dowolna

Domy z garażem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż Szeregówka Kolonia Gosławicka Dom w zabudowie szeregowej o pow ok. 130m2 na działce o powierzchni 3 ara zlokalizowany w Koloni Gosławickiej. Zadbany, o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Opole,opolskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mieszkanie w dom wolnostojącym mieszczący się w spokojnej okolicy Chmielowic. Mieszkanie na poddaszu o pow.50m2 wyremontowane (bez umeblowania) 1000 zł + media kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 200m2, oddany do użytku w 2011 roku.Dom zlokalizowany jest w prestiżowej części opolskich Grudzic. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

459 000 zł169 m² 2 715,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż - Dom szeregowy - Opole, kolonia Gosławicka. Proponujemy Państwu dwukondygnacyjny budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej o pow. uż. 130 m2, z zaadaptowanym na trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

615 000 zł153 m² 4 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Sprzedaż - Dom w stanie developerskim - Opole , Grudzice! Proponujemy Państwu funkcjonalny, rozkładowy, pięciopokojowy, wolnostojacy dom z garażem , usytuowany na działce o pow. 6 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedaż ,dom wolnostojący ,opole Oferujemy budynek mieszkalny , wolnostojący, dwukondygnacyjny,podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 200 m2; z garażem, usytuowany na 9-cio arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedaż ,dom wolnostojący ,opole Oferujemy budynek mieszkalny , dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej około 120 m2, usytuowany na 21 arowej działce w Opolu - nwk. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Malina

Malina,Opole

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Sprzedaż Dom Opole Malina. Oferujemy Państwu Dom w Opolu w dzielnicy Malina o powierzchni użytkowej około 120 m2 , dwukondygnacyjny, parter z użytkowym poddaszem, oraz dobudowane dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grudzice

Grudzice,Opole

670 000 zł190 m² 3 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Grudzice Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny zlokalizowany w Opolu Grudzicach. Dwukondygancyjny podpiwniczony z garażem o łącznej powierzchni 240ok. m2, usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

515 000 zł130 m² 3 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w Opolu ,kolonia Gosławicka Proponujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130m2, zlokalizowany w Opolu , Kolonia Gosławicka, posadowiony na 1,7 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

550 000 zł230 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Dom sprzedaż Opole Kolonia Gosławicka. Dom wolno stojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni mieszkalnej około 160 m2 posadowiony na ładnej działce 474 ara w Koloni Gosławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Do sprzedania dwukondygnacyjny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej około 160 m2, usytuowany na zagospodarowanej, ładnie położonej działce o powierzchni 10,88 ara, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

470 000 zł122 m² 3 852,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Sprzedaż Szeregówka Osiedle Zawada Dom w zabudowie szeregowej o pow całkowitej ok. 122m2 na działce o powierzchni 2 arów, zlokalizowany w Na osiedlu Zawada. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Półwieś

Półwieś,Opole

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Sprzedaż Półwieś. Wygodny dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej ok. 220 m2, usytuowany na ponad 5-arowej działce, zlokalizowanej na Półwsi w Opolu. Dom wybudowany pod koniec lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na jedenastoarowej działce w Polskiej Nowej Wsi. Składa się z wiatrołapu, przedpokoju, kuchni, łazienki, trzech pokoi oraz kotłowni. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 260m2, oddany do użytku w 1994 roku. Dom zlokalizowany jest w prestiżowej części Koloni Gosławickiej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilsona

Kolonia Gosławicka,Opole

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na trzyarowej działce w okolicy ul. Wilsona w Opolu. Na parterze znajduje się wiatrołap, przedpokój, salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Metalchem

Metalchem,Opole

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 425 m²

Sprzedaż Dom Opole Groszowice. Oferujemy duży dom w Opolu w dzielnicy Groszowice , 11 pokojowy o powierzchni użytkowej około 200 m2, trzykondygnacyjny w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z dużą! bo ok.1300 metrową działką- częściowo zagospodarowaną. Na dole 3 pokoje z kuchnią ,pom. gospodarcze, łazienka z wc. Na piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

669 000 zł175 m² 3 818,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Nowy dom W zabudowie szregowej! Proponujemy Państwu luksusowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w dzielnicy Opole - Zaodrze. Budynek został oddany do użytku w roku 2007. Dom nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Półwieś

Półwieś,Opole

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Dom Sprzedaż Opole Do sprzedania wygodny dom dwurodzinny, o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 + pełne podpiwniczenie, usytuowany na ponad 12-arowej działce, zlokalizowanej na Półwsi w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Półwieś

Półwieś,Opole

485 000 zł103 m² 4 713,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregówka w Opolu (półwieś). Dom w zabudowie szeregowej, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni 102,90 m2 (metraż bez piwnic). Na parterze: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam nieruchomość polożoną o krok od Centrum Opola. Nieruchomosc usytuowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.(boczna ul.Ozimskiej za pływalnia Okolice Tesco. Nieruchomosc do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bierkowice

Bierkowice,Opole

340 000 zł125 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam nowy dom w Opolu polozonz w spokojnej dzielnicy miasta.Budowany w technologii tradzczjnej.Powierzchnia domu 125m .Garaz 25m.Dyialka 10ar. Stan zamkniety zaawansowany 340tys.Calkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chabry

Chabry,Opole

517 000 zł120 m² 4 308,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dom w bardzo dobrej cichej lokalizacji blisko Centrum. Działka o powierzchni 865m2 z dużym ogrodem. Dom o powierzchni około 120m2+piwnica+garaż. W skład domu wchodzą: parter : 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Metalchem

Metalchem,Opole

346 000 zł76 m² 4 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

:dodatkowy opis Sprzedaż - szeregówka środkowa, 76 m2 - Opole Metalchem Proponujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej z 2000 roku położony na działce o powierzchni 238 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

:dodatkowy opis Dom sprzedaż Dom wolno stojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni około 110 m2 posadowiony na dużej - 8 arów działce w znakomitej lokalizacji. Na parterze: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

849 000 zł207 m² 4 107,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

:dodatkowy opis 0% prowizji od kupującego. Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu dom o powierzchni użytkowej ok. 206 m2, z przylegającym do niego pomieszczeniem sklepowym o powierzchni ok. 59 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w Opolu ,kolonia Gosławicka Proponujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 124m2, zlokalizowany w Opolu , Kolonia Gosławicka, posadowiony na 2,5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chabry

Chabry,Opole

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:673 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący położony w spokojnej lokalizacji jaką jest dzielnica Kwiatów w Opolu. Dom trzykondygnacyjny z poddaszem (możliwość adaptacji) z początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

669 000 zł216 m² 3 097,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Okazja! Bezpośrednio! Do zamieszkania od zaraz - nie wymaga żadnych wydatków i żadnego remontu. Nowoczesny, trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w Opolu-Szczepanowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grudzice

Grudzice,Opole

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Sprzedaż Nowy Dom Opole Do sprzedaży parterowy, nowocześnie i komfortowo wykończony nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 150m2 (+ garaż -pow. całkowita200m2), na działce 8,33ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

399 000 zł185 m² 2 156,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący w o powierzchni 135m2 (w tym garaż 19,5m2) znajdujący się na działce o powierzchni 920m2 - Kontakt do wł.: tel.   . Dom w stanie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Półwieś

Półwieś,Opole

565 000 zł180 m² 3 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż-dom Proponujemy Państwu bardzo ładny dom wolno stojący, o powierzchni użytkowej około 180 m2 , usytuowany na 5 arowej działce w spokojnej dzielnicy miasta Opola -półwieś. Dom 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

499 000 zł128 m² 3 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom w zabudowie szeregowej. Sprzedaż Oferujemy państwu dom w zabudowie szeregowej , o powierzchni 128,6 m2, na działce 382 m2, składający się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Malinka,Opole

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom jednorodzinny stojący na osiedlu Malinka. Niestety instalacja grzewcza, kaloryfery i terma gazowa zostały skradzione w trakcie włamania, również łazienki wymagają remontu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

510 000 zł134 m² 3 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Opolu - dzielnica Zaodrze. Proponujemy państwu zadbany i ładny dom w zabudowie szeregowej trzy kondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

675 000 zł216 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Okazja! Bezpośrednio! Od razu do zamieszkania - nie wymaga żadnych wydatków i żadnego remontu. Nowoczesny, trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w Opolu-Szczepanowicach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

780 000 zł320 m² 2 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż Dom Kolonia Gosławicka Na sprzedaż 5-pokojowy dom wolno stojący o powierzchni całkowitej ok.320m2, położony w Koloni Gosławickiej. Budynek z 1991 roku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Groszowice

Groszowice,Opole

342 000 zł90 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu dom o powierzchni użytkowej ok. 90 m2, na działce o powierzchni 570 m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Grudzice,Opole

689 000 zł240 m² 2 870,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Świeżo wyremontowany zadbany dom ( nowa ceramiczna dachówka, nowe okna z roletami oraz drzwi wewnątrz budynku ) Wykończony solidnymi materiałami, dębowe schody, ceramiczne płytki i drewniane.