dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Opole - Sprzedaż i najem

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Śródmieście,Opole

2 000 zł38 m² 52,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zapolskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz bliskość do kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opole,opolskie

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 64 m , zaprojektowany z myślą o komforcie, estetyce i funkcjonalności. Położony na kameralnym, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosowa

Kolonia Gosławicka,Opole

420 000 zł33 m² 12 685 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2 pokoje parter Wejdź i zamieszkaj! ul. Wrzosowa - Mieszkanie o powierzchni 36,54 m, usytuowane na wysokim parterze w jednym z budynków w malowniczej dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

479 000 zł49 m² 9 684,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania I Nie wymaga nakładów I Jasne I Ustawne 2 niezależne pokoje I Balkon I rozkładowe I gruntowny remont w 2022 roku I ciepłe I słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Opole

439 000 zł48 m² 9 096,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeżeli lubisz ciszę (zakłócaną porannym śpiewem ptaków) z wszechobecną zielenią wokół to mieszkanie czeka na Ciebie. Dla żołądka ? W okolicy znajdziesz sklepy w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Teatralny

Śródmieście,Opole

1 700 zł37 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbane mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Śródmieście,Opole

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 125 m2, położone na parterze budynku wolnostojącego w Śródmieściu Opola. Mieszkanie stanowi: trzy pokoje, duże i ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Opole

580 000 zł71 m² 8 166,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu Opola, w okolicy dworca pkp. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 84,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nadodrze,Opole

615 000 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , które wraz z przynależnymi pomieszczeniami (trzy komórki lokatorskie oraz piwnica) daje łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Śródmieście,Opole

1 290 zł52 m² 24,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul.Sandomierska 4 Opole. Dwu pokojowy- samodzielny lokal mieszkalny: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

399 000 zł36 m² 10 973,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, które zaczęło historię przyszłego lekarza teraz może być Twoje Opole, ul. 1 maja | 36 m | gotowe do zamieszkania 6 lat temu młody student medycyny stanął przed ważną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zaodrze,Opole

670 000 zł56 m² 11 981,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie 55,92 m na osiedlu Trzy Diamenty na Zaodrzu Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,92 m, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu Trzy Diamenty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majowa

Groszowice,Opole

549 000 zł86 m² 6 360,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis Nowe Osiedle mieszkaniowe Majowa Ostoja Start I Kwartał 2025 koniec budowy około III kwartału 2026 roku. cena promocyjna do 10/03/2025 - bądź szybki;) Mieszkanie - 4 pokojowe - 86,32 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Groszowice,Opole

365 000 zł66 m² 5 530,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

podpisana umowa przedwstępna! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej dzielnicy Opola Groszowice ul. Popiełuszki Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

290 000 zł30 m² 9 577,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie z parkingiem, zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. 1 maja, w pobliżu centrum przesiadkowego. Mieszkanie o powierzchni 30,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Opole,opolskie

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

!świetna okazja! Prezentujemy mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Opola, na ul. Rybackiej. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2. Usytuowane na piątym piętrze w jedenasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Chmielowice,Opole

797 000 zł66 m² 11 995,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- tylko W naszym biurze - Na sprzedaż luksusowy, bezczynszowy apartament z ogródkiem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nysy Łużyckiej nowoczesne, ciepłe wnętrze. Idealne na start! Na sprzedaż przytulne, jak nowe, mieszkanie po remoncie generalnym wprowadź się bez stresu. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na zielonym, zamkniętym osiedlu w dzielnicy Szczepanowice w Opolu. Układ pomieszczeń: -Sypialnia -salon częściowo otwarty na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Armii Krajowej,Opole

572 000 zł64 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne Słoneczne mieszkanie 64 m Opole, 3 pokoje, ul. Fieldorfa Na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Śródmieście,Opole

610 000 zł75 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zaledwie kilka minut spacerem dzieli Cię od tętniącego życiem opolskiego Rynku. A jednak, we własnych czterech kątach czeka na Ciebie spokój, prywatność i atmosfera, którą trudno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Opole

449 000 zł52 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku w Śródmieściu Opola. Wnętrze zostało wyremontowane 10 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

445 000 zł49 m² 8 993,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Wojska Polskiego, opole Powierzchnia użytkowa: 49,48 m - 4 piętro w budynku dwie windy Układ pomieszczeń: - 2 pokoje (sypialnia i salon) - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszaków

Armii Krajowej,Opole

554 000 zł62 m² 8 935,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja - umowa przedwstępna nowa cena! prywatnie bez pośredników i prowizji 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją Opole, os. Armii Krajowej (zwm) Cena: 554 000 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Nowa Wieś Królewska, opole Lokalizacja: nowa Wieś Królewska, opole - cicha i spokojna okolica, tylko 6 minut do centrum. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Centrum. Idealna propozycja dla pary, singla a także dla inwestora jako lokal pod wynajem. Rozkład: -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurpiowska

Zaodrze,Opole

2 300 zł53 m² 43,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,20 m , położone na III piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zaodrze. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Takiego, które nie wymaga żadnych nakładów, a jednocześnie znajduje się w tętniącym życiem centrum miasta? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

470 000 zł57 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga uwaga! mieszkanie W okazyjnej cenie! Jasne i przestronne mieszkanie poleca się na sprzedaż! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rozmarynowa

Kolonia Gosławicka,Opole

639 000 zł48 m² 13 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż, nowoczesne mieszkanie znajdujące się na parterze w jednym z nowych bloków w Opolu przy ulicy Rozmarynowej. Mieszkanie: - powierzchnia 48.22 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

593 000 zł59 m² 9 983,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Premium na Zaodrzu | 60m + Balkon +piwnica - Sprawdź! Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na Zaodrzu - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Chabrów,Opole

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, ul. Jankowskiego Na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jankowskiego w Opolu doskonała lokalizacja blisko centrum Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chocimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 800 zł50 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Z miejscem postojowym do wynajęcia od 01.08 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu o powierzchni 49,50m2 zlokalizowanego przy ul. Chocimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Groszowice,Opole

365 000 zł66 m² 5 527,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy z piwnicą oraz komórką lokatorską - okazja w Opolu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Stare Miasto,Opole

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jeżeli szukasz małego mieszkania w Centrum Opola najlepiej po remoncie i gotowym do wprowadzenia na już ta oferta nie może umknąć Twojej uwadze. Mieszkanie zlokalizowane w wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania o powierzchni ok. 32m, położonego w nowoczesnej kamienicy, zaledwie kilka minut od centrum Opola. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

727 000 zł56 m² 13 000,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Słoneczne, przytulne mieszkanie położone przy ul. Koszyka ( osiedle Trzy Diamenty) w Opolu. Pierwotnie oddane do użytkowania przez dewelopera jako 3-pokojowe, przez właścicieli zostało.

Szczegóły ogłoszenia