dowolna

Mieszkania szeregowe Opole - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe ok.61 m2. IV piętro, opole - Osiedle stary zwm! Proponujemy Państwu słoneczne, nowoczesne mieszkanie o pow. użytkowej ok.61 m2, usytuowanie na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Chmielowice,Opole

550 000 zł121 m² 4 532,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem ok.3 ary, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

545 000 zł56 m² 9 819,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 55,50 m2, położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym, w Ścisłym Centrum Opola. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

510 000 zł55 m² 9 320,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bez czynszowe mieszkania, z własnym ogrodem, w czterorodzinnym wolnostojącym budynku, zlokalizowanym w Opolu Chmielowicach. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 54,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Górska,Opole

356 000 zł36 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciepłe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 36m2, dzielnica Górska , położone blisko Centrum Opola do Rynku 10 minut piechotą. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Chmielowice,Opole

575 000 zł121 m² 4 738,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

705 500 zł70 m² 10 124,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż komfortowe Mieszkanie 3 pokojowe, loggia, III piętro w nowej i niskiej zabudowie + miejsce postojowe, opole-Bliskie Zaodrze. Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Chmielowice,Opole

595 000 zł121 m² 4 903,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Śródmieście,Opole

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z oferta wynajmu kawalerki o powierzchni 35m 2 , położonej w Śródmieściu Opola przy ul. Robotniczej. Mieszkanie po remoncie bardzo ładnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Półwieś,Opole

459 000 zł55 m² 8 300,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w bardzo dobrym stanie, a jednocześnie cenisz sobie spokój oraz marzysz o kawałku własnego ogródka, to ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

389 000 zł54 m² 7 271,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 53,50 m2. dobry standard, balkon, opole - Koszyka, bliskie Zaodrze. Proponujemy Państwu słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 53,50 m2. z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ściegiennego

Bliskie Zaodrze,Opole

690 000 zł83 m² 8 313,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży bardzo ładne, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 83m2 położone na III pietrze wielorodzinnego budynku zlokalizowanego przy ul ściegiennego w Opolu. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

785 000 zł78 m² 10 064,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to przestronne, wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie w bardzo popularnej dzielnicy Opola. Mieszkanie oferuje wiele udogodnień i komfortowy styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grudzice

Grudzice,Opole

1 140 000 zł132 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż - opole grudzice. Jeżeli szukasz przestronnego apartamentu w Opolu w dobrej lokalizacji i jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum miasta, to być może ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

389 000 zł70 m² 5 576,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania klimatyczne, bez czynszowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Lokal o powierzchni użytkowej ok. 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

495 000 zł60 m² 8 222,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w Opolu, dzielnica zwm, rejon ul. J.B.Rudego. Lokal mieszkalny położony na 6 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szmaragdowa

Chmielowice,Opole

366 240 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla Inwestorów z wykończeniem pod klucz, znalezieniem najemców i obsługą najmu. Zadzwoń i ustal szczegóły z doradcą, my się wszystkim zajmiemy. Odbiór gotowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! Polecamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie jednopokojowe z balkonem, położone na Wyspie Pasieka. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane jest na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

399 000 zł70 m² 5 719,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne, bezczynszowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Lokal o powierzchni użytkowej ok. 70 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 500 zł50 m² 29,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 50,50 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na Wyspie Pasieka, w Opolu. Mieszkanie jest umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

490 000 zł51 m² 9 546,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez czynszowego mieszkania o powierzchni 51,33 m2 z ogródkiem, tarasem, piwnicą oraz miejscem postojowym w Opolu, nowa Wieś Królewska. Lokal mieszkalny położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

359 000 zł75 m² 4 766,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 75,31m2, położone w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

375 000 zł49 m² 7 648,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz umeblowane mieszkanie z balkonem na Zaodrzu, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie na Zaodrzu pomieszczenia: - salon - Sypialnia - Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Nadodrze,Opole

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2/3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią, blisko centrum miasta. *** tylko U nas *** lokalizacja: 2/3 pokojowe mieszkanie z 8 m2 loggią, znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Chmielowice

Chmielowice,Opole

595 000 zł121 m² 4 903,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

564 900 zł81 m² 6 948 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Klient kupujący nie płaci prowizji, oraz podatku 2% pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą kameralnego osiedla mieszkań dwu poziomowych z własnym ogródkiem - Osada Hlouszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cybisa

Grudzice,Opole

899 000 zł131 m² 6 862,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta bez pośredników! - Apartament położny na 3 kondygnacjach. Łączna powierzchnia to 130,49m2 + taras loggia 16m2 + przestronny strych. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu złożonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

415 000 zł70 m² 5 948,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

420 000 zł75 m² 5 576,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta wynajmu ładnego mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Opolu przy ul. Nysy Łużyckiej w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

620 000 zł63 m² 9 894,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 62,66 m2 z ogródkiem o powierzchni ok.30 m2, położone na parterze w nowym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

455 000 zł79 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Do sprzedaży przestronne, funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 78,75 m2, z garażem oraz ogródkiem, usytuowane w Opolu, dzielnica Zaodrze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzancka

Półwieś,Opole

379 000 zł62 m² 6 072,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz dużego mieszkania z potencjałem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 3 pokojowe, jasne mieszkanie z dala od centrum a jednocześnie z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czarnowąsy

Czarnowąsy,Opole

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia,mieszkanie-kawalerka 2-pokojowe 36m. Mieszkanuie znajduje sie w dzielnicy Czarnowasy,dojazd komunikacja miejska swobodny do 20 min. do centrum. Okolica ma klimat wiejski,wiec jest klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Opole

255 000 zł32 m² 8 087,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 31,50 m2.bardzo dobry standard, niski wyremontowany budynek, Opole Śródmieście. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

510 000 zł79 m² 6 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne, funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 78,75 m2, z garażem oraz ogródkiem, usytuowane w Opolu, dzielnica Zaodrze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

630 000 zł79 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlouszka

Opole,opolskie

539 900 zł81 m² 6 640,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w niskiej zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia mieszkań wynosi 81,30 m2. Oprócz wysokiego standardu lokalu, świetnie zostało zagospodarowane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlouszka

Opole,opolskie

499 900 zł81 m² 6 148,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

265 000 zł36 m² 7 328,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie przytulna kawalerka 36,16 m2. wysoki parter, dobry standard, opole bliskie Zaodrze. Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 36,16 m2. z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonczyka

Bliskie Zaodrze,Opole

265 000 zł36 m² 7 322,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania blisko centrum miasta, to ta oferta jest idealna dla Ciebie lokalizacja: bliskie Zaodrze pomieszczenia : - Duży pokój - Mały pokój - Osobna Kuchnia - Łazienka z wc -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij