dowolna

Mieszkania Opole Śródmieście

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

545 200 zł54,52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie Centrum Opola, ul. 1 maja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,52 m zlokalizowane w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł87,23 m² 10 432,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy Apartament w Sercu Historycznej Kamienicy Idealny dla Koneserów Klasyki i Przestronności! Zapraszamy do odkrycia prawdziwej perły na rynku nieruchomości przestronnego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,72 m² 10 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł61,99 m² 10 162,93 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,99 m , położone na 7. piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Batalionu "zośka". Lokal składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 388 zł46 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3 pokoje z balkonem w sercu Opola ul. Kośnego Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Opole, śródmieście Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,72 m² 6 420,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na parterze jednej z kamienic znajdujących się w opolskim Śródmieściu- okolice ulicy 1 Maja. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, spiżarki,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,44 m² 11 175,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 6 piętrze 10-pietrowego wieżowca przy ul.Chabrów (ostatni Deskowiec). Mieszkanie o powierzchni 46,44 2m składa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,40 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia kawalerkę o pow. 33,4 m2, która jest zlokalizowana w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,98 m² 11 395,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z antresolą po generalnym remoncie umeblowana czeka na pierwszego właściciela! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży kawalerki z antresolą , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowo duże, 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni 152 m2, usytuowane na II piętrze, w trzypiętrowej kamienicy, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł72 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 72,50 m2 w jednej z kamienic w Centrum Opola. Zlokalizowane na II piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,44 m² 7 393,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu położone na 4 piętrze jednej z kamienic w Śródmieciu Opola. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - wc, - odrębnej kuchni Do.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł74,56 m² 7 765,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą w sercu Śródmieścia Opola 74,56 m + piwnica! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z antresolą, o powierzchni użytkowej 74,56 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | Śródmieście | parter | miejsce parkingowe | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko W naszym biurze. 8500zł/1m2. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoje życie. To jest właśnie jedno z nich. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł109,03 m² 7 328,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciekawe zlokalizowane mieszkanie położone w śródmieściu Opola. Lokal składa się z 5 pokoi, dużej kuchni, łazienki z oknem i z wc oraz przedpokoju. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne 2 - pokojowe mieszkanie o pow.34 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na VI piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,11 m² 9 954,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 46,11 m , położone w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,90 m² 8 085,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67,9 m łączy funkcjonalność z komfortem i nowoczesnym rozwiązaniem przestrzennym. Składa się z dwóch przestronnych pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,50 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł46,94 m² 7 754,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,94 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście, w Opolu. Lokal położony jest na parterze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50 m2, powierzchni całkowitej 75 m5, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro. Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,38 m² 10 555,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu. Lokal usytułowany jest na parterze czteropiętrowego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,02 m² 8 556,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2p. Śródmieście w Opolu do sprzedaży Mamy zaszczyt przedstawić bardzo ciekawą i piękną nieruchomość, usytuowaną w śródmieściu w cichej lokalizacji Opola.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł49 m² 10 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na parterze, w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje i jest do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

820 000 zł103 m² 7 991,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do komunikacji i centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

449 000 zł49 m² 9 219,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

<!- [if gte mso 9]> 16.00 <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

520 000 zł65 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja, nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,80 m2, które jest zlokalizowane w centrum Opola. Lokal znajduje się na 7 piętrze, w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Opole

2 600 zł44 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu na opolskiej Pasiece przy ul. Powstańców Śląskich. Zlokalizowane na I piętrze nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 43,78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 600 zł29 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz wnętrza, które robi wrażenie? Mam dla Ciebie ofertę "wejdź i mieszkaj" w jednym z nowszych apartamentowców w Opolu. - standard: nowoczesny design, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem interesujące 3 - pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Opola. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się na ulicy Kościuszki w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy na 2 piętrze kamienicy przy ul. 1 maja w Opolu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, ma powierzchnię 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Śródmieście,Opole

2 200 zł36 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w Opolu przy ul. Fabrycznej, w bloku na 1 piętrze. Lokal o komfortowym układzie pomieszczeń składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

469 000 zł65 m² 7 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie ok. 65 m2. 2 pokoje, i piętro, przedwojenna kamienica, opole Centrum. TO mieszkanie możesz kupić na kredyt "rkm" bez wkładu własnego! Do sprzedania słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

1 600 zł36 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz Idealna lokalizacja : blisko pkp/pks, bezpłatny parking na zamykanym terenie. Funkcjonalne, ciche i ciepłe mieszkanie - wszystkie okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Śródmieście,Opole

439 000 zł46 m² 9 445 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na prezentację atrakcyjnej oferty mieszkania na sprzedaż w pobliżu centrum Opola (10 minut spacerem), jednocześnie lokalizacja budynku zapewnia spokój i ciszę ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Śródmieście,Opole

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Opolu przy ul. Hubala. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze i składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij