dowolna

Nowe domy Opole

68 ogłoszeń

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grudzice

Grudzice,Opole

589 000 zł111 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Klient kupujacy nie płaci podatku pcc! Jeżeli szukasz domu w spokojnej, cichej, a zarazem prestiżowej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie. Ostatni segment w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

619 000 zł136 m² 4 551,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Ostatni segment dostępny! tylko U nas! kolejna inwestycja sprawdzonego inwestora! miejskie media, ergonomiczny, nowoczesny indywidualny projekt idealny dla 4-5-osobowej rodziny!wysoki standard, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Opole,opolskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 110 m2, składa się z parteru (65m2) oraz piętra (o pow. 45m2). Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grudzice

Grudzice,Opole

589 000 zł111 m² 5 320,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Dostępny od zaraz! Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie segmentowej o powierzchni 110,70 m2 w Opolu Grudzice. Zabudowa segmentowa posadowiona jest w sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Chmielowice,Opole

710 000 zł129 m² 5 514,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zapoznać Państwa z naszą kolejną inwestycją. Jesteśmy w trakcie realizacji budowy domu jednorodzinnego wolnostojącego, mieszczącego się na granicy miasta Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

609 000 zł136 m² 4 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Tylko U nas! kolejna inwestycja sprawdzonego inwestora! miejskie media, ergonomiczny, nowoczesny indywidualny projekt idealny dla 4-5-osobowej rodziny!wysoki standard, , wygodne I bezpieczne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

570 000 zł138 m² 4 127,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa inwestycja - 0% prowizji dla kupujących! Do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze, położony w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

550 000 zł126 m² 4 360,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cynamonowa

Chmielowice,Opole

529 000 zł140 m² 3 766,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Zamieszkaj blisko centrum i z dala od zgiełku! Wykorzystaj okazje zanim ktoś Cię uprzedzi! doskonała lokalizacja: - nowa dzielnica Opola - Chmielowice - szybki dojazd do centrum Opola i ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Goździkowa

Chmielowice,Opole

495 000 zł110 m² 4 493,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Miło nam poinformować, że do oferty mieszkaniowej Osiedla Róży Wiatrów dołączyła nowa inwestycja, rozłożona na kilka etapów - domy w zabudowie bliźniaczej. Docelowo przewidzianych jest 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Goździkowa

Chmielowice,Opole

485 000 zł110 m² 4 403,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

390 000 zł158 m² 2 473,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny, parterowy,wolonstojacy o pow. 130 ze zintegrowanym garażem (pow. łącznie 157m2 ). Projekt firmy Atrium gl-118 arka. Dom usytuowany w bocznej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gosławice

Gosławice,Opole

595 000 zł139 m² 4 287,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja - bez pcc, 0% prowizji dla kupujących! To już ostatni budynek! Do sprzedaży nowy domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze, położony na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

499 000 zł132 m² 3 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Został już tylko jeden. Ostatni środkowy segment jeszcze dostępny. Kolejna inwestycja sprawdzonego inwestora! miejskie media, ergonomiczny, nowoczesny indywidualny projekt idealny dla 4-5-osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

499 000 zł132 m² 3 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Kolejna inwestycja sprawdzonego inwestora! miejskie media, ergonomiczny, nowoczesny indywidualny projekt idealny dla 4-5-osobowej rodziny!wysoki standard, , wygodne I bezpieczne warunki transakcji! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

499 000 zł132 m² 3 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Jeden Z ostatnich wolnych segmentów jeszcze dostępny. Kolejna inwestycja sprawdzonego inwestora! miejskie media, ergonomiczny, nowoczesny indywidualny projekt idealny dla 4-5-osobowej rodziny!wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

499 000 zł132 m² 3 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Doskonała lokalizacja W opolu nowoczesny indywidualny projekt idealny dla 4-5-osobowej rodziny wysoki standard wygodne I bezpieczne warunki transakcji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

509 000 zł132 m² 3 866,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

499 000 zł132 m² 3 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Półwieś

Półwieś,Opole

499 000 zł116 m² 4 311,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy nowe wybudowane domy szeregowe z własnym ogródkiem. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje mieszkańcom opola idealne warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Aktualnie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

529 000 zł132 m² 4 018,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta zawieszona została zawarta umowa przedwstępna! kolejna inwestycja sprawdzonego inwestora! miejskie media, ergonomiczny, nowoczesny indywidualny projekt idealny dla 4-5-osobowej rodziny!wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chabrów

Chabrów,Opole

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:755 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, w Opolu, dzielnicy Kwiatów, o powierzchni użytkowej około 180 m2, częściowo podpiwniczony, posadowiony na działce o powierzchni 7,55 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

480 000 zł116 m² 4 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością przedstawiamy państwu do kupienia dom parterowy w stanie developerskim, o powierzchni całkowitej 116 m2, powierzchni użytkowej 86,6 m2, zlokalizowany w Opolu Czarnowąsach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny - połowę bliźniaka, o powierzchni użytkowej około 110 m2, posadowiony na działce o powierzchni około 4,34 ar., w Opolu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

545 000 zł160 m² 3 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta zawieszona Do sprzedaży nowy dom 160 m2 z garażem w Opolu, usadowiony na działce 730 m2. Na parterze znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią, spiżarnia, łazienka, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hutnicza

Grotowice,Opole

539 000 zł160 m² 3 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Projekt domu dom w Liatrach Opole- grotowice, bardzo spokojne miejsce, w pobliżu sklep i przystanek autobusowy. Powierzchnia netto domu 133,44 m2 bez kotłowni, garażu Powierzchnia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

495 000 zł143 m² 3 471,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny - połowę bliźniaka, o powierzchni całkowitej 142,6 m2 ( powierzchnia użytkowa 124,6 m2 ), posadowioną na działce o powierzchni około 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

495 000 zł143 m² 3 471,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

493 000 zł140 m² 3 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna Klienci naszego biura nie płacą prowizji! Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej pcc tj. 2%! Mamy w swojej ofercie 2 bliżniacze segmenty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Gosławice,Opole

418 000 zł76 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle Wiejska 41 to inwestycja zlokalizowana zaledwie 4 km od centrum Opola. O wyborze tej lokalizacji zdecydowało ciche i spokojne otoczenie, jest to idealne miejsce do wypoczynku dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Gosławice,Opole

397 000 zł76 m² 5 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Gosławice,Opole

415 000 zł76 m² 5 460,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Gosławice,Opole

397 000 zł76 m² 5 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grudzice

Grudzice,Opole

649 000 zł150 m² 4 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia segment w zabudowie bliźniaczej, w stanie dewelperskim, o powierzchni całkowitej 149,80 m2, zlokalizowany w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grudzice

Grudzice,Opole

629 000 zł150 m² 4 193 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Gosławice,Opole

435 000 zł76 m² 5 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

479 900 zł100 m² 4 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

* z przyjemnością przedstawiamy państwu do kupienia dom parterowy w stanie developerskim, o powierzchni całkowitej 100 m2, zlokalizowany w Opolu Czarnowąsach. Nieruchomość jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

289 900 zł100 m² 2 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością przedstawiamy państwu do kupienia dom parterowy w stanie surowym otwartym, o powierzchni całkowitej 100 m2, zlokalizowany w Opolu Czarnowąsach. Nieruchomość jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiejska

Gosławice,Opole

549 000 zł137 m² 4 007,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Osiedle Wiejska 41 to nowa inwestycja zlokalizowana zaledwie 4 km od centrum Opola. O wyborze tej lokalizacji zdecydowało ciche i spokojne otoczenie, jest to idealne miejsce do wypoczynku dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij