dowolna

Mieszkania do wynajęcia Opole - Oferty wynajmu mieszkań

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 500 zł98 m² 15,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 32 Lokalizacja ul. Konsularna 1 Do wynajęcia lokal dwupoziomowy kamienicy ul. Konsularna 1, opole. Kamienica jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Opole,opolskie

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanko świeżo po remoncie. Możliwość wynajęcia również studentom , Po dwie osoby do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 500 zł98 m² 15,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 37 Lokalizacja ul. Konsularna 1 Do wynajęcia lokal dwupoziomowy kamienicy ul. Konsularna 1, opole. Kamienica jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Śródmieście,Opole

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 16 Lokalizacja ul. Sandomierska 4 Do dyspozycji posiadamy lokal mieszkalny umeblowany na 3 piętrze nr 16 o powierzchni 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 02 Lokalizacja ul. Konsularna 1 Kawalerka- samodzielny lokal mieszkalny: łazienka, pokój dzienny z aneksem kuchennym. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 550 zł42 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - Wynajem - Centrum - Apartamentowiec. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej zabudowie w śródmieściu Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania dwu pokojowego w Opolu,Centrum,rejon ul. Kościuszki. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 40m2 składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dekabrystów

Opole,opolskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze (poddasze) W jednym Z bloków W centrum opola powierzchnia mieszkania to 60 m2 na którą składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

1 m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim budynku (rok budowy 2000) z pełnym wyposażeniem (lodówka, pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, krajalnica, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w Centrum Opola. Proponujemy do wynajęcia mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej ok.100 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 200 zł49 m² 24,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie , o powierzchni użytkowej 49,07 m2, składające się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wróblin

Wróblin,Opole

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem - piętro domu wolnostojącego o pow. ok. 100 m2, opole, wróblin. Oferujemy pod wynajmem piętro wolnostojącego, podpiwniczonego, dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

850 zł23 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 36 Lokalizacja ul. Konsularna 1 Kawalerka- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch osób: łazienka z prysznicem, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Śródmieście,Opole

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia umeblowane i przestrzenne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze odnowionej kamienicy w spokojnej i cichej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Półwieś

Półwieś,Opole

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pok., mieszkanie z ogrodkiem o powierzchni 40 m2 położone na osiedlu Rubinowe Domy w Opolu. Do mieszkania przenalezy miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

1 300 zł68 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 38 Lokalizacja ul. Konsularna 1 Wynajmę dwupokojowy lokal mieszkalny o pow. 68m2. Lokal do samodzielnego do meblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konsularna

Opole,opolskie

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 011 ul. Konsularna 1 Kawalerka- samodzielny lokal mieszkalny: łazienka, pokój dzienny z aneksem kuchennym. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Malinka

Malinka,Opole

800 zł33 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie kawalerka do wynajęcia Opole, malinka. Proponujemy Państwu mieszkanie składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 32,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Opole

3 000 zł93 m² 32,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajem Opole - Śródmieście Lokal użytkowy mieszkalno-usługowo-biurowy 93,20 m2. Proponujemy lokal użytkowy o wielofunkcyjnym przeznaczeniu / mieszkalny, zakład fryzjerski, gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pużaka

Armii Krajowej,Opole

1 000 zł55 m² 18,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwu pokojowego w Opolu przy ul. Pużaka ,dzielnica zwm,położonego na I piętrze w niskim budynku. Proponujemy Państwu do wynajęcia ładne,przestronne,rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu do wynajmu ładne,przestronne i słoneczne mieszkanie z balkonem, dwu pokojowe o pow. użytkowej około 46 m2 , położone na IV piętrze w niskim budynku w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Śródmieście,Opole

1 100 zł75 m² 14,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 02 lokalizacja Sandomierska 4 Mam do wynajęcia lokal trzypokojowy o pow. ok 75 m2 po remoncie w suterenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie 2 pokoje 53 m2, kompletnie wyposażone, opole Centrum. Proponujemy Państwu do wynajmu przestronne i słoneczne mieszkanie z balkonem o pow. użytkowej 53 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Malinka

Malinka,Opole

1 690 zł38 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie nowe budownictwo Os. Sloneczne Oferujemy do wynajęcia piękne i wygodne mieszkanie o pow. 38m2, składające się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 1 pokoje 40 m2. komfortowe, umeblowane, kamienica, prestiżowa lokalizacja Opole Centrum Do wynajęcia od zaraz komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 40 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Śródmieście,Opole

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 18 Lokalizacja ul. Sandomierska 4 Oferujemy bardzo atrakcyjny lokal umeblowany na 3 piętrze o powierzchni podłogi 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Malinka

Malinka,Opole

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 100 zł50 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie dwu pokojowe, 50 m2, balkon, III piętro, umeblowane, opole ścisłe Centrum. Proponujemy Państwu do wynajmu słoneczne mieszkanie z balkonem o pow. użytkowej 50 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 100 zł47 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 2-pokojowe 47,40m2. I piętro, wysoki standard, opole- stary zwm Proponujemy Państwu do wynajęcia wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. 47,40 m2, usytuowanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 350 zł65 m² 20,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne, zadbane 3- pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. 3 pokoje, w tym jeden przechodni, garderoba, łazienka, osobne wc, przedpokój, oddzielna widna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 39 Lokalizacja ul. Konsularna 1 Lokal 2- poziomowy o powierzchni 68 m2 na ul. Konsularnej 1-39 w Opolu. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

950 zł45 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Wynajem - dwu pokojowe - Opole Bliskie Zaodrze Mieszkanie dwu pokojowe, o powierzchni użytkowej 45 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2000 roku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: w pełni wyposażony apartament 2 pokojowy o powierzchni 40m2, w tym pokój dzienny z telewizorem (7m2), pokój sypialny z telewizorem (9,50m2), łazienka 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 100 zł47 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 42m. ul. Dambonia, zaodrze. Mieszkanie tworzą: kuchnia łazienka przedpokój 2 pokoje balkon Pokoje nie są umeblowane, posadzki z parkietu, meble kuchenne zabudowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkanie 2-pokojowe ok. 40 m2, umeblowane, opole - Centrum - Apartamentowiec. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Śródmieście,Opole

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie. Brak prowizji dla biura nieruchomości! nr oferty 17 Lokalizacja ul. Sandomierska 4 Do dyspozycji posiadamy lokal umeblowany na 3 piętrze nr 17 o powierzchni 36,64 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Opole,opolskie

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fantastycznie zlokalizowane umeblowane i wyposażone (piecyk gazowy, zmywarka, lodówka, pralka) mieszkanie dwupokojowe (57m2) na Rynku w Opolu w kamienicy na Ip. Mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

1 200 zł48 m² 25,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu M-3 ( 2pk.+k+ł) po remoncie, częściowo umeblowane. W pobliżu parkingi, przystanek mzk, szkoły, przedszkole, żłobek. Do wynajęcia od 14.03. br. na dłużej niż rok. Tel.