dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Gosławice,Opole

630 000 zł51 m² 12 411,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy blok | miejsce postojowe W garażu podziemnym | komórka lokatorska | winda | duży balkon oferta na wyłączność, tylko W naszym biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Oświęcimska

Grotowice,Opole

280 000 zł1 564 m² 179,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1562 m, położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Grotowice w Opolu. Nieruchomość o wymiarach ok. 20,9 x 74 m, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Studzienna

Czarnowąsy,Opole

1 269 000 zł183 m² 6 934,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Detale, które robią różnicę. Ten dom udowadnia, że prawdziwy standard premium nie polega tylko na metrażu, ale na jakości rozwiązań. A tutaj każdy detal ma znaczenie. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Śródmieście,Opole

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Opolu przy ul. Hubala. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

529 000 zł48 m² 10 934,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni blisko 50 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Chabrów w Opolu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Czarnowąsy,Opole

679 000 zł60 m² 11 297,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 1. Piętro | ogrzewanie podłogowe | 2 balkony | budynek 2015 R. | niska zabudowa | część wspólna ogrodu | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Opole

620 000 zł76 m² 8 194,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

4-pokojowe mieszkanie w Centrum 76 m, i piętro kamienicy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania położonego w Centrum idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Ozimskiej 71, w Opolu. Top lokalizacja dla singla, pary lub studentów. Mieszkanie (52m2) składa się z: - pokoju dziennego - sypialni - dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

390 000 zł28 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29m2, usytuowana w nowoczesnym apartamentowcu w atrakcyjnej, spokojnej dzielnicy Szczepanowice. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

995 000 zł178 m² 5 589,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy do do zakupu wolnostojący dom znajdujący się w spokojnej części Opola, dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość posadowiona jest na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwoczka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

949 000 zł79 m² 12 043,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w kameralnym budynku 4-lokalowym w dzielnicy Szczepanowice Wójtowa Wieś w Opolu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Opolu przy ulicy Dambonia dzielnica Zaodrze. Lokal o powierzchni 48 m znajduje się w niskim bloku, na 2. piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Śródmieście,Opole

499 999 zł34 m² 14 705,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 1 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w Śródmieściu Opola. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

435 000 zł36 m² 12 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu urządzone i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,91 m2 położone na pierwszym budynku przy ul. Nizinnej w Opolu. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Plebiscytowa

Śródmieście,Opole

775 000 zł124 m² 6 224,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem ul. Plebiscytowa, opole Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

1 700 zł40 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Wynajmę funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w spokojnej i zielonej części Zaodrza (rejon ul. Niemodlińskiej i Koszyka). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaodrze,Opole

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: wysoki parter domu wolnostojącego Opole, ul. Grotterga Dzielnica Malarzy spokojna lokalizacja z ogrodem, gotowe do zamieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży wysokiego parteru domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kredytowa

Groszowice,Opole

760 000 zł78 m² 9 781,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 77,7 m z ogrodem Opole Groszowice To nie jest typowe mieszkanie w bloku. To komfort domu w formie mieszkania: niezależne wejście, własny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia wolnostojący dom, który znajduje się w atrakcyjnym miejscu, z dala od zgiełku związanego z główną ulicą i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dożynkowa

Malina,Opole

398 000 zł99 m² 4 020,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom zlokalizowany przy ul. Dożynkowej w Opolu ( Malina). Nieruchomość do remontu idealna dla kogoś, kto chce stworzyć przestrzeń pod siebie, a nie płacić za cudze wybory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Armii Krajowej,Opole

599 000 zł61 m² 9 827,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja: ul. Szarych Szeregów, w okolicy zieleń i dostępne miejsca parkingowe. Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Opole

Grudzice,Opole

1 200 zł13 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Klimatyzowany pokój znajduje się w budynku jednorodzinnym, na I piętrze. Dom otoczony jest ogrodem. Do centrum miasta ok. 6 km. W pobliżu ( 100m) znajduje się przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wygonowa

Opole,opolskie

3 000 zł72 m² 42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Opole, ul. Wygonowa Zapraszamy do wynajmu przestronnego i nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w spokojnej części Opola, przy ul. Wygonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Krakowska

Stare Miasto,Opole

105,26 zł/m²95 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 95 m, zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Krakowskiej tuż przy rynku, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Armii Krajowej,Opole

265 000 zł23 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim. Rozkład: -pokój z aneksem kuchennym -łazienka -przedpokój -balkon Stan techniczny: -ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

520 000 zł40 m² 12 874,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,39 m2, które jest zlokalizowane w ścisłym centrum Opola. Lokal w 2024 roku przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Teatralny

Śródmieście,Opole

479 000 zł48 m² 9 958,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 48,10 m , położonego na trzecim piętrze w wysokim budynku przy ul. pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Winogronowa

Winów,Opole

849 500 zł180 m² 4 719,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:669 m²

Dom na sprzedaż | Winów, opole Prezentuję Państwu dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Winów w Opolu. Winów to spokojna i zielona część miasta Opola położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

495 000 zł57 m² 8 614,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w urokliwej kamienicy. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Śródmieście,Opole

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super cena. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego na parterze w w bloku mieszczącego się w Centrum Opola. Lokal o powierzchni 1093m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Bliskie Zaodrze,Opole

335 000 zł33 m² 10 291,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Niedurnego w Opolu. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze niskiego bloku po termoizolacji. Metraż mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 049 000 zł84 m² 12 501,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego w dzielnicy Szczepanowice Wójtowa Wieś w Opolu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu luksusowy apartament w samym centrum miasta! z prywatnym tarasem, jacuzzi, oraz miejscem postrojowym w garażu. Do wynajęcia od zaraz apartament dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

345 000 zł36 m² 9 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu kawalerkę o pow. 36,21 m2 mieszczące się na 1 piętrze niskiego bloku położonego w Śródmieściu w Opolu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie po remoncie z dużym balkonem - Śródmieście Opola Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie po remoncie, położone na parterze w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

690 000 zł76 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 usytuowane na parterze w kamienicy. Funkcjonalne, w całości umeblowane. Generalny remont został przeprowadzony w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Opole

Malinka,Opole

1 050 000 zł265 m² 3 962,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Polecamy do zakupu obiekt biurowy-usługowy z możliwością zamieszkania o powierzchni całkowitej 265 m2, znajdujący na dzielnicy Malinka w Opolu. Obiekt zlokalizowany jest na 10 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Partyzancka

Półwieś,Opole

920 000 zł94 m² 9 839,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w opolskiej dzielnicy Półwieś ( okolice ul. Partyzanckiej) Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym - toaleta - hol Piętro: - sypialnia główna - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kaszmirowa

Chmielowice,Opole

1 000 000 zł8 230 m² 121,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę w pobliżu centrum - Opole Chmielowice - przy ul. Kaszmirowej Pole pow. w ewidencji gruntów (ha): 0.823

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Wyspa Pasieka,Opole

37 zł/m²50 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu lokal biurowy położony w sdzielnicy Pasieka. Zlokalizowany na wysokoim parterze , składa się z dwóch pomieszczeń biuowych oraz łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Zakrzów,Opole

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem z niezależnym wejściem w domu jednorodzinnym. Mieszkanie ma około 50m2 i składa się z dużego przedsionku, w którym znajduje się komoda i szafa na.