dowolna

Mieszkania do wynajęcia Opole - Oferty wynajmu mieszkań

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Dane ogólne mieszkania: mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (salon z balkonem , 2 osobnych pokoi ) - przedpokoju, - łazienki - oddzielnej kuchni Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemodlińska

Bliskie Zaodrze,Opole

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie dwu pokojowe w Opolu, rejon ul. Niemodlińskiej, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jasne, ciepłe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzemieniecka

Kolonia Gosławicka,Opole

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia od sierpnia 2024 roku atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krzemienieckiej w lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W ścisłym centrum do wynajęcia - idealne dla studentów 1 maja 3-5, opole Lokal składa się z salonu z niepowtarzalnym widokiem, widnej kuchni, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka II

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 700 zł44 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi (salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia), - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Półwieś,Opole

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 1 sierpnia 2024 atrakcyjny apartament na kameralnym osiedlu w sąsiedztwie ch Karolinka w Opolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katedralna

Opole,opolskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy i klimatyczny mini - apartament o wysokim standardzielokal znajduje się w samym centrum Opola (strefa 0) w wyremontowanej zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

2 200 zł49 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie w jednym z bloków na opolskim Nadodrzu. Zlokalizowane na III piętrze o pow. 48,95 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

2 150 zł39 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstwiamy Państwu do wynajęcia nową, luksusową, kompletnie wyposażoną kawalerkę, o powierzchni 30 m2, zlokalizowaną na osiedlu Apartamenty Natura w Opolu Szczepanowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Opole,opolskie

2 600 zł48 m² 53,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu rozkładowy mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu przy ul. Katowickiej. Nieruchomość o powierzchni wewnętrznej 48,33 m2 z przynależnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzego

Groszowice,Opole

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie. Kameralne osiedle, oddane do użytkowania w 2022 r. w spokojnym miejscu w Groszowicach, przy ul. Wawrzyńca Świerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnopolska

Malinka,Opole

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , idealne dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania. Przestronny salon z aneksem kuchennym to serce mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

3 300 zł120 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. NR oferty 25 ul. Konsularna 1, opole. Do dyspozycji posiadamy duży elegancki lokal mieszkalny II piętro o pow. ok 120 m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powolnego

Opole,opolskie

1 900 zł37 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 37 m2 w ścisłym centrum Opola. W skład mieszkania wchodzą: - duży salon z pełnym wyposażeniem oraz z wydzielonym miejscem biurowym znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! nowy luksusowy, bezczynszowy apartament do wynajęcia od października! Wysoki standard , świetna lokalizacja. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia począwszy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katedralna

Opole,opolskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcoia komfortowy i klimatyczny mini - apartament o wysokim standardzie Lokal znajduje się w samym centrum Opola (strefa 0) w wyremontowanej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Armii Krajowej,Opole

1 890 zł60 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od 1 października 2024 r. ustawny , przestronny lokal mieszkalny znajdujący się w jednym z niskich bloków znajdujących się na Osiedlu im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Opole,opolskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowej kawalerki w samym sercu Opola. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

2 600 zł49 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecamy Państwu do najęcia mieszkanie dwupokojowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Gosławice,Opole

1 700 zł36 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem w genialnej Lokalizacja - dzielnica Gosławice osiedle zwm w Opolu. Mieszkanie składa się z: - salonu, - wydzielonej kuchni, - przedpokoju, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Śródmieściu Opola. Nieruchomość usytuowana jest w nowo wyremontowanym budynku z windą i składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Śródmieście,Opole

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu kawalerki położonej w Śródmieściu Opola. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 26m2 - usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Stare Miasto,Opole

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajmu kawalerkę o powierzchni użytkowej 31 m2 położoną w ścisłym Centrum Opola na Rynku, przy Ratuszu. Lokal składa się z jednego pokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemodlińska

Zaodrze,Opole

1 850 zł61 m² 30,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w Opolu na Bliskim Zaodrzu. Nieruchomość o powierzchni 61,07 m2 usytuowana jest w niskim budynku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Metalchem,Opole

1 800 zł34 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Opolu, w dzielnicy Metalchem. Mieszkanie o powierzchni 34,33 m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni około 34m. Lokal znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku wolnostojącego. Mieszkanie po remoncie generalnym, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 33m2 znajdujące się w wyremontowanym budynku w Śródmieściu Opola. Mieszkanie składa się z:- dużego, wygodnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oleska

Śródmieście,Opole

1 350 zł32 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 32,17 m2, zlokalizowaną w Śródmieściu Opola, przy ulicy Oleskiej. Lokal mieści się na parterze, w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Opole,opolskie

2 300 zł35 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Centrum Opola przy ul. Reymonta. Mieszkanie o powierzchni 35m2 znajduje się na IV piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszaków

Opole,opolskie

1 700 zł60 m² 28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60m2, zlokalizowane na dziewiątym piętrze jednego z bloków przy ul. Zawiszaków w Opolu. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Bliskie Zaodrze,Opole

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nadodrze, przy ul. Piotra Niedurnego. Lokal 33 m2 znajduje się na parterze, w niskim budynku. Układ: - kuchnia w aneksie - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rozmarynowa

Gosławice,Opole

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowiutkiego dwupokojowego mieszkania położonego na osiedlu Eko Park w Gosławicach, przy ul. Rozmarynowej w Opolu. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Malinka,Opole

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni ok. 50 m2, położone w Opolu, w dzielnicy Malinka. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Stare Miasto,Opole

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 1 pokój 40 m2. komfortowe, umeblowane, kamienica, prestiżowa lokalizacja Opole Centrum Do wynajęcia od zaraz komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 40 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 600 zł47 m² 33,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia w Opolu do wprowadzenia od zaraz niska zabudowa mieszkanie jest funkcjonalne, jasne ogrzewanie miejskie niskie koszty utrzymania zielone i zadbane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Opole

Opole,opolskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, o powierzchni ok. 27 m2, położone w Opolu, w dzielnicy Centrum. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Stare Miasto,Opole

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia odświeżony lokal biurowy o powierzchni 70,32 m2 znajdujący się na II piętrze wyremontowanej zabytkowej kamienicy w Centrum Opola. W skład wynajmowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Opole,opolskie

2 500 zł40 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Opola. Nieruchomość znajduje się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

2 600 zł50 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe przytulne i bardzo jasne mieszkanie o pow. 49,52 m2 zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Chocimskiej w Opolu - (malinka). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Bliskie Zaodrze,Opole

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i słoneczna kawalerka z dużym balkonem i piwnicą na pierwszym piętrze niskiego bloku (2 pietra) na bliskim Zaodrzu (ul. Spychalskiego). Mieszkanie w pełni.