dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Opole - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 100 zł45 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem, opole ,śródmieście, 2 pokojowe w niskim budynku. Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 45,0 m2, do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

175 000 zł47 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2 pokoje, 48 m2 - Opole Śródmieście Proponujemy Państwu rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej ok. 48 m2, położone na parterze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

600 zł51 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczna para poszukuje osoby pracujacej, studenta badz pary do mieszkania dwupokojowego :) cena to (600zł jedna osoba, dwie osoby 650zl+proad i gaz ). Mieszkanie składa się z dwoch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

170 000 zł37 m² 4 502 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,76 m2 , na 2 piętrze 4 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla 3-4 studentów/studentek, centrum osiedla, na przeciwko Politechniki Opolskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Opole

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie z klimatem w samym sercu Opola. W pełni wyposażone i umeblowane. Bardzo przestrzenne i wysokie. Składa się z dużego pokoju wraz z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Opole,opolskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wygodne, przytulne, słoneczne i umeblowane mieszkanie do wynajęcia od zaraz, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon, piwnica. Osiedle zamknięte z parkingiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

1 200 zł62 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie 2 pokoje - Opole Zaodrze, obok kampusu Politechniki Opolskiej Proponujemy Państwu na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie w domu wielorodzinnym na Zaodrzu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Dambonia,Opole

180 000 zł47 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole - Zaodrze Proponujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 48 m2, usytuowanie na III piętrze w niskim, wyremontowanym i ocieplonym bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielska

Atrium Malinka,Opole

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bielskiej w nowoczesnym budynku "atrium malinka" oddanym 2 lata temu do użytku przez dewelopera - bardzo dobry standard mieszkania oraz 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

225 000 zł49 m² 4 524 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie 2 pokojowe - Opole Malinka! Proponujemy Państwu atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 50 m2, położone na I piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

188 000 zł47 m² 3 941 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 47,70 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe, samodzielne mieszkanie na zwm w Opolu. Umeblowane. Dobra lokalizacja. Cena: 700 zł + opłaty ok. 550 zł/miesiąc. Umowa, kaucja. Do obejrzenia po umówieniu, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Śródmieście,Opole

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie W rynku nad pubem warka od zaraz 50m- bardzo słoneczne, umeblowane - składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

204 000 zł48 m² 4 227 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2 pokoje, 48 m2 - Bliskie Zaodrze Proponujemy Państwu rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 48,25 m2 położone na VII piętrze budynku na Bliskim Zaodrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

198 000 zł56 m² 3 519 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - śródmieście! Proponujemy Państwu przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej pow. 56 m2, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym pietrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku z windą oraz miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mieszkania w cenie posiada elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

155 000 zł34 m² 4 503 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 34,42 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: sprzedam bezpośrednio przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2, znajdujące się w niskim kameralnym budynku z lat 60., usytuowanym w centrum Opola przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

132 000 zł33 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Sprzedaż, opole, zwm, armii Krajowej Proponujemy bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej około 33 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w b. dobrym stanie, w doskonałej loalizacji. Dla 2-3 studentek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Opole,opolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe 50 m przy głównej ulicy Opola - ul. Krakowska. Mieszkanie jet ciepłe - c.o. , słoneczne i co najważniejsze niedawno bardzo ładnie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

185 000 zł47 m² 3 866 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe Opole. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej ok. 48 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

195 000 zł61 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 61,89 m2 , mieszczące się na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

219 000 zł49 m² 4 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w dzielnicy Generalskiej w Opolu. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 300 zł33 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem 2 pokoi w mieszkaniu 3 pokojowym w Opolu Centrum - Śródmieście. Proponujemy Państwu wynajem dwóch pokoi w mieszkaniu trzypokojowym z balkonem, zlokalizowanego w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Dambonia,Opole

165 000 zł47 m² 3 449 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole - Zaodrze. Atrakcyjna cena! Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 48 m2, usytuowanie na parterze w niskim, wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

192 000 zł42 m² 4 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż, opole Śródmieście, 2 pokojowe w niskim budynku. Mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 42,82 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

155 000 zł35 m² 4 403 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż, opole Śródmieście, 2 pokojowe w niskim budynku. Przytulne mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 35,20 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

1 300 zł40 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem Oferujemy Państwu , 2 pokojowe mieszkanie na wyspie Pasieka, o powierzchni użytkowej ok. 40 m2 , będące przybudówką do domu wolnostojącego, składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

206 000 zł46 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 46,87 m2, na parterze 4 piętrowego bloku, składające sie z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

1 400 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem Mieszkania 2 pokojowego. Proponujemy Państwu wynajem bardzo ładnego mieszkania dwu pokojowego zlokalizowanego w Opolu ,rejon bliskiego Śródmieści i dzielnicy Chabrów o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Opole,opolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe 50 m przy głównej ulicy Opola - ul. Krakowska. Mieszkanie jet ciepłe - c.o. ,ciche, słoneczne i co najważniejsze niedawno bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

165 000 zł35 m² 4 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole - chabry Proponujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 36 m2, usytuowanie na III piętrze w niskim, wyremontowanym i ocieplonym bloku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem Bliskie Zaodrze Opole Oferujemy Państwu o Podwyższonym Standardzie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60 m2, na 3 piętrze w kamienicy , składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia są 2 pokoje w mieszkaniu 3 pokojowym 60m/kw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

210 000 zł47 m² 4 401 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 47,71 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2 pokoi, przy czym jeden pokój został połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolorowe

Kolorowe,Opole

259 000 zł47 m² 5 451 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe, osiedle Kolorowe, niski budynek. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, w nowszym budownictwie , o powierzchni użytkowej 47,51 m2, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

179 000 zł36 m² 4 972 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Chabry. Proponujemy mieszkanie dwu pokojowe w Opolu na Osiedlu Chabry o powierzchni użytkowej ok 36 m2, położone na czwartym piętrze w niskim budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

228 000 zł55 m² 4 097 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 55,65 m2 na 2 piętrze 2 piętrowej kamienicy, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Opole,opolskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Z balkonem, podziemnym garażem i komórką lokatorską. Nowe budownictwo. Nowe meble. Pełne, bogate wyposażenie. (aktualnie w trakcie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij