dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Stare Miasto,Opole

570 000 zł85 m² 6 721,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 84,80 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym, w Centrum Opola. Lokal w standardzie do remontu, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podkowińskiego

Czarnowąsy,Opole

795 000 zł69 m² 11 473,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż zadbane 4-pokojowe mieszkanie położone w Opolu w dzielnicy Czarnowąsy. Mieszkanie znajduje się w kilkuletnim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

465 000 zł47 m² 9 976 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na znajdującego się w Opolu dzielnica Zaodrze Jasne, słoneczne mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

525 000 zł50 m² 10 591,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49,57 m . Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z czego jeden posiada duży balkon (loggię).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

385 000 zł33 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na osiedlu zwm przy ul. Hubala. Lokal o powierzchni 33 m , wyróżnia się jasnym i słonecznym wnętrzem oraz przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

529 000 zł50 m² 10 633,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 49,75 m2, położone na siódmym piętrze w wieżowcu w Opolu - Malince. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Opole

1 400 zł32 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze! Mieszkanie dostępne od około połowy listopada 2024. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu urokliwej kawalerki w spokojnej części miasta, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malinka,Opole

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W swojej ofercie posiadamy nowoczesne mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Opola Malinka II w bloku z 2010 roku. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 zostało urządzone bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Oferta dostępna do 1 października 2024r. Właściciel wymaga zawarcia umowy najmu okazjonalnego. Polecamy do najęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

625 000 zł59 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż posiadamy ofertę bardzo atrakcyjnego mieszkania w centrum Opola - vis-a-vis Dworca Głównego pkp. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Śródmieście,Opole

515 000 zł65 m² 7 910,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Przestronne mieszkanie w centrum miasta! W ofercie sprzedaży posiadamy wyjątkowe mieszkanie w bardzo nastrojowym stylu. Aranżacja lokalu przywołuje na myśl dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

870 000 zł146 m² 5 958,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1907

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Opola, na 4 piętrze kamienicy. Powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Chabry,Opole

470 000 zł47 m² 9 961,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18 m w Opolu, przy ulicy Oleska. Idealne dla pary, małej rodziny lub pod wynajem jako inwestycja. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Opola 500m od Rynku. Na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni niecałych 50m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

2 600 zł47 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania dwu pokojowego, z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym, położonego w Opolu, przy ul. Kamińskiego, pierwsze piętro, w nowo oddanym 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

420 000 zł53 m² 7 878,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 53,31 m2. III piętro, dobry standard Opole , ścisłe centrum. Proponujemy funkcjonalne mieszkanie w dobrym standardzie, o pow. użytkowej 53,31 m2. usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Armii Krajowej,Opole

260 160 zł19 m² 13 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnie - pod wynajem, lub na start to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: nowoczesne mikroapartamenty znajdują się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

450 000 zł56 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zakupu mieszkania z potencjałem, o powierzchni użytkowej 56,36 m, zlokalizowanego na 1 piętrze bloku na Zaodrzu. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nadodrze,Opole

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania o powierzchni 56,89 m2 w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w Opolu / Osiedle Armii Krajowej (zwm) Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Os. Armii Krajowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zakrzów,Opole

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Polecamy Państwu do najęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 50 m2, mieszczące się w dzielnicy Zakrzów. Mieszkanie mieści się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

620 000 zł64 m² 9 627,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Opole

309 000 zł33 m² 9 237,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki z balkonem w Śródmieściu Opola. Mieszkanie o powierzchni 33,45 m2 mieści się na wysokim parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sąsiedzka

Chmielowice,Opole

585 000 zł68 m² 8 580,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją nowych apartamentów w Chmielowicach. Do Państwa wyboru zostawiamy apartamenty o powierzchni: - 55,23 mkw. - 68,18 mkw. Do wyboru mają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

552 312 zł49 m² 11 350,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park II etap realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. H. Kamińskiego. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

460 000 zł74 m² 6 187,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne, dwupoziomowe, o dużym potencjale mieszkanie o łącznej powierzchni 74,34 m2, składające się z salonu, trzech sypialni, osobnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

470 000 zł47 m² 9 961,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 47,18m2. Lokal o bardzo dobrym rozkładzie -dwustronny -do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

515 000 zł65 m² 7 910,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie ok. 65 m2. 2 pokoje, i piętro, przedwojenna kamienica, opole Śródmieście. Do sprzedania słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Opole

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Opola. Doskonała propozycja również na gabinet lub kancelarię. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

635 000 zł64 m² 9 860,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią, o powierzchni użytkowej 64,40 m2, położone na drugim piętrze w bloku na opolskiej Malince. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Śródmieście,Opole

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezeewacja Na sprzedaż mieszkanie na podwyższonym parterze o powierzchni 54 m2, składające się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Górskiej. Lokal jest po generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

508 000 zł57 m² 8 850,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, pow. ok.58 m2. VI piętro , Opole - Zaodrze, ul.Prószkowska. Proponujemy Państwu funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej 57,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Zaodrze,Opole

779 000 zł83 m² 9 408,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Zaodrze w Opolu. Na parterze niskiego bloku. Powierzchnia mieszkania to 82,8m2. Składają się na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Chmielowice,Opole

490 000 zł55 m² 8 871,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

860 000 zł108 m² 7 955,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze mieszkanie 4 pokojowe W centrum istnieje możliwość zakupu garażu mieszczącego się W okolicy Przedstawiamy Państwu do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kośnego

Opole,opolskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna lokalizacja, dużo zieleni wokół, centrum miasta, ul. Augustyna Kośnego, mieszkanie usytuowane w niskim budynku. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia: 38,94 m2 - Liczba pokoi: 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Śródmieście,Opole

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny, apartament 3 pokojowy o powierzchni 80 m2, z przynależnym 2 ar ogrodem i garażem podziemnym w Opolu, dzielnica Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

373 000 zł53 m² 7 098 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie o pow. 52,55 m2, z balkonem, usytuowanie na II piętrze w niskim bloku w śródmieściu Opola. O F E R T A N A W Y Ł Ą C Z N O Ś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie w jednym z bloków na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Zlokalizowane na III piętrze o pow. 60,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Opole

795 000 zł140 m² 5 666 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*na wyłączność* Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w samym centrum Opola. Przestronne mieszkanie, które może służyć zarówno dużej rodzinie, jak i tym,.