dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Walecki

Nowa Wieś Królewska,Opole

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z aneksem kuchennym szafki w kuchni i zlewozmywak, mieszkanie nieumeblowane, po generalnym remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Kolorowe,Opole

220 000 zł45 m² 4 921,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wysoki standard bez pośredników do negocjacji! Zapraszam do zakupu bardzo atrakcyjnego mieszkania położonego na Kolorowym Osiedlu w Opolu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Teatralny

Śródmieście,Opole

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, oferuję do wynajęcia kawalerkę z aneksem kuchennym w samym centrum miasta. Jasny pokój z duzym balkonem. Powierzchnia 30m2. Piętro: IV Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Opole

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Opola. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

459 000 zł61 m² 7 501,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż - mieszkanie - 3 pokoje nowe budownictwo. Proponujemy Państwu rozkładowe, komfortowe , słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 61,19 m2, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

279 000 zł66 m² 4 221,52 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe , Opole - nowy zwm Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o pow. uż. ponad 66 m2, usytuowane na VII piętrze w wysokim budynku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

199 000 zł42 m² 4 749,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 2 pokojowe - Sprzedaż - Opole Półwieś - nowe budownictwo Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Opolu - Półwieś, składające się z dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

175 000 zł37 m² 4 785,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedaż mieszkanie 2 pkł Opole Śródmieście Mieszkanie w niskim budynku, o powierzchni użytkowej 36,57 m2, składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 800 zł74 m² 24,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub z możliwością zamieszklania Opole. Lokal w Opolu - Śródmieście o powierzchni 74,50 m2 (metraż liczony po podłodze) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przylesie

Przylesie,Opole

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam komfortowe, piękne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym, kameralnym, ogrodzonym osiedlu Przylesie w Opolu. Lokal położony na pierwszym piętrze trzypiętrowego, nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jankowskiego

Śródmieście,Opole

1 500 zł51 m² 29,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe Mieszkanie - Wynajem - nowe budownictwo. Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej zabudowie w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

235 000 zł42 m² 5 605,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe Śródmieście Proponujemy Państwu mieszkanie 3- pokojowe o pow. uż. 41,92 m2 ( 102 m2 po podłodze) usytuowane na poddaszu w 3 piętrowej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

229 000 zł49 m² 4 654,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie - Sprzedaż - Nowe Budownictwo - Kolonia Gosławicka Opole Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej pow.49 m2, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni użytkowej ok. 30 m2, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki, usytuowana na I piętrze niskiej kamienicy, położonej ok. 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Osiedle Bezpieczne,Opole

1 250 zł67 m² 18,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w niskim budynku (rok budowy 2000) z pełnym wyposażeniem (lodówka, pralka.zmywarka ,kuchenka mikrofalowa, krajalnica, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

154 000 zł36 m² 4 292,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokoje Centrum - Wyspa Pasieka Oryginalne mieszkanie na poddaszu o powierzchni użytkowej ok 36m2, powierzchnia całkowita 49m2, położone na czwartym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

283 000 zł57 m² 4 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - komfortowe mieszkanie , Opole - Pasieka Proponujemy Państwu piękne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok. 57 m2, usytuowanie na 2 piętrze w niskiej kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Malinka

Malinka,Opole

145 000 zł31 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie - kawalerka - sprzedaż - Opole Proponujemy Państwu mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,25m2 , położone na parterze niskiego budynku oddanego do użytku w 2005r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Groszowice,Opole

1 080 zł61 m² 17,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61 m2, składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych pokoi i łazienki, do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

159 000 zł34 m² 4 704,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Opole zwm Oferujemy Państwu mieszkanie jednopokojowe o powierzchni uzytkowej 33,8 m2, położone w Opolu na osiedlu zwm, lokal składa się z dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka Pobożnego

Nowa Wieś Królewska,Opole

550 zł30 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w części pywnicznej budynku, mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z wanną i pokoju, podłoga i ściany są wykafelkowane, jest to mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

247 000 zł72 m² 3 442,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis! Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe, opole-zwm Proponujemy Państwu ciepłe i ciche mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok.72 m2, usytuowanie w wysokim budynku na osiedlu Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

398 000 zł92 m² 4 330,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - Opole - Zaodrze Proponujemy mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytk. 91,90 m2, położone na 3 piętrze w 3 pietrowym ogrodzonym niskim budynku z bramą wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Osiedle Bezpieczne,Opole

1 250 zł67 m² 18,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urzadzone 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim budynku (rok budowy 2000) z pełnym wyposażeniem (lodówka, pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, krajalnica, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Półwieś

Półwieś,Opole

346 000 zł140 m² 2 471,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie w Opolu, dwupoziomowe, 5 pokojowe o powierzchni 87,30 m2 (po podłodze 140 m2!). Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia oddane do użytku w 2010r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

275 000 zł50 m² 5 486,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

:dodatkowy opis Sprzedaż - mieszkanie w nowym budownictwie, opole - Osiedle Kolorowe Proponujemy Państwu piękne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. 50,12 m2, usytuowanie na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

279 000 zł64 m² 4 349,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Sprzedaż Mieszkanie Opole Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 64,15 m2, składające się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolorowe

Kolorowe,Opole

189 000 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

:dodatkowy opis Mieszkanie Sprzedaż Opole Osiedle Kolorowe nowe budownictwo Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 35,27 m2, mieszczącego się na os. Kolorowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

303 500 zł61 m² 4 998,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

:dodatkowy opis Sprzedaż Mieszkanie, nowe mieszkanie, mieszkanie deweloperskie Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużą garderobą o powierzchni użytkowej 60,72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bierkowice

Bierkowice,Opole

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Mieszkanie - Wynajem - 2 Pokoje - Zaodrze. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu - Bierkowicach, usytuowane na I piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

235 000 zł47 m² 4 978,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

:dodatkowy opis Mieszkanie Sprzedaż Malinka 0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok.47m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bierkowice

Bierkowice,Opole

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Kawalerka komfortowa - Wynajem - Zaodrze. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w niskim budynku na parterze w Opolu- bierkowicach. Mieszkanie komfortowe, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

159 000 zł34 m² 4 736,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

:dodatkowy opis Mieszkanie Sprzedaż Opole Śródmieście Proponujemy mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 33,57 m2, składające się z przejściowego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

155 000 zł34 m² 4 603,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Sprzedaż - Mieszkanie 2 pokojowe - chabry! Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,67 m2, położone na 1 piętrze w niskim budynku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

2 120 zł73 m² 28,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Wynajem Mieszkanie / Apartament Proponujemy Państwu wynajem luksusowego mieszkania o powierzchni użytkowej 73,18 m2 położonego na drugim piętrze w niskim nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Dambonia,Opole

160 000 zł36 m² 4 481,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow.35,7 m2 usytuowane na parterze w niskim zadbanym bloku w dzielnicy Dambonia. składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

250 000 zł66 m² 3 770,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis 0%prowizji od kupującego. Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni użytkowej 66,30 m2 , zlokalizowane w Opolu na osiedlu Malinka ,położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

179 000 zł36 m² 4 944,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Sprzedaż - Mieszkanie - Centrum! Proponujemy Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 36 m2, położone na 9 piętrze w wysokim budynku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Stare Miasto,Opole

900 zł38 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do zamieszkania praktycznie od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 000 zł82 m² 24,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na nowym osiedlu (2009 r.). Świetna lokalizacja, cicha okolica, a jednocześnie blisko do centrum (ok. 5 min. jazdy samochodem do ścisłego centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

436 000 zł82 m² 5 304,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania przestronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na nowym osiedlu (2009 r.). Świetna lokalizacja, cicha okolica, a jednocześnie blisko do centrum (ok. 5 min. jazdy samochodem do.