 m II piętro, strona wschodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 000 zł43,65 m² 13 883,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przytulny apartament 2-pokojowy, 43,65 m IV piętro, strona wschodnia Apartamenty Reymonta, centrum Opola W cenę wliczone jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł100,87 m² 13 383,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100,87 m z wykuszem z loggią 6,84 m , położone na 1. piętrze, od strony zachodniej, w inwestycji Apartamenty Reymonta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł56,51 m² 13 714,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego przy ul. Chocimskiej w Opolu (kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł61 m² 12 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonami gotowe do wprowadzenia. W pobliżu sklepy (biedronka, aldi, emma, Lidl) szkoła, przedszkole, komunikacja i wszystko, czego trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,48 m² 10 840,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone na 2. piętrze budynku z 2013 roku przy ul. Szymona Koszyka 51 w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem wysoki standard, garaż, balkon | Opole, ul. Górna Cena: 3000 zł + 1000 zł czynsz (wszystkie opłaty wliczone) Lokalizacja: opole, ul. Górna zamknięte osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,61 m² 9 869,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na 6. piętrze jednego z wieżowców przy ul. Niemodlińskiej w Opolu (dzielnica Zaodrze). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,17 m² 11 156,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena ofertowa: 679.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do 15 maja 2026: 649.000 zł ODBIERZ: aż 30.000 zł RABATU! Zarabiający gotowy produkt inwestycyjny: ROI 6,19 % (roczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł57,05 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł54,08 m² 10 077,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł54,08 m² 9 892,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł66 m² 14 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie, położone na monitorowanym osiedlu. Lokal jest gotowy do zamieszkania cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania. Bez obciążeń hipotecznych. Sąsiedzi spokojni. Parking pod blokiem zawsze dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 czerwca! Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 poziomowego lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 55m2 (powierzchnia po podłodze 80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Opole,opolskie

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Zwycięstwa w Opolu, na 9 piętrze budynku z dwiema windami. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł60,29 m² 16 553,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 60,29 m z tarasem 22 m | Atlantis Prestige | garaż | garderoba | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Atlantis Prestige przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,80 m² 7 255,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Opole, śródmieście, ul. Ozimska 75,8 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,8 m, położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,30 m² 12 776,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Cena ofertowe: 420.000 zł *Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do 15 maja 2026 r: 399.900 zł ODBIERZ aż 20.100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł49,49 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z poddaszem do zagospodarowania, w stanie deweloperskim w opolu/groszowicach przy ulicy Wawrzyńca Świerzego i ks. Popiełuszki. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33 m² 10 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski blok | dwa pokoje | balkon | spokojna okolica Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,71m2 zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na Zaodrzu. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,40 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania położonego w Opolu przy ul. Złotej 20 w spokojnej dzielnicy Grotowice. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe budownictwo | ogródek | miejsce postojowe Na sprzedaż nowe, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku na osiedlu Malinka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 7273 m, położone na 1 piętrze w świetnej i bardzo wygodnej lokalizacji. Mieszkanie jest świeżo odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | Dambonia Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej cenionych części Opola na osiedlu Dambonia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo, balkon, miejsce postojowe Na sprzedaż nowe, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w niskim budynku na osiedlu Malinka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

394 000 zł33,53 m² 11 751 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka Boho | Centrum Opola | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 33,53 m, urządzona w modnym i przytulnym stylu Boho, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,11 m² 9 954 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,11 m, położone w ścisłym centrum Opola zaledwie kilka kroków od Galerii Solaris gotowe do zamieszkania. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,97 m² 10 284 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Wiktoria House | Centrum Opola Na sprzedaż eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,97 m, położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł83,91 m² 12 501,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice Wójtowa Wieś w Opolu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,03 m² 9 789,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, w Opolu, na Starym mieście. Mieszkanie w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł53,30 m² 10 881,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z przepięknym widokiem - gotowe do zamieszkania! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 53,3 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,92 m² 64,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł43,01 m² 12 996,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w Opolu w inwestycji z 2026 roku, w kameralnej zabudowie, idealnej dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,50 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2014 roku. o powierzchni 47,5 m2, do której nie wlicza się schodów. Dwustronne, wielopoziomowe wykończone w wyższym standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 28m2 z balkonem w spokojnej i zielonej dzielnicy Opola. Umeblowana i wyposażona od razu do zamieszkania. Miejsce parkingowe dla mieszkańców pod.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,81 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja marzeń! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w historycznej, centralnej części Śródmieścia Opola jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum. Rozkład: -przestronny salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależna piwnica.