Mieszkanie, ul. Zwycięstwa
Zwycięstwa, Zaodrze, Opole, opolskie
- 1 800 zł
- 32,37 m²
- 55,61 zł/m²
Dariusz Czarneck...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Zwycięstwa
Zwycięstwa, Zaodrze, Opole, opolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Zwycięstwa
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 800 zł 32,37 m² 55,61 zł/m²
2/4
2
tak
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 800 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 32,37 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 7721/3685/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zwycięstwa, Zaodrze, Opole, opolskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,37 m², zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku na Zaodrzu w Opole przy ul. Zwycięstwa.
Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń i jest gotowy do zamieszkania od zaraz.
Układ mieszkania: - przestronny salon z wyjściem na balkon,
- oddzielny pokój,
- kuchnia,
- łazienka z WC,
- przedpokój.
Do mieszkania przynależy również piwnica. (...)
604 063...
604 063 952