dowolna

Mieszkania w centrum Opole - Oferty sprzedaży i najmu

378 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

378 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

525 000 zł61 m² 8 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m , położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł98,40 m² 9 136,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,40 m , położone na II piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2002 roku w Opolu dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe - 47 m | Opole, os. Natura 2 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł64,13 m² 9 652,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Wyjątkowy klimat delikatnych skosów nadaje niesamowitą przytulność, nie ograniczając przy tym swobody ruchów ani ustawności mebli. Wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pięknym apartamentowcu na Nowym Przylesiu w Opolu umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka 30 m kw Składa się z pokoju (z oknem na całą ścianę i z.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł56,51 m² 13 714,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego przy ul. Chocimskiej w Opolu (kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,18 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł58,24 m² 10 628,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok na wyspę pasiekę | ostanie piętro | dwie windy | media miejskie | loggia | klimatyzacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,24 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,15 m² 12 985,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Miejsce, gdzie miasto spotyka się z naturą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,15 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60 m² 11 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m w kamienicy w samym centrum Opola. Mieszkanie przeszło generalny remont wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa oraz centralne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł56,09 m² 14 084,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (kolonia Gosławicka). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62 m² 10 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz komfortowego mieszkania w Opolu? Znajdziesz je w dzielnicy Półwieś , w budynku z 2016 roku. Mieszkanie ma 62 m i położone jest na drugim piętrze. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119,96 m² 7 077,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesna elegancja | aleja rajska | opole - sławice Szukasz balansu między wielkomiejskim a spokojnym i sielankowym życiem? Poznaj Aleję Rajską miejsce, gdzie nowoczesna architektura spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68,39 m² 7 457,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego, rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w śródmieściu Opola, przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,61 m² 9 869,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na 6. piętrze jednego z wieżowców przy ul. Niemodlińskiej w Opolu (dzielnica Zaodrze). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

979 540 zł94,50 m² 10 365,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży luksusowego mieszkania, które znajduje się w Opolu. Ta elegancka nieruchomość, zbudowana w 2018 roku z solidnych materiałów, takich.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81,40 m² 8 587,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola ul. Kośnego Układ pomieszczeń: - 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe) - kuchnia ( na południe) - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,20 m² 7 890,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego na 3p.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,10 m² 12 316,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W centrum Opola mieszkanie (kawalerka) 34,10 m składające się z salonu 20 m2 z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza. Do tego przynależna piwnica o pow. 10,30 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,17 m² 11 156,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena ofertowa: 679.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do 15 maja 2026: 649.000 zł ODBIERZ: aż 30.000 zł RABATU! Zarabiający gotowy produkt inwestycyjny: ROI 6,19 % (roczne.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł45,05 m² 8 612,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, śródmieście. Szanowny kliencie, nieruchomość o powierzchni ok. 45,05m2 wykończona w dobrym standardzie, częściowo odświeżona, usytuowana na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,11 m² 9 954,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 46,11 m , położone w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

394 000 zł33,53 m² 11 750,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka w stylu Boho Centrum Opola | 140 m od Solaris Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki urządzonej w modnym stylu Boho, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33 m² 10 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski blok | dwa pokoje | balkon | spokojna okolica Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,71m2 zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na Zaodrzu. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł120 m² 8 158,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Ten wyjątkowy apartament łączy nowoczesny design, najwyższy komfort i jakość wykończenia, którą widać w każdym detalu. Gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł60,29 m² 16 553,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 60,29 m z tarasem 22 m | Atlantis Prestige | garaż | garderoba | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Atlantis Prestige przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,70 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,80 m² 7 255,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Opole, śródmieście, ul. Ozimska 75,8 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,8 m, położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,80 m² 10 351,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 58.24 m Liczba pokoi 3 Numer piętra 10 Liczba pięter 10 Czas przekazania do uzgodnienia Stan dobry Własność prywatna Informacje dodatkowe: Piwnica Internet Domofon Plac zabaw Prąd Okna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Proponujemy do zakupu: o pożądanym, praktycznym układzie pomieszczeń w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,30 m² 12 776,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Cena ofertowe: 420.000 zł *Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do 15 maja 2026 r: 399.900 zł ODBIERZ aż 20.100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,32 m² 11 417,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* Cena ofertowa: 405.000 zł Cena specjalna: 369.000 zł ważna WYŁĄCZNIE dla umowy przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł49,49 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z poddaszem do zagospodarowania, w stanie deweloperskim w opolu/groszowicach przy ulicy Wawrzyńca Świerzego i ks. Popiełuszki. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,11 m² 8 002,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze, przy ul. Wandy w Opolu. Mieszkanie po remoncie w 2025 roku, wszystkie sprzęty nowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko W naszym biurze. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoje życie. To jest właśnie jedno z nich. Położone w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *kupujący nie płaci prowizji* pierwszy najem! Proponujemy Państwu świetną propozycję: - świeżo gruntownie wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,44 m² 11 175,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje, po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

394 000 zł33,53 m² 11 751 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka Boho | Centrum Opola | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 33,53 m, urządzona w modnym i przytulnym stylu Boho, położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

459 000 zł46,11 m² 9 954 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,11 m, położone w ścisłym centrum Opola zaledwie kilka kroków od Galerii Solaris gotowe do zamieszkania. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,97 m² 10 284 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Wiktoria House | Centrum Opola Na sprzedaż eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,97 m, położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60,20 m² 10 614,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu., dz. Armii Krajowej, położonego na 8p. w 10 p. budynku.