dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

685 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

685 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

515 000 zł48 m² 10 762,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam na prezentację atrakcyjnej oferty mieszkania na sprzedaż na bardzo dobrze zorganizowanym osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie położone jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Opole

490 000 zł49 m² 9 989,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 49,05 m , położonego na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Zaodrze,Opole

1 390 000 zł88 m² 15 882,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy apartament zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze w Opolu przy ul. Nowowiejskiego. Nieruchomość znajdującą się na III piętrze stanowi apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

752 913 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 204 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Armii Krajowej,Opole

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w Opolu przy ul. Batalionu Zośka. Lokal znajduje się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

409 000 zł31 m² 13 029,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży kameralny apartament, , znajdujący się w jednym z apartamentowców tworzących nowoczesne kilkuletnie osiedle w dzielnicy Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

445 000 zł37 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,43 m , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Dambonia 15 w Opolu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

539 106 zł47 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

838 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na nowej inwestycji Atlantisa- chocimska Residence! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we wschodniej części Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

548 564 zł47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Malinka,Opole

2 300 zł39 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu w Opolu przy al. Solidarności. Zlokalizowane na I piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 38,92 m2 + zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

788 853 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

596 181 zł46 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz pcc! Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie C102 znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

554 724 zł49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy : pierwszy najem! Do wynajęcia komfortowe mieszkanko 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok.45 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy, Opole Śródmieście, ul.1 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

3 490 zł57 m² 61,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 57 m w sercu Opola komfort, wygoda i prestiż na wyciągnięcie ręki! Szukasz miejsca, które łączy ciszę i spokój z komfortem życia w centrum miasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Zaodrze,Opole

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: wysoki parter domu wolnostojącego Opole, ul. Grotterga Dzielnica Malarzy spokojna lokalizacja z ogrodem, gotowe do zamieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży wysokiego parteru domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

439 000 zł48 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

584 054 zł49 m² 12 002,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

1 063 669 zł94 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

821 000 zł70 m² 11 760,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja o nazwie atlantis prestige park - etap 2. Przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej inwestycji na opolskiej Malince, które wyróżnia ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

587 079 zł46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Świetna lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 204 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

664 000 zł104 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

0 % Prowizji dla klientów mojego biura. Nowa okazyjna cena- mieszkanie, które daje więcej niż dom 4 pokoje, ogród, garaż | Szczepanowice Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

852 170 zł67 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz pcc! Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie B205 znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

628 038 zł46 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 305 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (5,29m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Chabry,Opole

289 000 zł22 m² 13 136,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka gotowa do zamieszkania- opole, ul. Chabrów 22 m 11 piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22 m , położona przy ul. Chabrów w Opolu, na 11. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

295 000 zł26 m² 11 259,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dobrze doświetlone mieszkanie jedno pokojowe w Opolu, położone na 4 p. w 6 p. budynku z windą przy ul. Kośnego, dzielnica Centrum - Śródmieście. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Armii Krajowej,Opole

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalne , słoneczne mieszkanie 2-pokojowe 33 m2. VI piętro , Opole nowy zwm. Funkcja : - pokój dzienny z widokiem na park od strony zachodniej, - oddzielna ciemna kuchnia /z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

788 853 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Malinka,Opole

789 079 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku od czynności cywilnoprawnych Nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze- atlantis Prestige Park mieszkanie 4.001 Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 69,83 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Półwieś,Opole

1 800 zł27 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26,84m2 z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położona w dzielnicy Półwieś w Opolu. Jasne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielska

Malinka,Opole

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 94 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania, które składa się z: salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

537 147 zł46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

838 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

838 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 101 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (7,83m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

553 469 zł47 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 46,51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

199 900 zł22 m² 9 086,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do generalnego remontu Opole, ul. Chabrów 22 m 11 piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22 m , położona przy ul. Chabrów w Opolu, na 11. piętrze w bloku (11/11).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

788 853 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Opolu przy ul. Ozimskiej 77. Lokal o powierzchni 51 m został.