dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

215 000 zł47 m² 4 564,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie - Opole - Sprzedaż Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,10 m2 o wysokim standardzie w nowym budownictwie w Opolu - Półwieś. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

166 000 zł35 m² 4 804,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole - Chabry Proponujemy Państwu bardzo ładne , po remoncie ,mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 34,5 m2, usytuowanie na 4 piętrze w niskim ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

210 000 zł47 m² 4 468,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Askania oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Pasiece - bardzo atrakcyjna, cicha okolica. Lokal mieści się na pierwszym piętrze ogrodzonej kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

275 377 zł57 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na parterze trzy piętrowego bloku o pow. 57,49m2. Do mieszkania przynależy piwnica miejsce parkingowe i ogród o pow. 26 m2. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z przynależnym ogrodem usytuowane w kompleksie osiedla Bolko (rok budowy 2009). Powierzchnia lokalu: 75 m2 stan mieszkania: bardzo dobry/ do zamieszkania Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

235 949 zł53 m² 4 489,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52,55 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Półwieś

Półwieś,Opole

310 000 zł50 m² 6 219,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Festiwal Park w Opolu. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku o bardzo wysokim standardzie. Na osiedlu place zabaw dla dzieci , parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolko

Bolko,Opole

364 375 zł76 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 76,07 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

174 835 zł37 m² 4 784,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36,54 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolko

Bolko,Opole

367 393 zł77 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 76,70 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Półwieś

Półwieś,Opole

185 000 zł42 m² 4 415,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 2 pokojowe - Sprzedaż - Opole Półwieś - nowe budownictwo Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Opolu - Półwieś, składające się z dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

208 460 zł44 m² 4 789,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,52 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena tylko 260000 tyś! Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o pow. całkowitej 72 m2 usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie jest zadbane na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolko

Bolko,Opole

314 846 zł66 m² 4 789,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 65,73 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

247 403 zł52 m² 4 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na parterze trzy piętrowego budynku o pow. 51,65 m2. zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Opola. Mieszkanie w stanie deweloperskim zamkniętym. Serdecznie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

244 166 zł54 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54,38 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

436 000 zł83 m² 5 253,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Askania Nieruchomości oferuje duże, czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu, w dzielnicy Nowa Wieś Królewska, ok. 2 km od ścisłego centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

129 130 zł35 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie 2 pkł - Opole - bliskie Zaodrze! Proponujemy Państwu małe aczkolwiek bardzo przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 34,90 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 100 zł73 m² 15,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem Mieszkania ,opole,Zaodrze. Do wynajmu przestronne,ładne mieszkanie o powierzchni 73 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, garderoby, łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

236 712 zł53 m² 4 489,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow.52,72m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

155 659 zł42 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie 2 pkł - Opole - bliskie Zaodrze! Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, bardzo funkcjonalne, o powierzchni użytkowej 42,07 m2, położone na drugim piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

154 179 zł42 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie 2 pkł - Opole - bliskie Zaodrze! Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, bardzo funkcjonalne, o powierzchni użytkowej 41,67 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

194 000 zł58 m² 3 364,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania ładne ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 usytuowane na I piętrze trzy piętrowej kamienicy, blok mieszkalny ocieplony , dach nowy. Lokal mieszkalny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

168 276 zł45 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie 3 pkł - Opole - bliskie Zaodrze! Proponujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 45,48 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

3 600 zł107 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia super luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu na Pasiece. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny o wysokości 4 m powstały w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kolorowe

Kolorowe,Opole

263 000 zł50 m² 5 234,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie w nowym budownictwie, opole - Osiedle Kolorowe Proponujemy Państwu piękne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. 50,24 m2, usytuowanie na III piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

328 000 zł85 m² 3 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, opole nowy zwm Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, o pow. uż. 85 m2, usytuowane na II piętrze w VI pietrowym budynku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia piękne, mieszkanie w spokojnej dzielnicy Opola Kolonia Gosławicka na ekskluzywnym osiedlu. Powierzchnia mieszkania to 36 m2 na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przylesie

Przylesie,Opole

214 000 zł44 m² 4 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie w nowym budownictwie. Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 44 m2, położone na 4 piętrze w niskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard I atrakcyjna lokalizacja! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w Centrum Opola. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia gustownie umeblowane i wyposażone mieszkanie w nowo wybudowanym budynku w Opolu Zaodrze. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

215 000 zł58 m² 3 695,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe Opole Kolonia Gosławicka z ogródkiem. Mieszkanie, w budynku parterowym z ogródkiem , o powierzchni 58,18 m 2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oleska

Śródmieście,Opole

285 000 zł58 m² 4 906,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż - Mieszkanie 2 pokoje w nowym budownictwie - Opole, oleska Rezidence! Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej pow. 58 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gosławice

Gosławice,Opole

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy parter domu! Askania oferuje do wynajęcia parter domu o powierzchni 100m2 w Opolu Gosławicach. Mieszkanie składa się z obszernego salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

220 000 zł42 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż - Mieszkanie 2 pokoje w nowym budownictwie - Opole, kolonia Gosławicka. Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej ok. 42 m2 , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Półwieś

Półwieś,Opole

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 4 pokojowe Opole Proponujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej około 90 m2 położone w niskim budynku. Lokal składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

227 000 zł47 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie Sprzedaż Malinka Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok.47m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grudzice

Grudzice,Opole

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Salon z aneksem kuchennym zmywarka,kuchenka,lodówka Sypialnia umeblowana Łazienka z prysznicem Garderoba z pralką Taras Miejsce postojowe Ogrzewanie elektryczne piece dynamiczne teewizor LCD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

145 000 zł33 m² 4 404,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, o powierzchni użytkowej 32,92 m2, na 3 piętrze wysokiego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w Opolu na Pasiece. Nieruchomość położona jest na parterze wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaodrze

Zaodrze,Opole

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, nieumeblowane mieszkanie usytuowane na bliskim Zaodrzu. Mieszkanie mieści się w zadbanym bloku z windą. Składa się z 2 pokoi, w tym salon z wyposażonym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij