dowolna

Mieszkania wyremontowane Opole - Oferty sprzedaży i wynajmu

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

1 150 000 zł116 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Szanowny kliencie, nieruchomość o powierzchni ok. 116m2 usytuowana na ostatnim- trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,38 m² 10 555,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu. Lokal usytułowany jest na parterze czteropiętrowego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł49 m² 10 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na parterze, w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46,60 m² 10 622,32 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone przy ul. Wojska Polskiego w Opolu (dzielnica Zaodrze). Lokal znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

910 000 zł87,23 m² 10 432,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy Apartament w Sercu Historycznej Kamienicy Idealny dla Koneserów Klasyki i Przestronności! Zapraszamy do odkrycia prawdziwej perły na rynku nieruchomości przestronnego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 zł89 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomość dostępna od czerwca! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 89 m2, położonego w doskonałej lokalizacji ul. Katowicka 39.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł63,67 m² 9 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne, wysokie mieszkanie w sercu miasta 63,67 m po remoncie plus działka rodo W samym centrum, gdzie miasto tętni życiem, a kamieniczne mury pamiętają historie sprzed dekad,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,20 m² 11 323,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58,22 m, położone w centrum Opola - Plac Teatralny, na 6. piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł64,50 m² 10 620,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście Opola ul. Katowicka 3 pokoje do zamieszkania Nieruchomość o powierzchni ok. 64 m2 usytuowana na I piętrze, w zadbanym bloku w Śródmieściu Opola. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo w wyłącznej ofercie naszego biura prezentujemy Państwu do zakupu 114 metrów kwadratowych czystej przyjemności mieszkania. Link do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 -pokojowe z prywatnym parkingiem na sprzedaż w Opolu. Marzysz o cichym, spokojnym miejscu, które będzie Twoim azylem, a jednocześnie zapewni bliskość niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokoje | niski blok | balkon | Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na II piętrze w niskim bloku na osiedlu Dambonia. Mieszkanie umeblowane, odświeżone - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60,20 m² 10 614,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja: ul. Grota Roweckiego, w okolicy zieleń i dostępne miejsca parkingowe. Lokal ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,60 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz nieruchomości do zamieszkania blisko centrum? Bądź inwestycyjnie? Ta oferta Cię zainteresuje. Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,81 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,81 m , położonego w samym sercu Opola - przy ul. Grunwaldzkiej, w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł56,38 m² 10 642,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowo duże, 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni 152 m2, usytuowane na II piętrze, w trzypiętrowej kamienicy, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestrzeń, światło, styl i funkcjonalność wszystko tu gra.Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m w sercu opolskich Gosławic właśnie pojawiło się na rynku najmu. I od.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Opolu w dzielnicy Armii Krajowej, przy ul. Batalionu Zośka. Nieruchomość położona jest na czwartym piętrze bloku wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,02 m² 8 556,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2p. Śródmieście w Opolu do sprzedaży Mamy zaszczyt przedstawić bardzo ciekawą i piękną nieruchomość, usytuowaną w śródmieściu w cichej lokalizacji Opola.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł73,72 m² 11 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości, zlokalizowanej w nowoczesnym dwupiętrowym apartamentowcu przy ul. Chmielowickiej w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł98,48 m² 8 570,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji Opola - w Dzielnicy Generalskiej. Mieszkanie o powierzchni około 98,48 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł78,61 m² 11 181,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w jednym z budynków na ul. Marka Grechuty w Opolu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł80,35 m² 8 450,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na bliskim Zaodrzu w Opolu. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych - gotowe do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,30 m² 10 461,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny - świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł52,20 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Mieszkanie z miejscem postojowym - dostępne od lipca 2026 r. Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3 pokojowe po generalnym remoncie oferta bezpośrednio od właściciela Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie wyremontowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

2 300 zł39 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 32m2 wraz z miejscem postojowym na ogrodzonym terenie. Z balkonem, w spokojnej dzielnicy Opola, 5min od Rynku. Umeblowana i wyposażona do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedle Sady

Bierkowice,Opole

1 050 000 zł129 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowy lokal W zabudowie szeregowej | osiedle sady bierkowice | ogródek | garaż | miejsce postojowe Wejdź i poczuj świetny klimat tego miejsca Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Półwieś,Opole

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w opolskiej dzielnicy "malarzy", po remoncie generalnym, w stanie deweloperskim. Dane ogólne: wysoki parter w budynku dwupiętrowym, składające się z 3 pokoi, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Kolonia Gosławicka,Opole

469 000 zł31 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowy apartament o powierzchni 31,28m2 , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2019 roku, wysoki parter. Nieruchomość z tarasem ( 9m2 ) , przyneleżnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaodrze,Opole

470 000 zł47 m² 10 084 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Edit: [sprzedane] Mieszkanie po generalnym remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na znajdującego się w Opolu dzielnica Zaodrze Jasne, słoneczne mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

660 000 zł52 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0%! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrów

Chabry,Opole

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze wysokiego budynku w dzielnicy Chabrów, opole. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszyka

Opole,opolskie

595 000 zł67 m² 8 941,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

66,54 m, które daje Ci coś więcej niż tylko adres- przestrzeń, parking i realną wygodę życia | ul. Koszyka, opole Tu liczy się konkret. Duży metraż, funkcjonalny układ i przypisane.