dowolna

Mieszkania w centrum Opole - Oferty sprzedaży i najmu

378 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

378 ogłoszeń

790 000 zł69,81 m² 11 316,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży gotowy, do wzięcia od zaraz, apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu atlantis prestige park we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł91,50 m² 8 633,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę ostatnich wolnych apartamentów na osiedlu Zielony Winów w promocyjnej cenie! Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz prowizji biura! Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 165 zł57,95 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony z podatku pcc oraz prowizji biura! metalowa - nowe miejsce do Życia w Opolu! Marzysz o własnym ogródku i spokoju, jednocześnie pozostając blisko miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43 m² 11 511,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Rozkład: -pokój dzienny z wyjściem na balkon -sypialnia -oddzielna widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania z tarasem? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Atlantis Prestige Park 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament na wynajem - Opole Osiedle Dębowe ul. Tarnopolska Polecamy ofertę najmu atrakcyjnego i nowoczesnego apartamentu, usytuowanego na 1 piętrze w niskim bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz gotowy, poprawiony i bardziej sprzedażowy opis Komfortowe i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia Opole, centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł74,56 m² 7 765,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą w sercu Śródmieścia Opola 74,56 m + piwnica! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z antresolą, o powierzchni użytkowej 74,56 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,83 m² 6 868,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Opolu centrum miasta. Cena nie obejmuje wyposażenia. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 2-3 osobowej rodziny, bądź jako inwestycja na wynajem. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 850 zł55,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207 Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m z dużym balkonem 13,90 m , położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,72 m² 10 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł48,50 m² 9 670,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie na Chabrach 3 pokoje, balkon, 10. piętro | 59,9 m | Opole Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na właśnie budowanym kameralnym osiedlu Apartamenty Stawowa w dzielnicy Szczepanowice. Budowa została zakończona. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł112 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przestronne, wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z budynków wolno stojących w Opolu w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł50,19 m² 8 766,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 50,19m , składające się z przedpokoju ,dwóch pokoi, osobnej kuchni - z oknem i łazienki z wc. Na powierzchni podłóg w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł95 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkową, przestronną nieruchomość o powierzchni 95 m , położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji Opola w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Solaris.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł51,50 m² 9 514,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum, trzy pokoje, niski blok, ogrzewanie Z sieci miejskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,32m2 zlokalizowane na III piętrze w niskim zadbanym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,96 m² 50,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł78,52 m² 8 902,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z oferta trzypokojowego mieszkania o powierzchni 78,52m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w jednej z kamienic blisko opolskiego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,70 m² 8 500,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie na czwartym piętrze w dynamicznie rozwijającym się osiedlu. Mieszkanie jest jasne i słoneczne, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł62,73 m² 10 282,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym miejscu wśród zieleni, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum Opola? Ten apartament w inwestycji Skrajna 17 już czeka na Ciebie budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w centrum Opola do Sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta po generalnym remoncie Nieruchomość zajmuje VI piętro wysokiego bloku przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,85 m² 7 251,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie dla większej rodziny z pełną infrastrukturą pod nosem może być tym czego szukasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

669 000 zł58 m² 11 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu kompleksowo wyremontowanie i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Centrum. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł102,61 m² 7 991,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do komunikacji i centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,30 m² 12 776,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Rozkład: -pokój dzienny z balkonem francuskim -sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96,43 m² 8 192,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dla zdecydowanego klienta- cena do negocjacji Cztery pokoje, dwie łazienki, niezależna kuchnia i lokalizacja, której nie trzeba reklamować centrum Opola, tuż obok Ratusza, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł63 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł88,90 m² 14 341,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł50,20 m² 13 924,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania wykończonego pod klucz. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Opolu w Dzielnicy Kolonia Gosławicka. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł75,61 m² 10 302,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie Z poddaszem 0% prowizji i 86,94 m w cenie?! 779 000 zł Bez remontów. Bez dopłat. Bez stresu. Wchodzisz i mieszkasz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,70 m² 8 800,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wygodne, przestronne trzypokojowe mieszkanie w Centrum w Dzielnicy Pisarzy zachęcające do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 56,70 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł67 m² 7 164,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości "home Estate" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Opola. Nieruchomość zlokalizowana jest przy Uniwersytecie Opolskim. Lokal o pow. 68 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł73 m² 7 602,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z antresolą po kapitalnym remoncie | 73 m | Śródmieście | Opole Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m (64 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,04 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na 6. piętrze w budynku 10-piętrowym z windą, w cenionej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 48,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł59,10 m² 11 489 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 59,1 m2 położony w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł44,60 m² 9 641,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Chabrów w Opolu Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem. Mieszkanie położone na dwie strony, które zapewniają naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Róży Wiatrów ul. Szmaragdowa, opole Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w sercu cenionego osiedla Róży Wiatrów przy ul. Szmaragdowej, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł66,70 m² 9 970,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszym biurze do sprzedania, atrakcyjne mieszkanie o łącznej powierzchni 66,70m2 składające się z 3 pokoi,kuchni z oknem,przedpokoju,łazienki. Mieszkanie znajduje się.