dowolna

Domy z garażem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 180 000 zł190 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy. Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł155,90 m² 6 735,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:334 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m , położonego na działce o powierzchni 334 m wraz z dodatkowym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł270 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferujemy Dom Wolnostojący na sprzedaż w Opolu w dzielnicy Grudzice, składający się z trzech poziomów: przyziemia, wysokiego parteru i poddasza użytkowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł101 m² 10 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2 z garażem 16m2 i pięknym ogrodem około 270m2 nieruchomość z 2021r. położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 180 000 zł370 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom o powierzchni 370m2 położony na 7-arowej działce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola - Winów. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 76,34 m2, położony na działce 164 m2, zlokalizowany na osiedlu Gosławice w Opolu. Budynek dwukondygnacyjny, z trzema garażami na.

Szczegóły ogłoszenia

2 156 000 zł168 m² 12 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

*Oferta wyłączna kg nieruchomości* - Kupujący jest zwolniony z zapłaty prowizji Proponujemy Państwu do zakupu lub zamiany na inną nieruchomość (preferowana działka mieszkaniowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

270 m nowoczesności i spokoju dom z osobnym apartamentem, gotowy do wprowadzenia Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy detal został już dopracowany, a Ty wnosisz tylko swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 549 000 zł234 m² 6 619,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom wolnostojący 234 m | Rekuperacja | Klimatyzacja | Duży potencjał Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 234 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom w Chmielowicach 131,61 m bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,62 m , posadowiony na działce ok. 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:686 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwa atrakcyjny dom położony w Opolu dz. Grudzice. Dom z garażem o pow. 270 m2, posadowiony na działce 6,86 arów. Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł153 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Cześć, dzień dobry, z tej strony Agent Jano :D Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w dzielnicy Nowa wieś królewska. To zadbana nieruchomość, która od progu sprawia wrażenie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Opolu, przy wyjeździe w kierunku Krapkowic (dk45). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m , położonego na działce 378 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego parterowego domu położonego w spokojnej dzielnicy opola/czarnowąsy. Powierzchnia mieszkalna to 230.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł76,66 m² 9 196,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

biura nieruchomości ani podatku pcc! Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Bierkowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom wolnostojący specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: dom o powierzchni około 350 m2 znajduje się w dzielnicy Grudzice w Opolu, która łączy ze sobą spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Wyjątkowy Dom z Potencjałem - Stan Surowy Zamknięty (projekt Majka Grot L) tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł107 m² 7 383,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 107 m , położonego na działce o powierzchni 629 m w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na sprzedaż nowoczesny pięcio pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w Opolu, dzielnica Grudzice. Budynek oddany do użytkowania w 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł135 m² 10 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom w świetnej lokalizacji! 8 km od centrum Umowa na wyłączność! Tylko u nas! Opole/ Czarnowąsy Dom jednorodzinny usytuowany na ok.8 arowej zagospodarowanej działce, nieopodal 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 550 000 zł120 m² 12 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Rodzinny dom Z dużą działką - opole -winów ul Kś Pawła Buhla Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Winowie 6 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł73,50 m² 9 442,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:116 m²

Lokal promocyjny - 694.000,00 zł zamiast 794.000,00 zł! Zapłać teraz 50.000,00 zł, a resztę przy odbiorze kluczy! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,75 m² 8 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji ze strony kupującego! Na sprzedaż oferujemy dom na najnowszej inwestycji Barona Residence w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł115 m² 7 556,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

I podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych dwulokalowych znajdujących się w dzielnicy Wrzoski. Prezentowana oferta dotyczy jednego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej około 200 m2. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 6 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158 m² 6 012,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m , położonego na działce o powierzchni 276 m , zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł128,47 m² 10 111,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Lipcowy Zakątek komfort, spokój i nowoczesne budownictwo w Chmielowicach Lipcowy Zakątek to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych i bliźniaczych przy ul. Lipcowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,78 m² 14 606,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

(Nie szukaj dalej, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w Opolu, w bardzo cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł230 m² 5 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego z użytkową piwnicą zlokalizowanego w dzielnicy Grudzice. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł500 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:762 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość jest.