dowolna

Mieszkania wyremontowane Opole - Oferty sprzedaży i wynajmu

198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

346 000 zł47 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Opolu na Nowym zwm (osiedle Armii Krajowej), ładne, rozkładowe, funkcjonalne, przytulne, ciepłe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

590 000 zł62 m² 9 562 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia lokal 3 pokojowy na Opolskim Zaodrzu. Blok oddany do użytku w 2021 r. Mieszkanie o powierzchni 61.7 m2, usytuowane jest na I piętrze, w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

410 000 zł61 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 3 pokojowe w Opolu, osiedle Armii Krajowej dawny zwm , położone na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie o pow. 61 m2, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Metalchem,Opole

407 000 zł68 m² 5 994,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona została zawarta umowa przedwstępna! wyłącznie W naszej ofercie! Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie znajdujące się w jednym z niskich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

319 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wschodnio - południowe I kompaktowe 47,85 m2 I przytulne I do odświeżenia I spokojna okolica I przygotowane do szybkiej transakcji I Zapraszam do dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

289 900 zł30 m² 9 663 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bliskim Zaodrzu. To wyjątkowe mieszkanie składa się z przedsionku, łazienki z wc, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

329 000 zł38 m² 8 722,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

380 000 zł60 m² 6 312,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, które posiada trzy pokoje i powierzchnię 60,2 metrów kwadratowych. Mieszkanie zostało wybudowane w 1979 roku i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowanie na wynajem 2 pokojowe z oddzielną kuchnią śliczne mieszkanie w centrum Opola, do ul. Krakowskiej niecałe 4 min pieszo, także wszędzie blisko. W pobliżu restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

395 000 zł46 m² 8 504 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Chabry. Lokal w chwili obecnej jest po generalnym remoncie! Znakomicie nadaje się pod najem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chabrów

Chabrów,Opole

395 000 zł46 m² 8 504 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na chabrach na sprzedaż Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,45m2 zlokalizowanego w jednym z bloków na opolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabrów

Chabrów,Opole

395 000 zł46 m² 8 503,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Opis szczegółowy (tylko opis nieruchomości, bez oferty handlowej i danych kontaktowych) Sprzedaż trzypokojowego mieszkania w Opolu, zlokalizowanego w dzielnicy Chabrów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszaków

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe po remoncie (luty 2023). Nowy zwm. Mieszkanie dostępne od 01.07.2023. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Kościuszki w Opolu, przy samej ulicy Krakowskiej: - 2 pokoje: duży pokój z aneksem kuchennym oraz sypialnia - 40m2, świeżo po remoncie - 6 piętro, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Opole,opolskie

1 600 zł54 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Opolu przy ul. Ozimskiej. Mieszkanie o powierzchni 53,50 m2 znajduje się na 4 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Opole

1 600 zł52 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie blisko centrum do wynajęcia od 03.07. Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze jednego z bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Kolonia Gosławicka,Opole

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Wrzosowej w Kolonii Gosławickiej, w Opolu: - blok pośród domów w malowniczej, cichej i zielonej dzielnicy - 33m2 na 2 piętrze, po remoncie - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

620 000 zł68 m² 9 145 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie gustownie urządzone 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. W skład lokalu o pow. 67,80 m2 mieszczącego się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

375 000 zł49 m² 7 648,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz umeblowane mieszkanie z balkonem na Zaodrzu, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie na Zaodrzu pomieszczenia: - salon - Sypialnia - Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielska

Malinka,Opole

460 000 zł64 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu na sprzedaż: - funkcjonalne - komfortowe - wygodne mieszkanie na opolskiej Malince, która w ostatnich latach spełnia wszelkie oczekiwania pod względem infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cieszącej się dużym zainteresowaniem dzielnicy Opola. Do jego niebywałych walorów zalicza się: zadbany blok trzecie piętro mieszkanie jest funkcjonalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

520 000 zł72 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane, przytulne, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie 72 m2 : - bardzo duży salon z wyjsciem na balkon otoczony zielenią - kuchnia otwarta na salon - pokój - pokój - łazienka z wanną - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Nadodrze,Opole

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2/3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią, blisko centrum miasta. *** tylko U nas *** lokalizacja: 2/3 pokojowe mieszkanie z 8 m2 loggią, znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

399 000 zł65 m² 6 135,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz dużego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Opola-Dzielnica Pisarzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

399 000 zł44 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo przytulnego mieszkania na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie o metrażu 44,5 m2 znajduje się na 8 piętrze ośmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Opole

619 000 zł115 m² 5 382,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

duży salon I 3 sypialnie I 115 m2 I ul. Ozimska I wysoki standard I deska dębowa I kamienica w centrum I ponad koronami drzew I ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Metalchem,Opole

309 000 zł54 m² 5 732,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe ok. 54 m2. bardzo dobry standard, duży balkon, niski blok, opole - Metalchem Proponujemy Państwu wyremontowane, przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 53,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie usytuowane na Zaodrzu w Opolu, przy ulicy Szymona Koszyka. Mieszkanie znajduje się w bloku na parterze. Mieszkanie składa się z dwóch ( nieumeblowanych ) pokoi, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

2 100 zł43 m² 48,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 43,13 m2. + antresola, wysoki standard, opole śródmieście. Proponujemy Państwu oryginalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Malinka

Malinka,Opole

399 000 zł72 m² 5 542 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w systemie otbs Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze w bloku na opolskiej Malince. Nowe mieszkanie ma powierzchnię 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Metalchem,Opole

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem z ekspozycją okien na południowy zachód położone na iiip. Pow. 53.90 m2 + piwnica 4,4m2 Lokalizacja cicha i spokojna .przyjazna rodzinom z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszomirskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

585 000 zł75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam apartament w budynku jednorodzinnym dwulokalowym (osobne niezależne wejścia) lokal 75 m2 plus poddasze użytkowe 50 m2 ocieplone. Budynek ocieplony ,ogrzewanie podłogowe -piecyk gazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

399 000 zł48 m² 8 286,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkanie z balkonem na Zaodrzu, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe, jasne mieszkanie na Zaodrzu pomieszczenia: - przestronny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

380 000 zł35 m² 10 857 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mamy w swojej ofercie kawalerkę, zlokalizowaną w lubianej przez Opolan dzielnicy - Kolonia Gosławicka. Lokal znakomicie nadaje się pod najem i obecnie jest wynajmowany! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wróblin

Wróblin,Opole

477 000 zł83 m² 5 747 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Wróblin. Dodatkowo obok lokalu zadbany ogródek! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Metalchem,Opole

329 000 zł54 m² 6 103,90 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

399 000 zł48 m² 8 286,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

519 000 zł78 m² 6 632,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - wyremontowane mieszkanie 4-pokojowe 78,25 m2. bardzo dobry standard, IV piętro, opole - Osiedle stary zwm! Proponujemy Państwu słoneczne, nowoczesne mieszkanie o pow. użytkowej 78,25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żniwna

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

595 000 zł64 m² 9 294 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania w inwestycji Luksusowe Tarasy I przy ul. Żniwnej w Opolu. Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości Szpitala Wojskowego na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2, położone w Opolu przy ul. Tarnopolskiej (kolonia Gosławicka). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 57,53m2 położone na Ip kamienicy , przy ul. Katowickiej w Opolu. Ogrzewanie elektryczne(grzałki w piecach kaflowych). Mieszkanie do częściowego remontu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij