dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo jasne, ustawne mieszkanie. Pokoj nr 1 - 16 m2 Pokój nr 2 - 14 m2 Pokój nr 3 - 12 m2 Kuchnia - 14 m2 plus mała spizarka Łazienka - 5 m2 Przedpokój - 9 m2 Piwnica - 25 m2 Ogrzewanie - dynamiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

407 000 zł58 m² 6 969,18 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 58,40m2, położone na ul. Prószkowskiej w Opolu. Funkcjonalny układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

499 000 zł78 m² 6 377 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie znajdziesz tylko u nas! Biuro nieruchomości Expander prezentuje zadbane mieszkanie o powierzchni 78,25 m2, położone w cichej i spokojnej części Opola przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

362 250 zł52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 0% prowizji! Szukasz mieszkania pod inwestycje, a może Twoje dziecko ma zamiar studiować w Opolu, po co przepłacać za najem. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Licealna

Bliskie Zaodrze,Opole

379 000 zł57 m² 6 649 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie na bliskim zaodrzu Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane na drugim piętrze jednej z kamienic przy ul. Licealnej w Opolu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe,słoneczne mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na opolskiej Malince ( ul. Piotrkowska ) Mieszkanie urządzone pod klucz! Nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Nadodrze,Opole

436 000 zł57 m² 7 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne mieszkanie w jednym z bloków na opolskim Nadodrzu. Zlokalizowane na II piętrze o pow. 57 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 500 zł53 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze jednego z niskich bloków na opolskich Szczepanowicach. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu , przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałym osiedlu przy ul. Stawowej. Nieruchomość o powierzchni 36.43 m2 z tarasem oraz przyneleżnym miejscem garażowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Śródmieście,Opole

698 500 zł66 m² 10 597,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 3. piętrze jednego z nowo wybudowanych bloków w okolicy opolskiego Śródmieścia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

319 000 zł47 m² 6 798,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Centrum Opola. Zlokalizowane na II piętrze o pow. 46,92 m2, które składa się z pokoju, sypialni, kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

529 000 zł47 m² 11 373,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Chabry,Opole

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 35 m2, położone na pierwszym piętrze w dzielnicy Chabry w Opolu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

1 800 zł25 m² 71,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji! Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem kawalerki o powierzchni 25,06 metrów kwadratowych, położonej w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z dzielnic opolskiego Zaodrza. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i rozkladowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Zaodrze w Opolu. (ul. Zwycięstwa ) Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligonia

Opole,opolskie

3 300 zł108 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie w Opolu, 1,5 km od ścisłego centrum miasta. Mieści się ono na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy na ulicy Ligonia. Mieszanie ma powierznię 108m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

495 000 zł60 m² 8 222,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w Opolu, dzielnica zwm, rejon ul. J.B.Rudego. Lokal mieszkalny położony na 6 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

535 000 zł65 m² 8 218,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Opola, dwustronne o orientacji północ - południe, ciche, z widokiem na zadbany ogród. Wysokie - 2,9 m. Dwa duże, ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grechuty

Opole,opolskie

599 000 zł63 m² 9 496 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

~~~ Mieszkanie na sprzedaż~~~ ul. Marka Grechuty, opole Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,08m2 - odświeżone, dostępne od zaraz. - aneks kuchenny stanowią lakierowane meble z dobrej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

389 000 zł42 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,8 m2, położonego w Kolonii Gosławickiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 41,8 m2 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Śródmieście,Opole

700 zł24 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Został tylko pokój 24m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu pokoi zlokalizowanych w Dzielnicy Generalskiej, blisko Uniwersytetu Opolskiego. Prezentowana oferta dotyczy najmu dwuosobowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Chabrów,Opole

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Chabrów w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 znajduje się na 5 piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ozimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc o łącznej powierzchni ok. 39 m2, na prestiżowym osiedlu Nova Ozimska w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

529 000 zł69 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mamy w swojej ofercie 4 pokojowy apartament, zlokalizowany w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. W skład lokalu o pow. 69 m2 mieszczącego się na 2 piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego w Opolu, w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

318 000 zł33 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 z balkonem, na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, na Zaodrzu. Mieszkanie bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

400 000 zł49 m² 8 197 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W dzielnicy pisarzy na sprzedaż Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,80m2 zlokalizowanego na pierwszym piętrze w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Zaodrze,Opole

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia , przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałym osiedlu Nowe Przylesie. Nieruchomość o powierzchni 52 m2 z ogrodem 36 m2 z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajęte! Do wynajęcia mieszkanie położone w Centrum Opola na Placu Teatralnym. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej z pokojem, osobnej sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona umowa przedwstępna Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 36 m2, wysoki standard, po generalnym remoncie w 2022 r usytuowane na III piętrze w kamienicy w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zakrzów,Opole

360 000 zł77 m² 4 654,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zakrzów jest to duże mieszkanie o metrażu 77,34m2 Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

285 000 zł38 m² 7 549,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni użytkowej 37,75 m2, położone na dziesiątym piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, opole - Zaodrze. Lokal w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i rozkladowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Zaodrze w Opolu. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Wyspa Pasieka,Opole

690 000 zł104 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

370 000 zł70 m² 5 304 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-nowa cena - ~~~mieszkanie 69,76m2 z ogródkiem na sprzedaż~~~ Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w Nowej Wsi Królewskiej - zaledwie kilka minut od centrum. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

315 000 zł36 m² 8 762 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~~~mieszkanie W niskim bloku na chabrach na sprzedaż~~~ Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok. 36m2 zlokalizowanego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chocimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 500 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

~~~mieszkanie + miejsce postojowe+ komórka lokatorska ~~~ Dostępne od zaraz Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu o powierzchni 49,50m2 zlokalizowanego przy ul. Chocimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna Do sprzedaży bardzo ładne, zadbane mieszkanie 36 m2, usytuowane na wysokim parterze, w odrestaurowanej, dwupiętrowej kamienicy z piękną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

409 000 zł58 m² 7 017,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania w Śródmieściu Opola, niedaleko kościoła Piotra i Pawła Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grechuty

Półwieś,Opole

2 900 zł63 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

~~~ mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską do wynajęcia~~~ ul. Marka Grechuty, opole Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,08m2 -.