dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Rynek pierwotny

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł56,38 m² 10 642,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

658 060 zł50,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania z ogródkiem w Kolonii Gosławickiej jednej z najlepszych dzielnic Opola. Mieszkanie jest w stanie idealnym, gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 62.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

 

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy państwu , przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałym osiedlu przy ul. Stawowej dostępny od 01.05.2026 roku. Nieruchomość o powierzchni 36.43 m2 z tarasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł63,76 m² 13 488,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na parterze stanowi apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestrzeń, światło, styl i funkcjonalność wszystko tu gra.Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m w sercu opolskich Gosławic właśnie pojawiło się na rynku najmu. I od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,29 m² 9 771,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz brak prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowopowstającej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł37 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w Opolu Groszowicach. Składa się z salonu z aneksem w wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Szczegóły oferty: seldom.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł73,72 m² 11 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości, zlokalizowanej w nowoczesnym dwupiętrowym apartamentowcu przy ul. Chmielowickiej w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super kawalerka w Centrum! Jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 36 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym, przedwojennym budynku w Centrum Opola. Lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł56,22 m² 13 678,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Opolu, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gosławice. Nieruchomość o powierzchni 56,22 m2, usytuowana jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,39 m² 9 497,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży trzypokojowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowej dzielnicy Wyspie Pasieka. Mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 116 zł54,27 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 056 zł48,13 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 780 zł97,01 m² 10 800,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nową Inwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146,60 m² 5 798,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży dużego mieszkania zlokalizowanego w Centrum Opola Mieszkania o powierzchni 146,6m2 składa się z : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł78,61 m² 11 181,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w jednym z budynków na ul. Marka Grechuty w Opolu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł90 m² 9 211,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na prestiżowym, kameralnym osiedlu Róży Wiatrów w Chmielowicach jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 225 zł39,25 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek E - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na parterze niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł52,20 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Mieszkanie z miejscem postojowym - dostępne od lipca 2026 r. Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,92 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajęcia od ręki kameralny apartament zlokalizowany w apartamentowcu przy Alei Solidarności-Opole Malinka / Kolonia Gosławicka Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł107 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1/ 40 Opole. Trzy pokojowy- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch -trzech osób: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

2 300 zł39 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

519 000 zł49 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

567 000 zł52 m² 10 903,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament na wynajem - Opole Osiedle Dębowe ul. Tarnopolska Polecamy ofertę najmu atrakcyjnego i nowoczesnego apartamentu, usytuowanego na 1 piętrze w niskim bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -2 sypialnie -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka Zaodrze, ul. Dambonia Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną na 3. piętrze w bloku bez windy, w spokojnej części dzielnicy Zaodrze przy ul. Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

685 277 zł63 m² 10 858,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 63,11 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

683 351 zł63 m² 10 858,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 62,93 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Stare Miasto,Opole

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe dwupoziomowe mieszkanie w samym sercu Opola wynajem! Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Rynku w Opolu. To idealna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaodrze,Opole

460 000 zł48 m² 9 575,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Media miejskie | 3 pokoje | niski blok | balkon | piwnica umowa przedwstępna, oferta wstrzymana Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowość! okazja! wyłączność! oferta przyjazna dzieciom! Szukasz komfortowego mieszkania po remoncie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Opolski Dom Inwestycyjny oferuje do wynajęcia nowoczesne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

702 825 zł65 m² 10 854,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 64,75 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

687 203 zł63 m² 10 858 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 63,29 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

720 874 zł66 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,44 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Gosławice,Opole

540 064 zł48 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

718 379 zł66 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,21 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

700 899 zł65 m² 10 854,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 64,57 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

715 986 zł66 m² 10 851,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 65,98 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.