dowolna

Luksusowe mieszkania Opole - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Kolonia Gosławicka,Opole

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu ze 120 metrowym tarasem w Opolu w dzielnicy Wójtowa Wieś. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

455 000 zł62 m² 7 285,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na Osiedlu Armii Krajowej ( dawniej zwm), na czwartym piętrze ośmiopiętrowego bloku. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 62,45 m2, na które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu 3 pokojowy apartament 56 m2 z tarasem zlokalizowany na Osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

4 400 zł92 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 92 m2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Opola. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Półwieś,Opole

459 000 zł55 m² 8 300,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w bardzo dobrym stanie, a jednocześnie cenisz sobie spokój oraz marzysz o kawałku własnego ogródka, to ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Opole

Śródmieście,Opole

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponuję Państwu do zakupu nowoczesny i wygodny, kompleksowo wyposażony apartament w ścisłym centrum Opola z widokiem na jedno z najbardziej urokliwych miejsc - plac Św. Sebastiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylesie,Opole

2 000 zł45 m² 44,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Przylesie w Opolu. Osiedle jest spokojne i ciche, a w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

375 000 zł36 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w śródmieściu Opola po gruntownym remoncie! Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 36,5 m , usytuowanego na drugim piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Chmielowice,Opole

845 000 zł84 m² 10 095,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Opola, na osiedlu Róży Wiatrów. Ten wyjątkowy apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Opole,opolskie

1 900 zł42 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 42m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w budynku w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Zaodrze,Opole

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie39 m2 .Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze z windą. Mieszkanie odświeżone i umeblowane ,w pełni wyposażone ,gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny apartament 2 pokojowy zlokalizowany w Centrum Opola. Lokal mieszkalny znajduje się w w nowo wybudowanym apartamentowcu na II piętrze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rozmarynowa

Gosławice,Opole

589 000 zł50 m² 11 733 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na cichym osiedlu blisko ch Turawa Park. 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 50,20 m2 znajduje się na parterze świeżo oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Istnieje możliwość skorzystania z bezpiecznego kredytu 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie ( 50 m2) z tarasem ogródkiem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Opole

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Opola o powierzchni 83m2 z trasem, znajdującego się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Malinka,Opole

599 000 zł54 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Eleganckie, nowe mieszkanie w nowowybudowanym budynku na Malince o powierzchni 53,50 m2. W skład nieruchomości wchodzi : - otwarty salon z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Istnieje możliwość skorzystania z bezpiecznego kredytu 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie( 50 m2) z tarasem ogródkiem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Zaodrze,Opole

389 000 zł54 m² 7 271,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na Zaodrzu, na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni prawie 54 m2 składa się z salonu, oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oleska

Chabrów,Opole

570 000 zł58 m² 9 812,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Apartamentu zlokalizowanego w Opolu w Apartamentowcu Oleska Residence. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kolonia Gosławicka,Opole

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

785 000 zł78 m² 10 064,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to przestronne, wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie w bardzo popularnej dzielnicy Opola. Mieszkanie oferuje wiele udogodnień i komfortowy styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

389 000 zł37 m² 10 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu eleganckie mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Opola - świetna inwestycja pod wynajem! To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka w centrum miasta. Wyremontowana, dobrze usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

379 000 zł39 m² 9 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży wyjątkowo klimatycznego mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. To stylowe, jasne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Wyspa Bolko,Opole

460 000 zł57 m² 8 046,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w wyjątkowym miejscu Opola jakim jest Wyspa Pasieka. Mieszkanie o powierzchni 57,17m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malinka,Opole

759 000 zł57 m² 13 431,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Malinka w Opolu. Osiedle jest bardzo cenione wsród Opolan, w pobliżu znajduje się nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam- do wynajęcia - atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe -bezczynszowe, spokojna okolica. Mieszkanie ma 48 m2 (dwa pokoje, kuchnia i łazienka). Mieszkanie jest nowe, umeblowane, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Malinka,Opole

430 000 zł56 m² 7 733,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Malinka w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 55,60 m2 znajduje się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. To przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

405 000 zł42 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie na sprzedaż znajduje się w Śródmieściu Opola, co oznacza, że jest blisko do wielu ważnych miejsc i udogodnień, takich jak sklepy, przychodnia lekarska, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grudzice

Grudzice,Opole

1 140 000 zł132 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Apartament na sprzedaż - opole grudzice. Jeżeli szukasz przestronnego apartamentu w Opolu w dobrej lokalizacji i jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum miasta, to być może ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bliskie Zaodrze,Opole

459 900 zł48 m² 9 581,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego mieszkania z dużym potencjałem zlokalizowanego na ulicy Bończyka w Opolu. To część Opola która jest bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zefirka

Chmielowice,Opole

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie nowo wybudowane od 15.10.2023r. Pierwszy wynajem. Wszystko nowe. Do dyspozycji mieszkanie na 1 piętrze, salon z kuchnią, osobna sypialnia, łazienka, korytarz. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z dzielnic opolskiego Zaodrza. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Chabrów,Opole

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Chabrów w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 znajduje się na 5 piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Chabrów,Opole

490 000 zł58 m² 8 435,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z ogródkiem zlokalizowanego w dzielnicy chabrów/armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 58,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dostepna tylko W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu w Opolu w dzielnicy Wójtowa Wieś. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Bolko

Wyspa Bolko,Opole

490 000 zł57 m² 8 570,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

439 000 zł47 m² 9 352,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w niskim bloku w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 46,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Stare Miasto,Opole

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do wtorku. Idealne dla studentki/a lub osoby pracującej. Brak możliwości zameldowania. 50 m od Rynku, 1 piętro, cicha okolica, antresola z podwójnym materacem, aneks kuchenny.