dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

740 000 zł100 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezwykły apartament zlokalizowany na Wyspie Pasieka, w miejscu często nazywanym płucami Opola. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to około 100m2. Nieruchomość w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

689 000 zł71 m² 9 731,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

550 000 zł62 m² 8 915,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 61,69 m2 z balkonem o powierzchni 2,64 m2, położone na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

620 000 zł67 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Okazja! zawarta umowa przedwstępna Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym- pow. 23m -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Rozkkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -2 balkony -komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gosławice

Gosławice,Opole

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu piękny apartament wykończony pod klucz. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -taras W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Opole,opolskie

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie usytuowane w apartamentowcu wiktoria house w centrum Opola przy ul. Katowickiej. Teren ogrodzony z całodobowym monitoringiem. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 (duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gosławice

Gosławice,Opole

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu nowoczesny i funkcjonalny apartament. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój -taras -ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Opole

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Okazja! zawarta umowa przedwstępna Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2-pak inwestycyjny w dobrej lokalizacji. Rozkład: 2 niezależne mieszkania, każde składające się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe, słoneczne mieszkanie położone w jednym z niskich bloków na Os. Piastowskim w Opolu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

388 000 zł45 m² 8 622,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu pięknie zaprojektowane mieszkanie z użyciem wysokiej jakości materiałów. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiejskiego

Zaodrze,Opole

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy, luksusowy apartament o powierzchni 50 m2 -położony na 4 piętrze nowego budynku Osiedla Odra Prestige na opolskim Zaodrzu, z pięknym widokiem na tereny zielone , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy luksusowy apartament o powierzchni ponad 44 m2 położony na parterze nowego budynku Osiedla Trzy Diamenty na opolskim Zaodrzu, przy ul. Szymona Koszyka 29. Oddany w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Kolonia Gosławicka,Opole

586 586 zł64 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Kolonia Gosławicka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

619 000 zł67 m² 9 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu niezwykle przestronny apartament zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze. Apartament o powierzcni 67 m2 składa się z : salonu z aneksem kuchennym , dwóch sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu przestronny apartament znajdujący się przy ul. Bielskiej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 53 m2 zajdująca się na drugim piętrze w niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Malinka,Opole

635 000 zł65 m² 9 835,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3 pokojowego Apartamentu w Opolu w dzielnicy Malinka, to atrakcyjna okolica, blisko ścisłego centrum miasta oraz rozmaitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bliskie Zaodrze,Opole

750 000 zł71 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3 pokojowego Apartamentu w Opolu w dzielnicy bliskie Zaodrze. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowskiego

Śródmieście,Opole

495 000 zł51 m² 9 667,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż komfortowe Mieszkanie 2 pokojowe, balkon, parter w nowej i niskiej zabudowie, opole-Śródmieście. Oferta na wyłączność! Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Półwieś

Półwieś,Opole

590 000 zł69 m² 8 550,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowy apartament na Półwsi. Rozkład -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -duży taras standard wykończrnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

1 700 zł29 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy wynajem mieszkania położonego na parterze kamienicy w centrum Opola. Mieszkanie o powierzchni 29,19 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proponuję Państwu bardzo ładne, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 z balkonem na II piętrze, w trzypiętrowym, nowym budynku, w Opolu. Blok z 2022 r. wykonano w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

2 100 zł43 m² 48,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 43,13 m2. + antresola, wysoki standard, opole śródmieście. Proponujemy Państwu oryginalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Malinka

Malinka,Opole

399 000 zł72 m² 5 542 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w systemie otbs Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo komfortowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze w bloku na opolskiej Malince. Nowe mieszkanie ma powierzchnię 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuje Państwu gustowne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Przed kamienicą wyznaczone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleska

Śródmieście,Opole

349 000 zł41 m² 8 512 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Idealne mieszkanie dla studentów! Przedstawiam ofertę sprzedaży ustawnego trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w kamienicy przy ulicy Oleskiej sąsiadującej z zabudowaniami Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Gosławice

Gosławice,Opole

449 000 zł38 m² 11 816 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku! Proponuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 z dużym tarasem 40 m2, usytuowane na parterze w trzypiętrowym nowym budynku, w dzielnicy Gosławice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i bardzo jasne mieszkanie o pow. 68 m2 zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Tarnopolskiej w Opolu - (malinka). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

399 000 zł48 m² 8 286,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkanie z balkonem na Zaodrzu, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe, jasne mieszkanie na Zaodrzu pomieszczenia: - przestronny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

380 000 zł35 m² 10 857 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mamy w swojej ofercie kawalerkę, zlokalizowaną w lubianej przez Opolan dzielnicy - Kolonia Gosławicka. Lokal znakomicie nadaje się pod najem i obecnie jest wynajmowany! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Zaodrze,Opole

2 999 zł71 m² 42,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy, luksusowy apartament o powierzchni 70,8 m2 -położony na parterze nowego budynku Osiedla Odra Prestige na opolskim Zaodrzu, przy ul. Nowowiejskiego 17 E . Oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na opolskim Zaodrzu. Dzięki rezygnacji ze ściany dzielącej kuchnię od pokoju dziennego uzyskano bardzo dużą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

376 000 zł58 m² 6 482,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania blisko centrum, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: nietuzinkowe, 2 pokojowe mieszkanie z kominkiem na Bliskim Zaodrzu pomieszczenia : - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

511 610 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

399 000 zł48 m² 8 286,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 30 m2, dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka, ponadto miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Ul. Domańskiego Opole, w pobliżu pętla autobusowa, szynobus, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

364 000 zł63 m² 5 750,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz dużego mieszkania w Śródmieściu, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: mieszkanie z możliwością adaptacji strychu znajduje się w kamienicy przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2, położone w Opolu przy ul. Tarnopolskiej (kolonia Gosławicka). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Półwieś

Półwieś,Opole

1 900 zł49 m² 38,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 49,39m2, położone w dzielnicy Półwieś w Opolu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

620 000 zł67 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

575 000 zł69 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament ok 69M2 iiip/iv , budynek z 2015 roku. Salonu z aneksem kuchennym, dwie sypialnie , łazienka, przedpokój. Z każdego pokoju jest wyjście na balkon. Ekspozycja okien na południowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij