dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 363 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Śródmieście,Opole

46,34 zł/m²300 m² 13 902 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokali usługowych położonych w Śródmieściu. Lokale położone na parterze o powierzchniach 300m2 oraz 2 x 20m2. Przy nieruchomości parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kolonia Gosławicka,Opole

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje funkcjonalne 3 pokoje w spokojnej okolicy. Rozkład: -3 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -przynależna piwnica Wykończenie: -ściany -tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Sławice,Opole

3 790 zł120 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowy, bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, opole Sławice. Idealny dla rodziny lub pary, ceniącej spokój, komfort i wysoki standard. Oferujemy pierwszy najem domu wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

433 000 zł33 m² 13 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Ciebie nowoczesne, kompaktowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół położone na parterze niskiego bloku w Centrum Opola. Rozkład pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Opole

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie - wysoki standard - śródmieście opola Jeśli szukasz mieszkania o wysokim standardzie w Śródmieściu Opola, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 61 m2, 3 pokoje, zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul. Mjr Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kolonia Gosławicka,Opole

680 000 zł73 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Chcesz poczuć się jak na wakacjach cały rok? Ten dom jest dla Ciebie! Odpowiednia aranżacja atrium, przeniesie Cię na południe po przekroczeniu progu. Do sprzedania, parterowy dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Niemodlińska

Zaodrze,Opole

43,50 zł/m²20 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - ul. Niemodlińska 58a Oferujemy do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni ok. 18 m znajdujący się na parterze w lokalu. Idealna przestrzeń dla działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Gosławice,Opole

1 750 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogródek | nowy mikroapartament z 2024 | komórka lokatorska W cenie | pierwszy najem | klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mikroapartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaodrze,Opole

390 000 zł38 m² 10 380,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO remoncie | 2 pokoje | 2 windy | os. Dambonia | piwnica Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,57m2, położone na 4 piętrze 10-piętrowego budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kropidły

Wyspa Bolko,Opole

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania, o powierzchni 45m2, przy ul. Kropidły (pasieka), w Opolu. Mieszkanie jest idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Poliwody

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 100 000 zł3 777 m² 291,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż: nr 1067, powierzchnia 3777 m2, ul. Poliwody. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (19mn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Stare Miasto,Opole

307 000 zł21 m² 14 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | inwestycja | centrum opola | niskie koszty utrzymania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21.2m2 zlokalizowana w centralnej części miasta Opola przy ulicy Waryńskiego, Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Opole

Zakrzów,Opole

2 583 000 zł792 m² 3 262,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w Opolu, o powierzchni 791,80 m2, na działce 16,36 ara. Budynek biurowy, dwupiętrowy, podpiwniczony, składający się z 24 pomieszczeń od 8 m2 do 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Malinka,Opole

499 000 zł60 m² 8 358,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na pierwszym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Malinka. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,7 m2 się z salonu, dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Opole

599 000 zł79 m² 7 594,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego w kameralnej kamienicy w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Śródmieście,Opole

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo wyłącznie po przez nasze biuro, mam zaszczyty zaoferować Państwu do najmu piękne mieszkanie trzy pokojowe. Apartament składa się z obszernego salonu z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gosławice,Opole

738 000 zł58 m² 12 774,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Gosławice | Komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,77 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

485 000 zł52 m² 9 307,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ładne, jasne mieszkanie Z garażem podziemnym i komórką lokatorską. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 3 pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2 - funkcjonalny układ, balkon, częściowe wyposażenie. Salon z aneksem i wyspą kuchenną, sypialnia, pokój biurowy, lub pokój dziecięcy, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Czarnowąsy,Opole

17 zł/m²30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na gabinet/biuro Do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim położony przy ul. Wolności w Opolu ( dz.Czarnowąsy). Lokal składa się z dużego pomieszczenia ok. 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

449 000 zł57 m² 7 873,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na czwartym piętrze w wysokim bloku na Zaodrzu przy ul. Dambonia. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 57,03 m2 się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Cygana

Zakrzów,Opole

45 zł/m²110 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

_Nowoczesne Biura Klasy A z możliwością adaptacji_ ul. Józefa Cygana 6a! Doskonała Lokalizacja: bliskość centrum Opola (2,5 km) i obwodnicy (1,5 km) zapewnia wygodny dostęp z różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone w dzielnicy Szczepanowice w pobliżu Politechniki Opolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Opole

Śródmieście,Opole

43 zł/m²105 m² 4 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Tylko u Nas | Opole | Duży parking | To jedyna oferta powierzchni biurowej w tej lokalizacji! Pracuje w godzinach: pn-pt 8:00-18:00 sob 9:00-15:00 Ta powierzchnia biurowa jest idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje (jeden przechodni), 3 piętro, umeblowane do zamieszkania, bardzo ciepłe, 1 Maja Śródmieście, koszty: odstępne 2000, czynsz 800, prąd i gaz według zużycia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Śródmieście,Opole

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, gotowe do zamieszkania lub pod wynajem mieszkanie o powierzchni 58m2, położone na ul. 1Maja w Opolu. Funkcjonalny układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

30,67 zł/m²750 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia luksusowy lokal handlowo - usługowo -biurowy położony w dzielnicy Nowa Wieś Królewska - blisko i z dobrym dojazdem do ścisłego centrum miasta Opola. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

638 000 zł61 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestrzennego, bardzo jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 60,82 m2, położonego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarych Szeregów

Armii Krajowej,Opole

499 000 zł60 m² 8 262,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,39 m , położone na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

990 000 zł82 m² 12 141,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze Oferujemy do zakupu mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w budynku z 2019 roku, dzielnica Szczepanowice przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

1 269 000 zł136 m² 9 330,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 136 m , zlokalizowaną w jednej z najpiękniejszych kamienic w Opolu. To adres, który buduje wizerunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chmielowice,Opole

669 000 zł121 m² 5 512,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie bezczynszowe z ogrodem - opole/chmielowice Oferujemy na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem. Doskonała lokalizacja, w pięknej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Śródmieście,Opole

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo za pośrednictwem naszego biura możecie stać się najemcami tego wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. Targowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

725 000 zł56 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z tarasem w prestiżowej dzielnicy Opola Gosławice, ul. Tarnopolska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, nowego mieszkania dwupokojowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Opole

51,52 zł/m²33 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia w genialnej lokalizacji! Dane lokalu: składa się on z dwóch pomieszczeń oraz wc o łącznej powierzchni 33,5 m2. Lokal jest w stanie do adaptacji, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

475 000 zł49 m² 9 603,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Kwiatkowskiego

Kolonia Gosławicka,Opole

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze w Opolu, przy ul. Kwiatkowskiego 1. Powierzchnia około 15 m, idealny pod działalność kosmetyczną. Atuty lokalu: umywalka i dostęp do wody, dostępny od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Ozimska

Opole,opolskie

50 zł/m²60 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal w Centrum Opola przy ul. Ozimskiej. Lokal o powierzchni 60m2 położony jest na parterze, posiada dużą oszkloną przestrzeń witrynową umożliwiającą doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Śródmieście,Opole

39 zł/m²142 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu usługowo biurowego. Lokal o powierzchni 142m2 mieści się na I piętrze w pięknej i odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

529 000 zł58 m² 9 086,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Opolu, w dzielnicy Zaodrze. Lokal w 2015 roku przeszedł generalny remont. Znakomicie nadaje się pod najem i w chwili.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij