dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielowicka

Zaodrze,Opole

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie dwu pokojowe, z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w Opolu ul. Chmielowicka, pierwsze piętro w niskim budynku z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

470 000 zł48 m² 9 853,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na ulicy Piotrkowskiej w Opolu. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 47,70 m2 liczba pokoi 2 rozkładowe piętro: 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Dambonia,Opole

470 000 zł57 m² 8 234,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 57,08 m2, z balkonem, położone na czwartym piętrze w wysokim bloku, opole - os. Dambonia. Lokal w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

620 000 zł73 m² 8 508,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 72,87 m2, położone na drugim piętrze w bloku w Opolu, dzielnica Kolonia Gosławicka. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Opole,opolskie

485 000 zł44 m² 10 943,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej. To idealna propozycja zarówno dla młodej rodziny, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Armii Krajowej,Opole

304 999 zł33 m² 9 242,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na osiedlu zmw Batalionu Zośka". Lokal znajduje się w budynku z windą i posiada dodatkowe zabezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

340 000 zł28 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego mieszkania o wysokim standardzie, idealnego dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem! Podstawowe informacje: -Lokalizacja: 1 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu bardzo jasne, słoneczne, komfortowe 3 pokojowe, mieszkanie 50 m2 usytuowane na III piętrze w nowym trzypiętrowym apartamentowcu z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

822 000 zł84 m² 9 832,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i świetną lokalizację? To może być Twój nowy dom! Mamy w ofercie sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chabrów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Opole

640 000 zł75 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Proponuję do sprzedaży ciekawie przygotowane pięciopokojowe mieszkanie w centrum Opola, przy ulicy Grunwaldzkiej 21 na drugim piętrze w stanie do odświeżenia. Położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Opole

800 000 zł93 m² 8 611,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,90 m , zlokalizowane w samym sercu Opola, w klimatycznej kamienicy na Starym Mieście, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kolonia Gosławicka,Opole

740 000 zł55 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,28 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Gosławicach. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

397 000 zł38 m² 10 516,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Idealne mieszkanie dla pary lub singla do. przysłowiowego "postawienia torebki". Co to oznacza ? Można wejść i mieszkać bez konieczności jakiegokolwiek remontu. Dlaczego ? Gdyż remont kapitalny to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

575 000 zł54 m² 10 737,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na nowo budowanym osiedlu Apartamenty Vincent, w świetnej dzielnicy - Kolonii Gosławickiej. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni przeszło 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Armii Krajowej (dawny zwm). Mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

1 700 zł48 m² 35,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Osiedla Armii Krajowej. Mieszkanie zadbane, czyste nadające się do zamieszkania od razu. Powierzchnia 47,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Opole,opolskie

849 000 zł62 m² 13 760,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu apartament znajdujący się w nowym apartamentowcu przy ul. Katowickiej. Nieruchomość o powierzchni wewnętrznej 61,70 m2 z przynależnymi dwoma tarasami , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Śródmieście,Opole

580 000 zł69 m² 8 356,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Jeżeli myślisz, że każde mieszkanie na poddaszu w Centrum wiążę się z wchodzeniem po wysokich schodach to możesz być pozytywnie zaskoczony. Mam dla Ciebie ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

426 900 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,70 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą (nowo wymieniona). Nieruchomość znajduje się w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

602 500 zł49 m² 12 381,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park II etap realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. H. Kamińskiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

675 000 zł73 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji! Nieruchomość można nabyć w całości umeblowaną i wyposażoną. Cena do negocjacji dla zainteresowanego klienta. pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

429 900 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w doskonałej lokalizacji w Opolu, na osiedlu Armii Krajowej (stary zwm). Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

~~~mieszkanie + taras 18,38m2 + ogródek 22,27m2 + m.postojowe + komórka lokatorska DO WYNAJĘCIA~~~ Lokalizacja: ul. Chmielowicka, opole Przestronne mieszkanie o powierzchni 55m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

645 000 zł56 m² 11 517,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard! kupujący nie płaci podatku pcc! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie 51 m2 z balkonem, usytuowane na II piętrze, w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 38 m2, usytuowane na wysokim parterze, w niskim czteropiętrowym bloku, zlokalizowane w śródmieściu Opola. Budynek ocieplony, zadbany, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Opolu, osiedle Armii Krajowej, przy ul. Stefana Grota Roweckiego. Nieruchomość o bardzo korzystnym układzie, przestronna sypialnia z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Solidarności

Opole,opolskie

729 000 zł60 m² 12 160,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta skierowana do wymagającego klienta, któremu zależy na wysokim standardzie i przestrzeni. Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, mieszczącą się w apartamentowcu w Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

509 000 zł42 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do zakupu apartament w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji położony na nowo wybudowanej inwestycji na Malince przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zakupu pięknego, 2-pokojowego mieszkania z ogrodem w spokojnej dzielnicy w Opolu. Wykończone "pod klucz" w wysokim standardzie, z dbałością o najdrobniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malinka,Opole

526 998 zł53 m² 9 887,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w prestiżowej okolicy. Bardzo blisko do Centrum Handlowego Turawa Park oraz osiedla Malinka. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Opole

429 999 zł43 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży zadbanego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wrocławskiej miejsce łączące komfort życia codziennego z doskonałą inwestycją. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Chabry,Opole

455 000 zł54 m² 8 348,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy Chabry. Lokal znakomicie nadaje się pod najem. W skład mieszkania o pow. 54,5 m2 mieszczącego się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

455 000 zł52 m² 8 777,01 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na czwartym pietrze w jednym z wieżowców przy ul.Koszyka na Zaodrzu. W budynku winda. Mieszkanie o powierzchni 51,84 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

506 999 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój -taras -ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prószkowska

Wyspa Bolko,Opole

690 000 zł84 m² 8 224 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

~~~mieszkanie 4pkł na zaodrzu~~~ Lokalizacja: ul. Prószkowska, opole Mieszkanie o powierzchni 83,90m2 składa się z salonu, kuchni, trzech pokoi, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

599 000 zł69 m² 8 629,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,41 m , zlokalizowane w samym centrum Opola. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Groszowice,Opole

565 000 zł89 m² 7 078,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkiem i miejscem postojowym - 89 m , cena 565 000 zł! Jeśli szukasz nowego, przestronnego i ustawnego mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Opole

449 000 zł56 m² 8 037,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie urządzonego mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Śródmieściu Opola, na granicy z dzielnicą Nowa Wieś Królewska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaodrze,Opole

380 000 zł48 m² 7 910,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku, na jednym z osiedli opolskiego Zaodrza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ozimska