dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Opole

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie do remontu, składające się z jednego pokoju, kuchni która z powodzeniem będzie spełniała rolę pokoju i łazienki, położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

1 230 000 zł116 m² 10 640,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament 115 m z widokiem na zieleń ostatnie piętro, winda, garaż, gotowy do zamieszkania od zaraz To miejsce, w którym od razu poczujesz przestrzeń, światło i spokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

689 000 zł64 m² 10 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Cena: 689 000 zł do negocjacji Na sprzedaż: przestronne, przytulne mieszkanie w zacisznej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Opole,opolskie

280 000 zł22 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal / kawalerka /formalnie lokal niemieszkalny w typie mikroaprtamentu/ z kuchnią i łazienką. Na uwagę zasługuje, nowe okno z moskitierą. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 , położone na osiedlu zwm przy ulicy Skautów. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, którym zarówno zależy na ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie ( o pow. ok.47m2+taras ok. 16m2 + miejsce postojowe garażowe pod budynkiem + komórka lokatorska ) w apartamentowcu. Salon z kuchnią na wymiar i sprzętem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Wróblin,Opole

555 000 zł51 m² 10 968,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko w Home Estate. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,6m2 znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Opole,opolskie

370 000 zł27 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki położonej na nowoczesnym osiedlu Apartamenty Natura 2 w Opolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

525 000 zł60 m² 8 725,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis: oferujemy przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie z widokiem pełnym przestrzeni w stronę zachodzącego słońca. Mieszkanie składa się: - 2 sypialnie, - przestronny klimatyzowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kani

Śródmieście,Opole

359 900 zł46 m² 7 823,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

/wieżowiec, 46 m2, piwnica, 3 pokoje, własna aranżacja, dobra cena/ > poszukujesz mieszkania w przystępnej cenie ? > nie boisz się remontów lub sam je robisz? > masz dość ofert po 10 tys./m2?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

480 000 zł57 m² 8 362,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy do kupienia mieszkanie 3 pokojowe, które jest zlokalizowane na opolskim Zaodrzu,. Lokal z kompletnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach, w tym ze sprzętem agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

309 000 zł33 m² 9 484,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,58 m2, położone na III piętrze w niskim bloku, zlokalizowane w Opolu - Zaodrze- dambonia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Gosławice,Opole

439 000 zł36 m² 12 107 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania słoneczne, zadbane mieszkanie położone w jednym z niskich bloków w dzielnicy Gosławice. Mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

559 000 zł61 m² 9 164 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe zwm, opole tylko w Ofercie Naszego Biura Zapraszam do poznania oferty wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61 m, położonego na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Mieszkanie 5.203 Przedstawiamy komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m z przestronnym balkonem 10,90 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

479 000 zł86 m² 5 544,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Unikalna oferta sprzedaży w niższej cenie mieszkania w Opolu przy ul. Partyzancka 16. Budynek z 1930 r. na spokojnym osiedlu. 86,39 m na 1. piętrze z 10 mieszkaniami. Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

372 000 zł42 m² 8 831,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 42,12 m2, położone na trzecim piętrze w wieżowcu z windą, na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 100 zł28 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Nadodrze,Opole

375 000 zł32 m² 11 788,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki, położonej blisko ścisłego centrum Opola, w dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bierkowice,Opole

366 000 zł42 m² 8 689,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! nowa cena! 366 000 zł Obowiązuje tylko do 31 grudnia przy podpisaniu umowy przedwstępnej. Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,12 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Popiełuszki

Groszowice,Opole

343 000 zł52 m² 6 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z komórką i piwnicą Groszowice, opole Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Śródmieście,Opole

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Opola, idealna dla studenta, singla lub pary. Lokalizacja: ul. Oleska, opole Śródmieście Piętro: 2 z 3 (blok) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolskich

Opole,opolskie

429 000 zł52 m² 8 269,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z piwnicą Centrum Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,88 m + piwnica, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

519 000 zł34 m² 15 264,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 519 000zl obowiązuje tylko do 31.sierpnia! Od 1 września cena 539 000zl. Szukasz jasnego mieszkania w zielonej atrakcyjnej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

569 000 zł62 m² 9 237,01 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Opolu na os. Armii Krajowej (zwm). Mieszkanie idealnie pasowałoby dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Opole,opolskie

478 000 zł59 m² 8 155,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w zielonym Śródmieściu Opola ul. Robotnicza - Cisza, zieleń, a jednocześnie Śródmieście- przestronne 58,61 m- gotowe do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferuję wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pachnący nowością apartament przy ul. Barona w Opolu. Mieszkanie ma powierzchnię 51m2 i składa się z otwartego salonu z kuchnią, z którego prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Nadodrze,Opole

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne mieszkanie 70m2 z klimatyzacją, loggią i garażem podziemnym. Opis mieszkania: na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie, które zachwyca funkcjonalnym układem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy 3-pokojowy apartament na parterze z ogródkiem (98m2) oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym na nowym osiedlu, dzielnica Szczepanowice Opole. Mieszkanie ma 58m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

429 000 zł48 m² 8 956,16 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cześć! Mam dla Ciebie czarującą ofertę ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w Opolu, na zielonym osiedlu Armii Krajowej. Mieszkanie, które z pewnością skradnie Twoje serce. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! wyłączność! Prezentujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku, w Centrum Opola. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

649 000 zł62 m² 10 452,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie, 3-pokojowe w stanie deweloperskim w bardzo dobrej lokalizacji - opole/kolonia Gosławicka ul. Tarnopolska Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu Zośka

Armii Krajowej,Opole

339 000 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie nieaktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

410 000 zł48 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie nie udaje nowoczesnego showroomu. Ono żyje kolorem, detalem, funkcjonalnością. Na 47,7 m znalazło się miejsce na dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na piętrze domu jednorodzinnego, stanowiące niezależną część (połowę domu) o powierzchni ok. 70 m . Lokal znajduje się w zadbanym budynku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kolonia Gosławicka,Opole

625 000 zł65 m² 9 630,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie 64,9 m | ul. Nowowiejska | Kolonia Gosławicka | 3 piętro Lokalizacja: ul. Nowowiejska, dzielnica Kolonia Gosławicka Duże jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Przylesie,Opole

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze niskiego budynku, w dzielnicy Przylesie w Opolu. Nieruchomość o powierzchni ok 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrów

Chabry,Opole

310 000 zł30 m² 10 402,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 29,8m2 -położona na 6 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia-w pełni wyposażone, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Zaodrze,Opole

670 000 zł52 m² 12 835,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania położonego na spokojnym i zamkniętym Osiedlu Generalska w Opolu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

729 000 zł70 m² 10 687,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezczynszowe | ogródek | ogrzewanie podłogowe | niska kameralna zabudowa | dwustronne | miejsca postojowe | klimatyzacja | kominek | markiza Na sprzedaż prezentuję komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Opole,opolskie

349 000 zł47 m² 7 364,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

~~~mieszkanie 2pkł na zaodrzu~~~ Lokalizacja: ul. Zwycięstwa, opole Mieszkanie o powierzchni 47,39m2 składa się z salonu, widnej kuchni, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.