dowolna

Mieszkania do remontu Opole - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

569 500 zł63,17 m² 9 015,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość do własnej aranżacji Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,17 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł45,74 m² 10 253,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pasieka to nie tylko adres, ale sposób życia. Wyspa położona kilka minut spacerem od opolskiego rynku, a jednocześnie wyraźnie od niego oddzielona spokojniejsza, bardziej zielona, wybierana przez.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł98,58 m² 6 390,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł98,48 m² 8 570,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji Opola - w Dzielnicy Generalskiej. Mieszkanie o powierzchni około 98,48 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Opole, śródmieście Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł65 m² 8 138 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,8 m , położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Malinka w Opolu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w centrum Opola To 120-metrowe mieszkanie w centrum Opola to idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących sobie przestronne wnętrza. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każde wnętrze musi udawać gotowe. Czasem warto zacząć od przestrzeni, która pozwala zdecydować samodzielnie. 63 m na drugim piętrze niskiego budynku w Opolu, przy ul. Hubala. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł66,62 m² 3 452,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze budynku przy ul. ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł31,63 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,63 m, położone na 4. piętrze w niskim bloku w samym centrum Opola, przy ul. Konopnickiej. Budynek po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,13 m² 7 002,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m, które mieści się na czwartym piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł112 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przestronne, wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z budynków wolno stojących w Opolu w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł128,69 m² 6 674,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

Mieszkanie centrum opole ul. Książąt opolskich Wyłączność oferty! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 128,69m2, usytuowana na I piętrze niskiej kamienicy tuż przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,44 m² 7 393,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu położone na 4 piętrze jednej z kamienic w Śródmieciu Opola. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - wc, - odrębnej kuchni Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

759 000 zł89,46 m² 8 484,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej, cenionej i spokojnej dzielnicy generalskiej w Opolu. Dzielnica ta wyróżnia się przedwojenną.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Niemodlińskiej, o powierzchni około 52 m . Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w budynku po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

449 000 zł46 m² 9 816,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,74 m2, położonego na 3 piętrze w budynku na prestiżowej Wyspie Pasiece jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w ulubionej przez Opolan zielonej dzielnicy - Pasieka. W skład mieszkania o pow. 80 m2 mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

469 000 zł65 m² 7 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie ok. 65 m2. 2 pokoje, i piętro, przedwojenna kamienica, opole Centrum. TO mieszkanie możesz kupić na kredyt "rkm" bez wkładu własnego! Do sprzedania słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

345 000 zł36 m² 9 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu kawalerkę o pow. 36,21 m2 mieszczące się na 1 piętrze niskiego bloku położonego w Śródmieściu w Opolu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grota-Roweckiego w Opolu. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą, co zapewnia wygodę zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Matejki

Opole,opolskie

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Dwupoziomowe mieszkanie 84 m w ścisłym centrum Opola róg ul. Matejki i Grunwaldzkiej. 5 minut pieszo do Solaris, 10 minut na Rynek. Układ jak mały dom: na dole strefa dzienna, na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

710 000 zł134 m² 5 316,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 3 położonego na I piętrze budynku przy ul. Ligonia 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilsona

Kolonia Gosławicka,Opole

395 000 zł48 m² 8 178,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy spokój willowej dzielnicy z wygodą miejskiego życia? Dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku na drugim piętrze przy ul. Wilsona, kolonia Gosławicka, to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

444 000 zł57 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m, położone na pierwszym piętrze w jednym z bloków przy ul. Zwycięstwa w Opolu Salon z wyjściem na balkon i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

439 000 zł48 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

199 900 zł22 m² 9 086,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do generalnego remontu Opole, ul. Chabrów 22 m 11 piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22 m , położona przy ul. Chabrów w Opolu, na 11. piętrze w bloku (11/11).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciecha

Opole,opolskie

359 000 zł38 m² 9 504,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Opolu, przy ul. Św. Wojciecha Nieruchomość o korzystnym układzie, bardzo słoneczne. 1 pokój, niezależna kuchnia, łazienka i przedpokój Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kościuszki, w samym sercu opolskiego Śródmieścia. Lokal położony jest na wysokim parterze, dzięki czemu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Opole

695 000 zł102 m² 6 839,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

I ponad 101 m2 I cztery pokoje I balkon od strony południowej I drugie piętro I Dzielnica Pisarzy I do własnej aranżacji I ogrzewanie gazowe I wysokie i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chabrów

Stare Miasto,Opole

199 900 zł22 m² 9 086,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Opole

385 000 zł44 m² 8 789,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta w Dzielnicy Generalskiej w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

359 000 zł47 m² 7 702,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, zaodrze, ul. Dambonia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m , zlokalizowane na parterze w 10-piętrowym bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Chabry,Opole

649 000 zł81 m² 7 991,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w kamienicy, opole (os. Chabry) Oferuję przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 81,21 m, usytuowane na poddaszu kamienicy na osiedlu Chabry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 9 piętrze w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. To propozycja dla osób szukających mieszkania z potencjałem idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Opole,opolskie

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Generalskiej do wyremontowania zlokalizowane na I piętrze o pow. 53 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Lokalizacja zapewnia wygodne życie z dostępem do całej niezbędnej infrastruktury w postaci sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje i jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

375 000 zł42 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok.42,30 m2, położone na II piętrze w wysokim bloku, zlokalizowane w Opolu - Zaodrze- ul.Prószkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilsona

Kolonia Gosławicka,Opole

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu 3-pokojowe, funkcjonalne, rozkładowe i wygodne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 2 piętrze, w budynku przy ul. Thomasa Wilsona w Opolu. Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Opole,opolskie

404 000 zł50 m² 8 088,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja? Marzenie! Ulica Osmańczyka tu jesteś minutę od Rynku, w absolutnym centrum wydarzeń i życia miasta. Strefa zero. Idealne miejsce, by mieszkać lub czerpać zyski z wynajmu.