dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

155 000 zł35 m² 4 403 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż, opole Śródmieście, 2 pokojowe w niskim budynku. Przytulne mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej 35,20 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

1 300 zł40 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem Oferujemy Państwu , 2 pokojowe mieszkanie na wyspie Pasieka, o powierzchni użytkowej ok. 40 m2 , będące przybudówką do domu wolnostojącego, składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Wynajem Bliskie Zaodrze Opole Oferujemy Państwu o Podwyższonym Standardzie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60 m2, na 3 piętrze w kamienicy , składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Metalchem

Metalchem,Opole

137 000 zł31 m² 4 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Mieszkanie jednopokojowe ( kawalerka ) z balkonem zaaranżowane na mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 31,90 m2 (+ loggia 2,60m2), składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Opole,opolskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Z balkonem, podziemnym garażem i komórką lokatorską. Nowe budownictwo. Nowe meble. Pełne, bogate wyposażenie. (aktualnie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kośnego

Opole,opolskie

600 zł84 m² 7,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój jednoosobowy. Pokój jest w pełni umeblowany. Mieszkanie 3 pokojowe, po remoncie, umeblowane, salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest wyposażone w sprzęt typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszaków

Armii Krajowej,Opole

1 600 zł67 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuje Państwu wynajem mieszkania 3 pokojowego położonego w Opolu przy ul. Dąbrowszczaków o powierzchni użytkowej około 67 m2 na 5 piętrze w wysokim budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

850 zł31 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkanie 1 pokojowe Centrum Opola. Proponujemy Państwu do wynajmu kawalerkę o powierzchni użytkowej 31 m2 położoną w Opolu ,centrum, rynek. Lokal składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe 50 m przy głównej ulicy Opola - ul. Krakowska. Mieszkanie jet ciepłe - c.o. , słoneczne i co najważniejsze niedawno bardzo ładnie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

205 000 zł59 m² 3 474,58 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie jasne ,balkon od zachodu bardzo duży z widokiem na górkę ,w pobliżu szkoła,przedszkole , poczta , przystanki autobusowe ,część usługowa. Mieszkanie wymaga odmalowania .Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 65 m dla 4 osób na ulicy Katowickiej w Śródmieściu Opola Do wynajęcia dwuosobowe pokoje dla kobiet. Mieszkanie składa się z przedpokoju z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Zaodrze,Opole

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta nieaktualna. Podpisano umowę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

230 000 zł36 m² 6 376 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 36,07 m2 na 3 piętrze, 3 piętrowego niskiego budynku, składające się z 3 pokoi, łazienki z wc, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Opole,opolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe 50 m przy głównej ulicy Opola - ul. Krakowska. Mieszkanie jet ciepłe - c.o. ,ciche, słoneczne i co najważniejsze niedawno bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

310 000 zł49 m² 6 219 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe (przebudowane z trzypokojowego) z balkonem , o powierzchni użytkowej 49,84 m2, składające się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Opole,opolskie

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Centrum Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojoew o powierzchni 40m2 położone na trzecim piętrze kamienicy przy opolskim Rynku. Powierzchnia całkowita mieszkania po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

347 000 zł80 m² 4 337 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe sprzedaż Opole z garażem I ogródkiem. Mieszkanie trzypokojowe , o powierzchni użytkowej ok. 80 m2 , do mieszkania przynależy pomieszczenie w budynku gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Zaodrze,Opole

335 000 zł69 m² 4 793 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Mieszkanie trzypokojowe w Opolu przy ul. Wandy na bliskim Zaodrzu, o powierzchni użytkowej 69,9 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni z jadalnią otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

123 900 zł30 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, w dobrym stanie. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

185 000 zł37 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż. Mieszkanie dwupokojowe,Opole ,malinka o powierzchni użytkowej 37,6 m2,ogólnej około 41m2 ,położone na wysokim parterze w budynku sześciopiętrowym .Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Półwieś,Opole

70 000 zł22 m² 3 181 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Sprzedaż Zaodrze Oferujemy na sprzedaż kawalerkę na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku, o powierzchni użytkowej 21,77 m2. Media miejskie: woda, prąd,gaz. Niski czynsz(150zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 1-pokojowe na os. Dambonia, idealne dla 1-2 osób (para), w pełni wyposażone (lodowka, nowa pralka, odkurzacz, tv). Łazienka z prysznicem. Remontowane (lazienka, pokoj).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

169 000 zł44 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Centrum Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 44m2 położone na trzecim piętrze w kamienicy w Centrum Opola. Mieszkania słoneczne i funkcjonalne: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

225 000 zł43 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie Sprzedaż Opole Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 43,9 m2, składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

309 060 zł61 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie, nowe mieszkanie, mieszkanie deweloperskie Opole Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużą garderobą o powierzchni użytkowej 61,20 m2 położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

260 000 zł70 m² 3 714 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Centrum Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ok 70m2 położone na trzecim piętrze w kamienicy. Mieszkania składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Czarnowąsy,Opole

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Czarnowąs, 7 km od Opola, świetny dojazd do miasta. Niska zabudowa, nowy budynek, kameralne osiedle. Mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze, 65 m2 powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

169 000 zł36 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Malinka. Proponujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 36 m2, położone na IX piętrze w Opolu na Osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

232 000 zł58 m² 3 956 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe - sprzedaż - Opole. Proponujemy Państwu mieszkanie w nowej zabudowie o powierzchni ok. 59 m2, składające się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 600 zł42 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - Wynajem - Centrum - Apartamentowiec. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej zabudowie w śródmieściu Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kolorowe

Kolorowe,Opole

305 000 zł58 m² 5 213 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedaż - mieszkanie w nowym budownictwie, opole - Osiedle Kolorowe Proponujemy Państwu piękne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. 58,50 m2, usytuowanie na II piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

230 000 zł60 m² 3 809 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,37m2, położone w Opolu na osiedlu Armi Krajowej (nowy zwm ). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Opole,opolskie

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym na terenie ogrodzonego osiedla 'bezpieczne'przy ul.Krzemienieckiej w Opolu .Trzy pokoje z łazienką oraz dwa miejsca parkingowe widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, kompletnie wyposażone. Opłata za wynajem 1250 zł + czynsz dla administratora + opłaty za media wg zużycia. Wymagana 1 miesięczna kaucja zwrotna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

169 000 zł44 m² 3 840 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

110 700 zł28 m² 3 889,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Duży pokój z aneksem sypialnym, łazienka z kabiną prysznicową, media z miasta, piwnica. Zapraszam do oglądania. kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

165 000 zł34 m² 4 755 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż zwm Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok 35 m2. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc, położony na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Metalchem,Opole

175 000 zł49 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,55 m2 usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Teatralny

Śródmieście,Opole

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Łazienka po generalnym remoncie,duży ,jasny pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Opole,opolskie

210 000 zł39 m² 5 384 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie Centrum Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojoew o powierzchni ok 39m2 położone na trzecim piętrze kamienicy przy opolskim Rynku. Powierzchnia całkowita mieszkania po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Malinka,Opole

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe z balkonem, aneksem kuchennym, umeblowane. W mieszkaniu znajduje się lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa, kuchnia indukcyjna. Mieszkanie położone w cichej.