dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Opole - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

189 000 zł46 m² 4 045 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - 2 pokoje - Osiedle Dambonia. Oferujemy Państwu mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni użytkowej 46,72 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na opolskim Zaodrzu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 000 zł48 m² 20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajem Opole 2 pkł zwm Proponujemy Państwu wynajem mieszkania 2 pokojowego o powierzchni użytkowej 48 m2 położonego na 9 piętrze w budynku 10 piętrowym. Lokal o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

190 000 zł47 m² 4 017 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47,29 m2, na 1 piętrze 4 piętrowego bloku, składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

169 000 zł36 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Malinka. Proponujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 36 m2, położone na IX piętrze w Opolu na Osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Dambonia,Opole

186 000 zł47 m² 3 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m, zlokalizowane na Zaodrzu, na osiedlu Dambonia, w stanie ogólnym dobrym, usytuowane na III piętrze niskiego bloku. Idealna inwestycja pod wynajem. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

199 000 zł47 m² 4 163 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole-zwm. Proponujemy Państwu bardzo ładne , funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 48 m2, usytuowanie na II piętrze w wysokim bloku , na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Śródmieście,Opole

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie W rynku nad pubem warka przestronne, słoneczne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze jednej z niskich kamienic zlokalizowanych w rynku nad pubem Warka. Mieszanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

219 000 zł55 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, nowa Malinka Proponujemy Państwu duże mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej ok. 56 m2, usytuowanie na wysokim parterze w niskim bloku , na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 600 zł42 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - Wynajem - Centrum - Apartamentowiec. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej zabudowie w śródmieściu Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

210 000 zł48 m² 4 371 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole-zwm. Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 48 m2, usytuowanie na wysokim parterze w bloku , na Osiedlu "zwm".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

169 000 zł36 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Chabry Proponujemy mieszkanie dwu pokojowe w Opolu na Chabry o powierzchni użytkowej ok 36 m2,położone na I piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

175 000 zł45 m² 3 880 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Proponujemy Państwu rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 45, 10 m2 , usytuowane na dziesiątym piętrze wieżowca w Centrum Opola. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

158 000 zł35 m² 4 462 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 35,41m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju, położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

189 000 zł49 m² 3 798 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 47,95 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

220 000 zł52 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze, 3 piętrowej kamienicy, o powierzchni użytkowej ok. 52 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

229 000 zł55 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole - Malinka Proponujemy Państwu duże mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 56 m2, usytuowanie na III piętrze w niskim bloku , na Osiedlu "Malinka".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

180 000 zł58 m² 3 103 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Centrum Oferujemy do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie w centrum Opola o powierzchni 58 m2, położone na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż - 2 pokoje - Centrum Proponujemy Państwu słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 50 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Dambonia,Opole

155 000 zł32 m² 4 821 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe - Zaodrze Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe , o pow. uż. 32,15 m2, usytuowanie na 1 piętrze w niskim budynku, w dzielnicy Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem Opole Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 33,18 m2, składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

145 000 zł34 m² 4 166 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe , Opole ,zwm ,armii Krajowej o powierzchni użytkowej 34,80 m2 , położone na 3 piętrze w budynku 8p. Mieszkanie ciepłe ,słoneczne ,zadbane ,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

165 000 zł48 m² 3 437 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - Sprzedaż - 2 pokoje Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 48 m2, zlokalizowane na parterze niskiego budynku w Śródmieściu Opola, przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Józefa Piłsudskiego

Zaodrze,Opole

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

800 zł+opłaty dla administratora + opłaty licznikowe(prąd, gaz, woda),mieszkanie po remoncie, częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

130 000 zł42 m² 3 095 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej ok. 42 m2, na 1 piętrze 2 piętrowego niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchnni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

195 000 zł48 m² 4 062 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż dwupokojowe Mieszkanie dwupokojowe , dwupoziomowe, o powierzchni użytkowej około 48 m2. Lokal składa się ze słonecznego pokoju, dużej jasnej kuchni, łazienki i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

178 000 zł48 m² 3 708 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej ok. 48 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Śródmieście,Opole

500 zł35 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobra i bezpieczna możliwość parkowania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

196 000 zł47 m² 4 091 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole-zwm. Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 48 m2, usytuowanie na I piętrze w wysokim bloku , na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

207 000 zł46 m² 4 451 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w niskim budynku w dzielnicy Opola - Szczepanowice. Mieszkanie położone jest na parterze niskiego budynku (teren niezalewowy). Mieszkanie po gruntowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

169 000 zł44 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Centrum Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 44m2 położone na trzecim piętrze w kamienicy w Centrum Opola. Mieszkania słoneczne i funkcjonalne: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

180 000 zł47 m² 3 797 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż Mieszkanie zwm Proponujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,40 m2, położone na 7 piętrze w budynku zlokalizowanym w Opolu na osiedlu Armii Krajowej,były zwm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

165 000 zł34 m² 4 755 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż zwm Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok 35 m2. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc, położony na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

156 000 zł44 m² 3 545 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej ok. 44m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem zwm 2 pokoje Proponujemy Państwu do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej ok 48 m2, położonego na 6 piętrze w bloku, usytuowane w Opolu na osiedlu zwm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Opole

400 zł100 m² 4 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce w pokoju 2-os. dla studentki, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się w centrum Opola, jest w pełni umeblowane, a całkowite opłaty wynoszą 400 zł miesięcznie (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

229 000 zł48 m² 4 770 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok. 48 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skautów Opolskich

Opole,opolskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie było wyremontowane/odświeżone w październiku 2010r. Mieszkają w nim dwie niepalące osoby bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Metalchem,Opole

175 000 zł49 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,55 m2 usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

165 000 zł77 m² 2 126 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Przestronne mieszkanie dwupokojowe z tarasem , o powierzchni użytkowej 77,58 m2, położone na I piętrze niskiego budynku, 2 km od centrum Opola, w sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligonia

Śródmieście,Opole

194 000 zł47 m² 4 127,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy na ul. Ligonia,świetna lokalizacja-idealnie pod wynajem. Mieszkanie położone na 2 piętrze składa się z 2 pokoji, łazienki z wc ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

167 000 zł41 m² 3 996 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 41,79 m2, usytuowane na parterze 10 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.