dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Opole - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

137 000 zł36 m² 3 805,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie (36 m2) położone na 4 piętrze przy ulicy 1-Maja obok kamionki. Nowe okna pcv z roletami założone w 2010 roku. W kuchni i łazience nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

228 000 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Oferujemy Państwu mieszkanie na parterze 4 piętrowego bloku, o powierzchni użytkowej ok. 48 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 100 zł63 m² 17,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2-wu pokojowe mieszkanie w centrum Opola.Mieszkanie jest umeblowane i wyposazone w sprzety AGD i RTV (pralka , odkurzacz, lodowka, przybory kuchenne.) Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dambonia

Dambonia,Opole

185 000 zł37 m² 4 933 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie. Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 37,50 m2, usytuowanie na 2 piętrze w wysokim budynku, na Zaodrzu. Mieszkanie jest funkcjonalne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przylesie

Przylesie,Opole

1 200 zł45 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w Opolu mieszkanie 2 pokojowe na nowym osiedlu Przylesie. Mieszkanie jest nowe dla maksymalnie 3 osób. Całkowicie umeblowane na zamkniętym osiedlu. Blisko do centrum Karolinka. Cena 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

227 000 zł49 m² 4 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż Mieszkanie Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 49,20m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, położone na II piętrze kilkuletniego niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

205 000 zł31 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 31,14 m2, składające się z pokoju wraz z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki, położone na 3 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

239 000 zł49 m² 4 857 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż Mieszkanie Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 49,20m2, składające się z salonu z kuchnią, sypialni, przedpokoju oraz dużej łazienki, położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Półwieś

Półwieś,Opole

190 000 zł42 m² 4 523 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 42,02 m2, usytuowane na 2 piętrze dwupiętrowego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolorowe

Kolorowe,Opole

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Kolorowym. Jest to mieszkanie 2-pokojowe, o podwyższonym standardzie ,poddaszowe w budynku trzypiętrowym. Mieszkanie ma powieszchnie 38m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko centrum, w spokojnej okolicy, umeblowane, dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

217 000 zł80 m² 2 695 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Duże i wysokie mieszkanie dwupokojowe, składające się z 2 pokoi, przestronnej i widnej kuchni, którą można zaadaptować na salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 350 zł33 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka w ścisłym centrum Opola, kuchnia połaczona z pokojem dziennym, sypialnia, łazienka. Umeblowana. Brak pralki.Chętnie na dłuzszy okres. Mile widziane pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

220 000 zł50 m² 4 334 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy, blisko centrum. Mieszkanie po remoncie - na ścianach i sufitach gładzie, na podłogach kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, dwa balkony typu loggia, w zadbanej kamienicy położonej w centrum Opola. Zaletą mieszkania jest ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Opole,opolskie

350 zł19 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofeuję do wynajęcia od 1 kwietnia pok dla 2 osób. Spokojna dzielnica, dużo zieleni. W skład mieszkania wchodzi kuchnia, łazienka i dwa pokoje. Jeden jest zajęty do 15 czerwca przez dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie sypialnia+salon z kuchnią typu studio. W pełni wyposażone. Garderoba przylegająca do sypialni, szafa komandor. Z dostępem do internetu, telefonu, telewizji cyfrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Opole

119 000 zł44 m² 2 704 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, 2-pokojowe 44,6 m2 mieszkanie w 2-piętrowej kamienicy w śródmieściu (1,5 km do rynku). Składa się z przedpokoju, dużej kuchni, jednego dużego pokoju, spypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

194 500 zł47 m² 4 064 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe- sprzedaż Proponujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47.85 m2, usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku na opolskim ZWM-ie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

185 000 zł46 m² 3 952 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 46,8m2 położone na parterze w niskim budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Opole

900 zł54 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cicha i spokojna dzielnica blisko centrum. Do mieszkania przynależny ogródek z drzewami owocowymi. Kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój wyłożone glazurą, podłoga w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 2 pokojowe do remontu co miejskie I pietro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

195 000 zł47 m² 4 070 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż. Polecamy bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 47,9 m2, składające się z 2 pokoi , przedpokoju, łazienki z wc, położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Dambonia,Opole

900 zł47 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie - Zaodrze. Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 47 m2, usytuowanie na 1 piętrze w niskim bloku na opolskim Osiedlu Dambonia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

229 000 zł43 m² 5 325 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 43m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

265 000 zł57 m² 4 632 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie - sprzedaż - nowe osiedle. Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie w nowej zabudowie, składające się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

239 000 zł39 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Sprzedaż Kompletnie wyposażone mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 39,91 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

1 400 zł53 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dodatkowe informacje oraz zdjęcia na życzenie drogą mailową - preferowana forma wstępnego kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemodlińska

Zaodrze,Opole

1 000 zł33 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe mieszkanie w cichej okolicy.Jeden pokój z balkonem a drugi z aneksem kuchennym.Mieszkanie jest umeblowane.Mieszkanie jest ciepłe i nie ma dodatkowych opłat za ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Opole,opolskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, bardzo słoneczne, przestronne, z balkonem, w spokojnej okolicy, zarazem blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

192 000 zł51 m² 3 764 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam -bez pośredników- mieszkanie 2-pokojowe, 48m kw.na osiedlu ZWM. Przedpokój, kuchnia, łazienka, balkon (wykafelkowany) + piwnica, 5-te piętro w bloku 6-piętrowym, 2 windy, duży, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 300 zł59 m² 22,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2