dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

1 800 zł48 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w spokojnym miejscu w Śródmieściu Opola. Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Groszowice,Opole

315 000 zł46 m² 6 908 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,6 m2, które idealnie nadaje się dla par, singli lub małych rodzin. Mieszkanie składa się z korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

451 105 zł47 m² 9 699,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie? Stawiasz na najwyższą jakość, bo wiesz, że to inwestycja na lata? Świetnie się składa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 000 zł47 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy mieszkanie z balkonem na ósmym piętrze na Placu Teatralnym w Opolu. Składa się ono z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej kuchni i łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kolonia Gosławicka,Opole

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Opole,opolskie

331 000 zł42 m² 7 807 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

~~~tylko U nas~~~ Mieszkanie 2pkł w super lokalizacji na sprzedaż Lokalizacja: ul. Dubois /ozimska ( na przeciw Uniwersytetu Opolskiego) 42,40m2 + piwnica 3,00m2 Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

785 000 zł78 m² 10 064,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to przestronne, wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie w bardzo popularnej dzielnicy Opola. Mieszkanie oferuje wiele udogodnień i komfortowy styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Półwieś,Opole

619 000 zł62 m² 9 984 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Bezpośrednim Sąsiedztwie C.H. Karolinka! Lokalizacja: bliskość C.H. Karolinka, opole/półwieś Powierzchnia: 62,1 m Opis Mieszkania: mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego, mieszczącego się na trzecim piętrze w wysokim bloku na Bliskim Zaodrzu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Józefa Piłsudskiego

Nadodrze,Opole

680 000 zł84 m² 8 066,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 84,30m2. Położone na Nadodrzu niedaleko centrum. Mieszkanie usytuowane na 7 i 8 piętrze w 14 piętrowym bloku. Blok oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

389 000 zł54 m² 7 271 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~~~~nowa cena~~~~ Mieszkanie z przestrzenią do aranżacji według własnych pomysłów! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Zaodrzu o powierzchni 53,5 m. Mieszkanie jest duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

787 614 zł70 m² 11 282,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grechuty

Półwieś,Opole

5 000 zł79 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasny, ładny i rozkładowy apartament o pow: 78,61 m2, zlokalizowane na parterze w jednym z nowych budynków na ul. Marka Grechuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Generalskim w centrum Opola. Nieruchomość o powierzchni 56m2 znajduje się na wysokim parterze niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o pow. użytkowej około 57 m2, zlokalizowanego w Opolu, zaodrze, ul. Dambonia. Lokal mieszkalny położony jest na czwartym piętrze w niskim 4p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z balkonem o powierzchni 47,74m 2 położonego na Zaodrzu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Gosławice,Opole

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Zaodrze,Opole

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. Zlokalizowane na IV piętrze o pow. 59 m2. Nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Malinka,Opole

469 894 zł42 m² 11 132,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Chabry,Opole

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo w wyłącznej sprzedaży naszego biura oferujemy do zakupu słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni mieszkalnej 37 m2 , Mieszkanie mieści się na drugim piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

389 000 zł37 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -sypialnia z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Śródmieście,Opole

669 000 zł73 m² 9 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacacja oferty do 27.11.2023 Tylko w naszym biurze niezwykła nieruchomość poszukuje nowego właściciela. Jeśli chcecie Państwo mieszkać w środku miasta, posiadać ogródek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Stare Miasto,Opole

2 600 zł75 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum Opola, przestronne i jasne. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m2, położone na 2 piętrze w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Metalchem,Opole

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Prezentujemy Państwu idealne mieszkanie pod wynajem lub na start. Rozkład: -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon Wystawa okienna skierowane na zachód Wykończenie: -ściany -gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Wyspa Pasieka,Opole

450 000 zł61 m² 7 351 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na trzecim piętrze kamienicy na Wyspie Pasieka blisko Parku Naodrzańskiego, z którego okien rozpościera się widok na najbardziej zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Gosławice,Opole

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu nowoczesny apartament wykończony pod klucz. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -taras -ogródek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

389 000 zł37 m² 10 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu eleganckie mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Opola - świetna inwestycja pod wynajem! To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

684 856 zł60 m² 11 361,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony jest także z zapłaty podatku od czynności cywilno prawnych Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chocimska

Malinka,Opole

759 000 zł57 m² 13 431 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w prestiżowej lokalizacji "słonecznych Tarasów" na osiedlu Malinka. W okolicy liczne place zabaw, tężnia Solankowa, park Sensoryczny, kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

489 441 zł42 m² 11 595,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

663 124 zł64 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc o łącznej powierzchni ok. 39 m2, na prestiżowym osiedlu Nova Ozimska w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka w centrum miasta. Wyremontowana, dobrze usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Opole

329 000 zł42 m² 7 814,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na ósmym piętrze jednego z bloków położonego w Starym Mieście w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

379 000 zł39 m² 9 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży wyjątkowo klimatycznego mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. To stylowe, jasne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! wyłączność! Szukasz mieszkania pod inwestycje a może zwm to Twoja ulubiona dzielnica. Zatrzymaj się - ta oferta może być dla Ciebie. Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dużej kawalerki w Śródmieściu, na drugim piętrze niskiego bloku. Metraż mieszkania to około 39m2, kompletne do zamieszkania lub własnej aranżacji. Położenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

390 000 zł50 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 26.11.2023. Nowa niższa cena, obniżona o 9000 zł. W cenie mieszkania odstąpienie możliwości parkowania w we własnym garażu typu blaszak nieopodal budynku. Szanowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dambonia

Opole,opolskie

1 850 zł56 m² 8,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie 3 pokojowe w bloku na 2 piętrze. Mieszkanie wyposażone jest w balkon i przynależną piwnicę. Zlokalizowane przy ulicy Dambonia, w okolicy skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 700 zł118 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Generalskiej. Mieszkanie o powierzchni niespełna 120m2 znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Wyspa Bolko,Opole

460 000 zł57 m² 8 046,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w wyjątkowym miejscu Opola jakim jest Wyspa Pasieka. Mieszkanie o powierzchni 57,17m2 usytuowane jest na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij