dowolna

Mieszkania Opole Osiedle Malinka

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Rynek pierwotny

872 300 zł67,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 113 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (7,83m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 850 zł55,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207 Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m z dużym balkonem 13,90 m , położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Rendom ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w najbardziej poszukiwanej dzielnicy Opola Malince. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

637 140 zł45,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Na sprzedaż: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Chocimska Residence! B004 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,51 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 94,13 m 3 sypialnie Balkon 31.60 m Nowa inwestycja IV piętro Mieszkanie 4.401 Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą - Prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł69,62 m² 11 045,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa propozycja mieszkanie 3-pokojowe w zielonej dzielnicy Malinka (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie, elegancka łazienka, komfortowy przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o wysokim standardzie, mający powierzchnię 48,66 m2. Lokal zlokalizowany jest w nowo oddanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł46,51 m² 12 685,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Malinka w Opolu. Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Opola dzielnica Malinka. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,66 m² 12 720,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł98,40 m² 9 136,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,40 m , położone na II piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2002 roku w Opolu dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane gotowe do zamieszkania! Malinka jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji 36 m | 2 pokoje | po generalnym remoncie W skład mieszkania wchodzi: jasny, nowoczesny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 140 zł45,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65,12 m² 13 498,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Taras większy niż niejedno mieszkanie i przestrzeń, która robi wrażenie poznaj wyjątkową ofertę! Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m, zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieszkać w prestiżowej dzielnicy Opola, mieć piękne mieszkanie z loggią, a zarazem cieszyć się spokojem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42,21 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie do wynajmu zlokalizowane w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 42,21 m2 wraz z przynależną piwnicą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka. Niniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 017 zł94,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

535 000 zł65 m² 8 268,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania w jednym z niskich bloków na osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, łazienki, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, malinka, ul. Piotrkowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, 2 niezależne pokoje, o powierzchni ok. 45 m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Malinka,Opole

455 000 zł31 m² 14 611,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kameralne, dopracowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Opola Malince, tuż przy tężni Malinka-Zdrój i terenach zielonych. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pomorska

Malinka,Opole

530 214 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Mieszkanie 4.006 Na sprzedaż apartament w inwestycji Atlantis Prestige Park nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym powstającym w dzielnicy Malinka przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

752 913 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 204 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

539 106 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

838 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na nowej inwestycji Atlantisa- chocimska Residence! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we wschodniej części Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

548 564 zł47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Malinka,Opole

2 300 zł39 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu w Opolu przy al. Solidarności. Zlokalizowane na I piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 38,92 m2 + zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

788 853 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

596 181 zł46 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz pcc! Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie C102 znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

554 724 zł49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

584 054 zł49 m² 12 002,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia