dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 363 ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł105,80 m² 8 412,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny i energooszczędny apartament dwukondygnacyjny w budynku mieszkalnym dwulokalowym w Winowie o powierzchni użytkowej 105,80m2 (lewy). *Ogród, podjazd, taras, wejście (działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole, duży budynek w centrum miasta, 6 467 m2, sprzedam, 8 900 000,- pln, netto. Duży budynek w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²95 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 95 m2, zlokalizowanego w ścisłym centrum Opola. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł60,68 m² 14 007,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Opole, pasieka świetna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na parterze klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo w wyłącznej ofercie naszego biura prezentujemy Państwu do zakupu 114 metrów kwadratowych czystej przyjemności mieszkania. Link do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,70 m² 9 219,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

<!- [if gte mso 9]> 16.00 <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE <![endif]-><!-

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokalizacja blisko ścisłego centrum Opola bardzo dobrze widoczna o dużym ruchu kołowym i pieszym - ok.170m2 , a w parterze ok.116m2. Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł170 m² 8 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny i przestronny dom w zabudowie szeregowej Opole, bierkowice Komfortowy dom na prestiżowym, zamkniętym Osiedlu Sady II Bez czynszu | Garaż | Taras i ogródek Na sprzedaż poleca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego parterowego domu położonego w spokojnej dzielnicy opola/czarnowąsy. Powierzchnia mieszkalna to 230.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł2 813 m² 479,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych oznaczonych na planie oznaczeniem 6mnu z pozwoleniem na budowę zespołu 8 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 106 zł66,34 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta 0% - Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowej inwestycji Apartamenty Stawowa. Realizacja ulokowana jest w dzielnicy Szczepanowice, na nowo powstałej infrastrukturze mieszkalnej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 230 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta zawieszona Polecamy do sprzedania działka budowlaną o powierzchni 72,30 ara, położoną w miejscowości opole/czarnowąsy. Szybki dojazd do obwodnicy północnej oraz do ul. Budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Opole,opolskie

869 000 zł119 m² 7 521,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Taka nieruchomość to marzenie wielu. Prestiżowa lokalizacja, metraż większy niż oferują obecnie deweloperzy, w pełni rozkładowy układ pomieszczeń. Czego można chcieć więcej? .a na przykład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom w Chmielowicach 131,61 m bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,62 m , posadowiony na działce ok. 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²108 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego w ścisłym centrum Opola. Lokal ma powierzchnię 108 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Stan lokalu dobry, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł9 445 m² 845,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferta zawieszona umowa przedwstępna. Komfortowy dom z basenem pod Opolem Luboszyce, ok. 3km do Opola szanowny kliencie zapraszamy do wirtualnej wizyty w której to, możliwe jest zwymiarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł82,18 m² 8 031,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe, śródmieście - rejon dzielnicy pisarzy Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 2/3 piętrze kamienicy położonej w Śródmieściu Opola (rejon tzw.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,82 m² 6 671 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica | I piętro | ogródek | 2 komórki | piwnica | nowa wieś królewska Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m, usytuowane na I piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - ul. Thomasa Wilsona, dzielnica Kolonia Gosławicka, opole Powierzchnia: 376,85 m Piętro: parter Czynsz: 20 726,75 zł / miesiąc (+ vat) Okres najmu: do 6 lat Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł377 m² 2 015,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży interesującą, przestronną nieruchomość gruntową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym (mieszkaniowym, mieszkaniowo-usługowym lub usługowym) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²12 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 12 m, zlokalizowany na 1. piętrze budynku w Opolu, w dzielnicy Malinka. Lokal idealnie sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:537 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu wolnostojącego podzielonego na cztery niezależne mieszkania. Obiekt znajduje się w okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł104,25 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny z opcją przebudowy na mieszkanie budynek segmentowy w stylu niskiego bloku - do Sprzedaży z możliwością (i pozwoleniem) na remont z przeznaczeniem na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł722 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest działka gruntu o powierzchni 20,66 ara, stanowiąca tereny przemysłowe, zabudowana kompleksem budynków stanowiących: 1. Budynek magazynowo-handlowo-biurowy, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²14 m² 588 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 14 m. Proponujemy kameralne biuro zlokalizowane w budynku biurowym, na II piętrze. Najważniejsze informacje: - jeden, ustawny pokój idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,28 m² 14 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,28m2, usytuowane na wysokim parterze w jednym z budynków z 2020r, na ogrodzonym terenie z parkingiem i wjazdem zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł42,22 m² 12 079,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji oddanej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł77,31 m² 7 178,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkanie gotowe do zamieszkania od sprawdzonego inwestora. Bez prowizji, bez pcc, tylko u nas! Mieszkanie z miejsce postojowym oraz komórką lokatorską w cenie, stan.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 200 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży obiektu sportowo - usługowego wraz z torem kartingowym. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 70 arów.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł634,47 m² 7 407,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy obiekt komercyjno-mieszkalny zlokalizowany w Opolu. Rozkład pomieszczeń: I. parter (301.50m ) - część sklepowo-magazynowa: 1. sklep po lewej stronie od frontowych drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament przy ul. Stawowej wynajem od września do czerwca Kompletnie wyposażony | Garaż podziemny | Balkon | Blisko Politechniki Opolskiej Na wynajem nowoczesny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 430 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opole-Czarnowąsy - Działka mn - 14,30a front ok. 23m ( mpzp wg udzielonej informacji najprawdopodobnie już do kwietnia 2026 ma obowiązywać ). Był zrobiony projekt uzbrojenia ( wody, kanalizacji, prądu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Półwieś w Opolu. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 85 m2. Mieszkanie składa się z: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Ozimska

Opole,opolskie

1 590 000 zł339 m² 4 690,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Budynek usługowo-magazynowym z wydzielonym biurem o pow. ok. 339m2 / dz. o. 1052m2. Lokalizacja bardzo widoczna z bardzo dobrym dojazdem w rejonie ulicy Ozimskiej w Opolu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

29,20 zł/m²125 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu lokalu o imponującej powierzchni 125 m , idealnego dla Twojej działalności! Ten przestronny lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60,20 m² 10 614,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja: ul. Grota Roweckiego, w okolicy zieleń i dostępne miejsca parkingowe. Lokal ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł73 m² 7 602,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z antresolą po kapitalnym remoncie | 73 m | Śródmieście | Opole Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m (64 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47,34 m² 11 301,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego, przytulnego mieszkania usytuowanego na poddaszu odnowionej i zadbanej kamienicy zlokalizowanej w kameralnej części.