dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

685 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

685 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Opolu przy ul. Ozimskiej 77. Lokal o powierzchni 51 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 204 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe ok. 48m2 na iip położone w rejonie ulicy Wojska Polskiego w Opolu. Ogrzewanie miejskie , woda ciepła miejska, balkon , piwnica i ekspozycja okien na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 22 m centrum Opola, ul. Waryńskiego dostępna od zaraz Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 22 m, położona w ścisłym centrum Opola, przy ul. Warnińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Kolonia Gosławicka,Opole

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie na ulicy Krzemienieckiej w Opolu. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence (atlantis), która powstaje na Malince przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

596 181 zł46 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 102 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (5,29m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

852 176 zł67 m² 12 700,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 101 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (7,83m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł53 m² 10 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na Odrę. Opole Nadodrze, ul. Spychalskiego. Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pandzy

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, przytulne mieszkanie na parterze po remoncie, dostępne od 1 kwietnia 2026 r. Nie jest wymagane oświadczenie o wynajmie okazjonalnym! Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majowa

Groszowice,Opole

429 000 zł54 m² 7 871,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie (14/1) z ogrodem i 2 miejscami postojowymi 3 pokoje (funkcjonalny układ, który sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i dla osób pracujących zdalnie) 54,50 m (komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowe mieszkanie na 4. piętrze bloku w samym centrum miasta przy ul. 1-go Maja. Blok znajduje się między ulicą Katowicką a Dubois. Mieszkanie ma dwa pokoje, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nysy Łużyckiej

Stare Miasto,Opole

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka po remoncie | balkon | centrum Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Opola przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie mieszkanie położone na 9 piętrze jednego z bloków na opolskim zaodrzu. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - przedpokoju, - łazienki z wc, - odrębnej kuchni - blakonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chocimska

Malinka,Opole

879 010 zł67 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

798 000 zł111 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu duże, jasne i przestronne mieszkanie w jednej z ładniejszych, odrestaurowanych kamienic Opola, u zbiegu ulic 1 Maja i Duboisa. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Chabrów,Opole

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie ok. 40 m2 przy ul. Chabrów na 5 piętrze, 2 windy w bloku. Blisko do centrum miasta, galerii handlowej Solaris, kina, teatru ok. 20 min piechotką. Ponadto, blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciecha

Opole,opolskie

359 000 zł38 m² 9 504,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Opolu, przy ul. Św. Wojciecha Nieruchomość o korzystnym układzie, bardzo słoneczne. 1 pokój, niezależna kuchnia, łazienka i przedpokój Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kościuszki, w samym sercu opolskiego Śródmieścia. Lokal położony jest na wysokim parterze, dzięki czemu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar Karola Musioła

Stare Miasto,Opole

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, bardzo funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Centrum, 500 mb. od Rynku. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej ok. 43 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Opole,opolskie

849 000 zł62 m² 13 760,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu apartament znajdujący się w nowym apartamentowcu przy ul. Katowickiej. Nieruchomość o powierzchni wewnętrznej 61,70 m2 z przynależnymi dwoma tarasami , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podmiejska

Groszowice,Opole

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na parterze domu w spokojnej dzielnicy Groszowice w Opolu z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Półwieś,Opole

590 580 zł48 m² 12 298,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Stylowe 2 poziomy w Półwsi - idealna inwestycja przy strefie ekonomicznej! Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest sprzedawane obligatoryjnie z mieszkaniem w kwocie 50 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Ozimska 77 w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

510 000 zł48 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,90m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wysokim bloku na ul. Majora Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Bliskie Zaodrze,Opole

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok.52m2 , 3 pokojowe położone na parterze w bloku przy ul. Prószkowskiej w Opolu. Zadbane , ładny widok z okien , ogrzewanie miejskie , woda ciepła miejska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

838 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe. Lokalizacja: wyśmienita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chabrów,Opole

649 000 zł81 m² 7 991,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe | 4 pokojowe | 2 miejsca parkingowe | garderoba | antresola Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania poddaszowego o powierzchni użytkowej 81,21 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chabry,Opole

459 000 zł46 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie z widokiem na park Opole, chabry Cena: 459 000 zł Powierzchnia: 46,44 m Piwnica w cenie Piętro: wysoki parter Czynsz: 720 zł /mies. Prąd.