dowolna

Mieszkania Opole – oferty mieszkań

687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

687 ogłoszeń

279 999 zł35 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Faktyczny metraż transakcyjny to 22,63 m2, natomiast całkowity metraż "po podłodze" to 37,8 m2. Tylko w naszym biurze, sprzedaż przytulnego kompaktowego 2-pokojowego mieszkania, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Chabry. Mieszkanie o powierzchni ok. 50m2 znajduje się na piątym piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 705,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł88,55 m² 7 555,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, i piętro ul. Kościuszki, centrum Opola Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

930 000 zł101,36 m² 9 175,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupu proponujemy mieszkanie czteropokojowe z balkonem o pow. 101,36 m2 zlokalizowane w Centrum (blisko galerii Solaris) w Opolu. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł91 m² 9 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie Z 20-metrowym tarasem | chmielowice | garaż | klimatyzacja Są nieruchomości, które po prostu mają metry. I są takie, w których od wejścia czuć.

Szczegóły ogłoszenia

415 800 zł42,40 m² 9 806,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, bliskie Zaodrze, ul. Koszykana sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone na 9 piętrze przy ul. Koszyka.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 70 m | 4 piętro | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, zlokalizowanego w Opolu przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77,40 m² 8 385,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone w Opolu przy ul. Poniatowskiego, w prestiżowej dzielnicy generalskiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł48 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | balkon | piwnica 8 m | gotowe do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł84 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrestaurowana kamienica | wysokość pomieszczeń 3,5 M | śródmieście | dwustronne Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84m2 na 1 piętrze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł44,78 m² 13 666,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż nowoczesnego mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 44,78m2 w spokojnej, cichej dzielnicy Opola, szczepanowice przy ul. Barona. Lokal mieszkalny położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,34 m² 9 156,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupoziomowe Świetna lokalizacja: gosławice Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 76,34m2, usytuowana w dzielnicy Opola. Nieruchomość znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 708 zł97,01 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biura nieruchomości. Nowy apartament gotowy do odbioru "od ręki". Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł51,13 m² 12 908,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronny 2 pokojowy apartament na Zaodrzu. Rozkład: -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -przynależna piwnica Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,28 m² 82,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny apartament w klimatycznej kamienicy przy ul. 1 maja. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze i ma metraż 30,28m2. Na całość składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,60 m² 10 061,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości do zamieszkania blisko centrum? Bądź inwestycyjnie? Ta oferta Cię zainteresuje. Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł69,97 m² 9 861,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 69,97m2, usytuowanego na parterze w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu 4/004 o powierzchni 48,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku na ulicy Szałwiowej w Opolu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, przedpokoju z obszerną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,20 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,20 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,31 m² 57,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz kompaktowego, w pełni wyposażonego mieszkania w centrum Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! Podstawowe informacje: lokalizacja: plac Sebastiana, ścisłe centrum Opola Powierzchnia: 26.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m, usytuowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,10 m² 11 700,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka idealna dla singla lub pary gotowa do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,10 m , położonej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema windami. Nieruchomość zachwyca przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Z ogródkiem, miejscami parkingowymi oraz panelami fotowoltaicznymi W cenie! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro. Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65,12 m² 13 498,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Taras większy niż niejedno mieszkanie i przestrzeń, która robi wrażenie poznaj wyjątkową ofertę! Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m, zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł69,45 m² 11 375,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rewelacyjne mieszkanie + dwa miejsce parkingowe - położone w dzielnicy bliskie Zaodrze w Opolu. Doskonała lokalizacja. Wydanie mieszkania do uzgodnienia! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,38 m² 13 844,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *proponujemy Państwu do sprzedaży: - nowy - położony w doskonałej lokalizacji, z dala od ulicznego ruchu - idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 700 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie, 2-pokojowe w stanie deweloperskim w bardzo dobrej lokalizacji - opole/kolonia Gosławicka ul. Tarnopolska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! Na jednym z bardzo cenionych osiedli Armii Krajowej posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 72m2. ` mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania W nowym budownictwie? Nie przegap tej oferty! Na sprzedaż: 48,66 m nowoczesne mieszkanie w świetnej inwestycji Atlantis Prestige Park przy ul. Pomorskiej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogromnym balkonem! Gotowe do zamieszkania Opole, malinka. Biuro Nieruchomości Rendom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,80 m² 10 325,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w wysokim bloku przy ul. Bytnara Rudego. Nieruchomość przeszła kompleksowy remont, obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż niezwykle wygodny apartament z nowymi meblami w cenie w ścisłym Centrum Opola przy ul.Książąt Opolskich - do Rynku 1 minuta. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 945 zł61,17 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Kupujący zwolniony z podatku pcc oraz prowizji biura! metalowa - nowe miejsce do Życia w Opolu! Marzysz o własnej nieruchomości, jednocześnie pozostając blisko miasta? Ta.