dowolna

Domy z cegły Opole - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Do sprzedania dom wolnostojący typu kostka, około 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 464 m2 zlokalizowanej w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Budynek dwukondygnacyjny, do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł370 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom o powierzchni 370m2 położony na 7-arowej działce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola - Winów. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:399 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 170 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł190 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy. Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Dzień otwarty 23 maja zadzwoń i umów się na prezentację! Na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce o powierzchni ponad 7 arów w doskonałej lokalizacji w Opolu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł159,24 m² 7 849,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Budynek z potencjałem mieszkalno-usługowym przy ul. Wojska Polskiego 13 w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

650 zł160 m² 4,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuje do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 160 m. Składa się z 5 pokoi i ma do dyspozycji 14 miejsc. W budynku są 2 wyposażone kuchni, 2 łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł77 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Opolu w okolicach śródmieścia. Obiekt znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego parterowego domu położonego w spokojnej dzielnicy opola/czarnowąsy. Powierzchnia mieszkalna to 230.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni około 180m , położony na dużej działce o powierzchni 1260m , idealnej pod budowę deweloperską. Nieruchomość znajduje się w Opolu przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

1 409 000 zł290 m² 4 858,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

/umowa przedsprzedażna/ dom wolnostojący na Sprzedaż w Opolu Dom, który wyprzedził swoją epokę - nadal zachwyca jakością wykonania i budzi podziw architekturą wnętrz. Doskonały wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom w Chmielowicach 131,61 m bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,62 m , posadowiony na działce ok. 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Już wybudowane, gotowe stan deweloperski lub opcja pod klucz. 0% dla Kupującego. Prowizję Kupującego ponosi Sprzedający. Gotowe do zakupu Opole Bierkowice ul. Pisankowa! Kameralna inwestycja tylko 6.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158 m² 6 012,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m , położonego na działce o powierzchni 276 m , zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 000 zł76,66 m² 9 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Wyjątkowa oferta nowoczesne domy przy lesie | Ostatnie dni promocji | 0% prowizji | 0% pcc Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:868 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, parterowego domu z dużym potencjałem, położonego w Opolu - dzielnica Wójtowa Wieś, w pobliżu basenu Wodna Nuta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Okazja, nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w Opolu, w dzielnicy Czarnowąsy, na działce 33,51 ara. Nieruchomość do remontu, ma 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł163,65 m² 5 798,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gosławice w Opolu. Dom o powierzchni ponad 160 mkw. jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,78 m² 14 606,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

(Nie szukaj dalej, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w Opolu, w bardzo cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł86 m² 10 988,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa cena 790 000 zł! Wyjątkowy dom w wyjątkowym miejscu | Zielony Zakątek | Mechnice k. Opola Szukasz nowoczesnego domu blisko miasta, ale w otoczeniu zieleni i ciszy? Poznaj Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

790 000 zł107 m² 7 383,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 107 m , położonego na działce o powierzchni 629 m w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w zacisznej i zielonej dzielnicy Opola - Grudzicach. Wolnostojący dom wraz garażem usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł230 m² 5 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego z użytkową piwnicą zlokalizowanego w dzielnicy Grudzice. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Opole, dzielnica Malinka Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65,50 m² 5 648,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:853 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu typu bliźniak, położonego na dużej i ustawnej działce o powierzchni 8,5 ara. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w Opolu w doskonałej lokalizacji do prowadzenia działalności niedaleko Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu zlokalizowanego w Opolu zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł165,59 m² 7 548,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancka połowa domu w prestiżowej lokalizacji Opole, kolonia Gosławicka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość stanowiąca połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Opolu, przy wyjeździe w kierunku Krapkowic (dk45). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m , położonego na działce 378 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

/umowa przedwstępna/ dom w Opolu z 2,5 arową działką do Sprzedaży segment dom o metrażu 61m2 z 3-ema pokojami i działką przed domem o areale 2,5 ara jest przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł202 m² 5 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jednorodzinnego domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy domów w pobliżu osiedla Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazka, duża obniżka ceny! W swojej ofercie mamy dom, z wydzielonymi dwoma niezależnymi mieszkaniami, które są obecnie wynajmowane. Nieruchomość jest położona w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł300 m² 5 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Rozłożysty, wygodny dom z przestronnymi pomieszczeniami w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy - Dzielnicy Kwiatów zaprasza. Dom postawiony na małej 4,42 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budynek mieszkalno-użytkowy do Sprzedaży w Opolu dom na opolskiej pasiece! Dom przeznaczony do Sprzedaży w całości jako budynek mieszkalno-użytkowy. Jest to ciekawa opcja łącząca dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Klimatyczny rodzinny dom - Kolonia Gosławicka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości. Ciepły dom wolnostojący usytuowany na 600m2 zagospodarowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 000 zł91,50 m² 9 792,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Biura I 2% podatku pcc! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę czteropokojowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej na Zielonym Winowie w Opolu! Osiedle Winów składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł185 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Urokliwy dom z małym stawem, strefą spa Opole/ Czarnowąsy Komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni mieszkalnej 165m2, dodatkowo garaż. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:686 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, trzykondygnacyjnego domu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic - Opole Grudzice. Dom wybudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dostępnej części Opola. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, przestrzeni i wygodnego dostępu do miasta.