dowolna

Mieszkania pod klucz Opole - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

879 000 zł91 m² 9 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie Z 20-metrowym tarasem | chmielowice | garaż | klimatyzacja Są nieruchomości, które po prostu mają metry. I są takie, w których od wejścia czuć.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Rynek w Opolu | Centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w samym sercu Opola przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł40,05 m² 14 357,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego, nowoczesnego apartamentu w Opolu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,39 m² 12 874,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego apartamentu wykończonego pod klucz o powierzchni 56m2 w dzielnicy Gosławice. Apartament znajduje się na pierwszym drugim.

Szczegóły ogłoszenia

701 000 zł53,96 m² 1 297,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,04 m² 9 970,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Dambonia w Opolu o powierzchni 48,04m2. Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,30 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Opola na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,98 m² 11 395,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z antresolą po generalnym remoncie umeblowana czeka na pierwszego właściciela! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży kawalerki z antresolą , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej. To idealna propozycja zarówno dla młodej rodziny, jak i i dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,20 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m z.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł35,90 m² 10 445,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61,90 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r. Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej lubianych części Opole Zaodrze. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okazja! wyłączność! Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, zielonej części Opola? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Opolski Dom Inwestycyjny oferuje do wynajęcia nowoczesne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu apartament o powierzchni 48,66 m2, położony na piątym piętrze, w nowej inwestycji, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane gotowe do zamieszkania! Malinka jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji 36 m | 2 pokoje | po generalnym remoncie W skład mieszkania wchodzi: jasny, nowoczesny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

375 000 zł61,50 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w kamienicy w Śródmieściu w Opolu. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania oferującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 147 zł45,91 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na Górę Św. Anny. W tym mieszkaniu to możliwe! Oferuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł57,98 m² 9 313,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w samym Centrum Opola blisko Uniwersytetu Opolskiego z doskonałą komunikacją z całym miastem plus do tego blisko tętniącego życiem Rynku ? Ta oferta czeka na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł35 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Faktyczny metraż transakcyjny to 22,63 m2, natomiast całkowity metraż "po podłodze" to 37,8 m2. Tylko w naszym biurze, sprzedaż przytulnego kompaktowego 2-pokojowego mieszkania, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 705,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,04 m² 15 325,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupoziomowy apartament znajdujący się w dzielnicy Grudzice. Apartament oddany do użytku w roku 2022 o powierzchni po podłodze ok 120 m2, powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł82,18 m² 8 031,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe, śródmieście - rejon dzielnicy pisarzy Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 2/3 piętrze kamienicy położonej w Śródmieściu Opola (rejon tzw.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2, usytuowane na szóstym parterze w jednym z bloków, w znakomitej lokalizacji ul. Jana Bytnara Rudego w Opolu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , po generalnym remoncie, położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł48 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | balkon | piwnica 8 m | gotowe do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł44,78 m² 13 666,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż nowoczesnego mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 44,78m2 w spokojnej, cichej dzielnicy Opola, szczepanowice przy ul. Barona. Lokal mieszkalny położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł70,01 m² 9 070,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pływasz ? Nurkujesz ? Szukasz mieszkania aby być częstym gościem na basenie i oddawać się wodnej pasji ? Ta nieruchomość znajduje się tuż obok krytej pływalni jednocześnie gwarantując.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,60 m² 10 061,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości do zamieszkania blisko centrum? Bądź inwestycyjnie? Ta oferta Cię zainteresuje. Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe, jeszcze nieużywane mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Lokal został wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m, usytuowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,10 m² 11 700,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka idealna dla singla lub pary gotowa do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,10 m , położonej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Rynek Opola Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65,12 m² 13 498,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Taras większy niż niejedno mieszkanie i przestrzeń, która robi wrażenie poznaj wyjątkową ofertę! Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m, zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,38 m² 13 844,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *proponujemy Państwu do sprzedaży: - nowy - położony w doskonałej lokalizacji, z dala od ulicznego ruchu - idealnie.