dowolna

Mieszkania do wynajęcia Opole - Oferty wynajmu mieszkań

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domańskiego

Dambonia,Opole

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Witam, posiadam do wynajęcia nieumeblowaną kawalerkę. W razie potrzeby istnieje możliwość doposażenia. W mieszkaniu jest pralka oraz kuchenka. Do obejrzenia po wcześniejszym umówieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Mieszkanie - Wynajem - Centrum - Apartamentowiec. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

880 zł20 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

880zl.Czynsz w cenie, dochodzi tylko prąd.Ogrzewanie piec akumulacyjny(taryfa nocna).Ciepła woda,ogrzewacz przepływowy(taryfa nocna).Bardzo dobry stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje - Wynajem - Opole , zwm. Proponujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 48 m2, zlokalizowane w budynku na 5 piętrze w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Wynajem - Mieszkanie 3 pokojowe Opole osiedle Armii Karjowej zwm Proponujemy Państwu wynajem mieszkania trzypokojowego , położonego na czwartym piętrze w niskim budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przylesie

Przylesie,Opole

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie na osiedlu Przylesie w Opolu. Mieszkanie o metrażu 45m2 przewidziane jest dla 2 osób. Całkowicie umeblowane i wyposażone, oddzielnie zamykane dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

600 zł51 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczna para poszukuje osoby pracujacej, studenta badz pary do mieszkania dwupokojowego :) cena to (600zł jedna osoba, dwie osoby 650zl+proad i gaz ). Mieszkanie składa się z dwoch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 300 zł89 m² 14,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis Wynajem Mieszkania Opole Centrum. Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 89,0 m2 , składające się z 3 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 000 zł33 m² 30,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

600 zł55 m² 10,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta wynajem mieszkanie tylko 900 zł bez dodatkowych opłat. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 zlokalizowane w centrum Opola. Nieruchomość usytuowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaodrze

Zaodrze,Opole

980 zł33 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem Mieszkanie Proponujemy Państwu do wynajmu mieszkanie o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni użytkowej około 33 m2 położone w na trzecim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 200 zł62 m² 19,22 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje - Wynajem - Opole , zwm. Proponujemy do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 62,45 m2, zlokalizowane w budynku na 7 piętrze w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Stare Miasto,Opole

600 zł18 m² 33,33 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68m2. Zlokalizowane na nowym zwm. Po generalnym remoncie. Czynsz najmu wysokości 1200 zł plus opłaty takie jak Czynsz+media+internet (wszystko 600zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Opole

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjny apartament w centrum miasta. Bardzo gustownie urządzony i umeblowany. Blisko do atrakcyjnej trasy spacerowej i ścieżki rowerowo-rekreacyjnej (bolko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Armii Krajowej,Opole

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę rodzinie lub przyjaciołom bardzo przytulne i ciepłe mieszkanie w Opolu. Niedaleko uczelnie. Mieszkanie o dobrym klimacie w niewielkim bloku, w otoczeniu zieleni. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katedralna

Stare Miasto,Opole

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Opole,opolskie

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Zaodrzu, ul. Tęczowa. W pobliżu przystanek autobusowy, 2 sklepy spożywcze, poczta, szkoła podstawowa. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowita opłata miesięczna to odstępne + czynsz wraz z mediami = 1200 zł.Osobno płatny prąd na licznik przedpłatowy.Kuchnia w zabudowie,lodówka oraz meble i łóżko.Szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Opole

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie świeżo odnowione z nową instalacją elektryczną oraz gazową po gruntownym remoncie,ocieplone.Można śmiało powiedzieć,że mieszkanie jest nowe. Kuchnia jest umeblowana i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Kolorowe,Opole

1 210 zł36 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe ,nieumeblowane,ogrodzony plac zabaw,Oś. Kolorowe Opłaty 410zł czynsz do administratora +130zł energia +670zł opłata za wynajem Razem całość 1210zł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wygodne mieszkanie dla studentów lub rodziny, centrum osiedla z sklepami, przychodnia, apteką, gastronomią, cena i warunki do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Opole,opolskie

500 zł35 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ubikacja na korytarzu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Zakrzów,Opole

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dom do wynajęcia od zaraz 1600zł + media, świeżo wyremontowany , kuchnia umeblowana , 3 pokoje , łazienka wykafelkowana urządzona , piwnica , strych , ogrzewanie podłogowe - gaz. Podwórko duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

1 200 zł61 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje Wynajem Opole nowy zwm (armii Krajowej) Proponujemy Państwu do wynajmu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 62 m2, zlokalizowane w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 500 zł46 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie komfortowe - Wynajem - Centrum. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w niskim budynku na II piętrze w centrum Opola. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krapkowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

300 zł80 m² 3,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cale piętro w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta + garaż pozostało 1 wolne miejsce dla studenta 2 pokoje 2os., kuchnia, łazienka od strony południowej Poddasze, przestronny korytarz, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 200 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,10 m2, na parterze 10 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

natychmiastowy wynajem.nie są umeblowane tylko pokoje.Kuchnia i łazienka umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Kaucja zwrotna 2000 zł. Wynajęcie osobą odpowiedzialnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie w ścisłym centrum Opola ( 300m od uniwersytetu) , idealne dla 2 osób. Cena zawiera czynsz na rzecz wspólnoty mieszkaniowe ( w tym koszty ogrzewania miejskiego). Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zakrzów

Zakrzów,Opole

800 zł59 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem Mieszkanie Proponujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie do wynajmu o powierzchni użytkowej 59 m2 położone na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym usytuowanym w Opolu , dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Zaodrze,Opole

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie polozone w spokojnej okolicy, niedaleko do centrum,mozliwosc zamieszkania do 5 osob,dla studentow lub rodziny w dobrym stanie,mieszkanie jest rowniez wystawione na sprzedaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem, opole ,malinka ,3 pokojowe w niskim budynku. Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 50,0 m2, położone na piątym piętrze w niskim budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 100 zł45 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem, opole ,śródmieście, 2 pokojowe w niskim budynku. Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 45,0 m2, do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Chabry

Chabry,Opole

1 000 zł31 m² 32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka komfortowa - Wynajem - Chabry. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w wysokim budynku na XI piętrze w Opolu. Mieszkanie komfortowe, kompletnie wyposażone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

600 zł51 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak