dowolna

Luksusowe mieszkania Opole - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

448 000 zł49 m² 9 083,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Proponujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok. 50 m2, usytuowanie na parterze w niskim budynku na Osiedlu Malinka II w Opolu. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych pokoi /salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

2 400 zł42 m² 57,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu zupełnie nowego, komfortowego mieszkania, w pełni wyposażonego o powierzchni 41,77 m2 znajdującego się na drugim piętrze w Opolu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Półwieś,Opole

349 000 zł30 m² 11 830,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 29,50 m2. bardzo dobry standard, niska nowa zabudowa, opole Zaodrze. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,50 m2, z ogródkiem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

288 000 zł29 m² 9 812,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka w Opolu Bliskie Zaodrze. Nieruchomość przeszła gruntowny remont, wymieniono wszystkie instalacje wod-kan, elektryczną, na podłogach położono panele a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

1 700 zł34 m² 49,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na wynajem komfortowo urządzona kawalerka w Opolu Zaodrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju połączonego z aneksem kuchennym i jadalni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

398 000 zł38 m² 10 337,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! podpisana umowa przedwstępna! nowa niższa cena! Szukasz mieszkania w nowoczesnym budownictwie? Chciałbyś się budzić co dzień, mając piękny widok w pobliżu? Zależy Ci na tym,.