dowolna

Luksusowe mieszkania Opole - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

405 000 zł58 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego w Śródmieściu w cichym i spokojnym miejscu, na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie blisko 58 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

369 000 zł56 m² 6 629,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu Opola. Nieruchomość o powierzchni 55,66 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, komfortowego mieszkania w Centrum Opola. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Opole

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w centrum Opola - Śródmieście - ul. Kołłątaja, 5 min. piechotą od dworca głównego i od Rynku. Po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone. Kuchnia - pralka, suszarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Opole

450 000 zł64 m² 7 031 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w jednej z kamienic Opola, na ulicy Kołłątaja. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

4 000 zł93 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem apartament zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się w niskim nowo wybudowanym bloku z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

365 000 zł44 m² 8 390,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy Centrum Opola. Mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 składa się z dwóch niezależnych, ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 150 000 zł144 m² 8 013 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego apartamentu na nowej inwestycji deweloperskiej "osiedle Nowe Piastowskie". Mieszkanie o powierzchni 143,51 m2 na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

2 400 zł50 m² 47,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieaktualne. Wynajęte od 1 lutego. Wynajmę słoneczne,nowe 50-metrowe mieszkanie zlokalizowane na nowym zamkniętym i monitorowanym osiedlu Odra Prestige (dzielnica Zaodrze). Dzielnica bardzo zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Opole

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem (loggia), piwnicą i wieloma udogodnieniami! Na sprzedaż bardzo ciepłe i rozkładowe mieszkanie w pobliżu centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górska

Górska,Opole

335 000 zł35 m² 9 571 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu jasne, nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, z balkonem usytuowane na II piętrze w niskim trzypiętrowym bloku, w dzielnicy Górskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

435 000 zł59 m² 7 347,97 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w Opolu na osiedlu zwm. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w bloku z dwiema windami. Nieruchomość po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

Zaodrze,Opole

635 000 zł66 m² 9 606,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tego mieszkania nie znajdziesz nigdzie indziej! Biuro nieruchomości Expander prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,1 m2, mieszczące się w nowoczesnym budownictwie w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Zaodrze,Opole

740 000 zł66 m² 11 210,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Expander prezentuje piękny, jasny i przestronny apartament z dostępem do prywatnego ogródka. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym budynku w spokojnej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

425 000 zł61 m² 6 972,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, 3 pokojowego mieszkania w dzielnicy nowy zwm w Opolu. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze niskiego, 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Osiedle Bezpieczne,Opole

2 800 zł49 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49,3 m2. Opole Malinka Bezpieczne Osiedle 2 800 zł ul. Krzemieniecka Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia - 49,3 m Czynsz - 250 zł/miesiąc Liczba pokoi 2 Kaucja - 2800 zł Piętro - 0/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

377 000 zł55 m² 6 872,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego, dwupokojowego mieszkania w Opolu, w dzielnicy Bliskie Zaodrze. Mieszkanie o powierzchni 60,86m2 (w tym piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

399 000 zł44 m² 9 111,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Cena do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, wysoce komfortowego mieszkania niedaleko Rynku w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Malinka

Malinka,Opole

409 000 zł59 m² 6 877,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego, 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze wysokiego bloku na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 500 zł55 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni 54,90 m2 umieszczonego na parterze w 4 piętrowej kamiennicy w centrum Opola. Lokal składa się z jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajme mieszkanie 2-pokojowenieumeblowane w Opolu szczepamowicach. Mieszkanie jest wyremontowane i znajduje sie na osiedlu Imperial Apartamenty. Koszty mieszkania to 1000,- zl czynsz i okolo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż świeżo wyremontowane i gustownie urządzone mieszkanie znajdujące się w Opolu- śródmieście. Pełna infrastruktura miejska, dostępna komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżona

Opole,opolskie

2 500 zł55 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni 54,90 m2 umieszczonego na parterze w 3 piętrowej kamiennicy w centrum Opola. Lokal składa się z jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

293 000 zł33 m² 8 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki w centrum miasta. Mieszkanie 33m2 znajdujące się na wysokim parterze jednopiętrowej kamienicy w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, dwupoziomowego mieszkania w Opolu. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze nowego (2015 rok budowy) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

3 500 zł115 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem w Opolu w dzielnicy Śródmieście. Lokal składa się z: - 4 niezależnych pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki z toaletą - przedpokoju - tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

395 000 zł37 m² 10 676 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe 37 m2 z balkonem w nowym budownictwie usytuowane na II piętrze, na Bliskim Zaodrzu. Nieruchomość to salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

479 000 zł73 m² 6 561,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Opolu na osiedlu Armii Krajowej (zwm). Nieruchomość składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym - trzech niezależnych sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chabrów

Chabrów,Opole

360 000 zł47 m² 7 672,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego, 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Chabrów w Opolu. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze, co niewątpliwie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Malinka,Opole

519 000 zł49 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje nowoczesny apartament na osiedlu Malinka. Rozkład : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój - balkon Wystawka okien i balkonu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellonów

Bolko,Opole

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

I duży salon I otwarta jasna kuchnia I niezależne piętro na antresoli I okna na trzy strony świata I jadalnia I blisko centrum I dzielnica domków I parking podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie pięknie wykończone o powierzchni użytkowej 38,53 m2 usytuowane na III piętrze w jednym z budynków z 2002 roku w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

240 000 zł21 m² 11 209,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży urokliwego mieszkania z balkonem na poddaszu. Kawalerka zlokalizowana jest na ostatniej kondygnacji czteropiętrowej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na ulicy 1-go Maja, skrzyżowanie z Rejtana (naprzeciwko lodziarni Sopelek). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem w opolskiej dzielnicy zwm. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego o łącznej powierzchni 54,90 m2 umieszczonego na parterze w trzy piętrowej kamiennicy w centrum Opola. Klimatyczny lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

475 000 zł54 m² 8 776,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem 30 m2. Budynek znajduje się w Opolu przy ulicy Tęczowej. Mieszkanie to duzy pokoj z aneksem kuchennym oraz sypialnia z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

2 000 zł33 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji! Oferuję Państwu mieszkanie po generalnym remoncie - pierwszy najem Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy zwm przy ul. Majora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielska

Malinka,Opole

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego apartamentu z tarasem. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum dzielnicy Malinka, przy ulicy Bielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaodrze

Zaodrze,Opole

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Opolu Zaodrze. Lokal składa się z: - trzech niezależnych pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Opole

360 000 zł54 m² 6 658,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, przytulnego mieszkania 3 pokojowego. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku zlokalizowanego w Dzielnicy.