dowolna

Nowe mieszkania Opole

121 ogłoszeń

121 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

596 181 zł46 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 102 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (5,29m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

852 176 zł67 m² 12 700,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 101 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (7,83m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majowa

Groszowice,Opole

429 000 zł54 m² 7 871,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie (14/1) z ogrodem i 2 miejscami postojowymi 3 pokoje (funkcjonalny układ, który sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i dla osób pracujących zdalnie) 54,50 m (komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chocimska

Malinka,Opole

879 010 zł67 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence (atlantis), która powstaje na Malince przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

838 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe. Lokalizacja: wyśmienita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Groszowice,Opole

459 000 zł63 m² 7 253,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie u nas ostatnie narożne 4 pokojowe mieszkanie (13/2) z balkonem, ogrodem w części rekreacyjnej osiedla i 2 miejscami postojowymi. Rozpoczęcie prac 02.2026 - koniec 06.2027 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skrajna

Gosławice,Opole

645 000 zł63 m² 10 282,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym miejscu wśród zieleni, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum Opola? Ten apartament w inwestycji Skrajna 17 już czeka na Ciebie budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Groszowice,Opole

449 000 zł63 m² 7 095,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie (14/2) z balkonem, ogrodem w części rekreacyjnej osiedla i 2 miejscami postojowymi Jeżeli szukasz mieszkania, które daje realną elastyczność na lata (rodzina, praca zdalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

708 447 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na II kondygnacji nowoczesnej i kameralnej inwestycji Apartamenty Stawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

444 020 zł38 m² 11,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Wójtowa Wieś, przy ulicy Stawowej w Opolu. Inwestycja nazywa się "apartamenty Stawowa" i jest już na etapie ukończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gosławice,Opole

681 048 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zakończona zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

468 936 zł40 m² 117 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w dzielnicy Wójtowa Wieś, przy ulicy Stawowej w Opolu. Inwestycja nazywa się "apartamenty Stawowa" i jest już na etapie ukończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

1 021 315 zł89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Oferta sprzedaży apartamentu w budynku nr 3 mieszkanie 409.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

628 038 zł46 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Chocimska Residence | C/305 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

431 833 zł42 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

492 820 zł48 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do 73,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

430 603 zł42 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz pcc! Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie B205 znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Świetna lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 104 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

685 000 zł62 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

5 mieszkań na sprzedaż | 64 m | ogródek | 2 miejsca postojowe ul. Dworska | Cena: od 685 000 zł do 709 000 zł Nowoczesne mieszkania dla wymagających | 64 m + ogródek + 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

1 795 000 zł156 m² 11 506,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta: ekskluzywne mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Opola Oferujemy Państwu do nabycia ekskluzywny lokal mieszkalny zlokalizowany na drugim piętrze historycznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jodłowa

Opole,opolskie

510 000 zł54 m² 9 453,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy przy Ulicy Jodłowej. Warto zwrócić uwagę na : Mieszkanie o powierzchni 52m idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Stan developerski gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

521 008 zł51 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

507 760 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Chmielowice,Opole

409 000 zł79 m² 5 177,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 79 m2 mieszkanie 3-pokojowe w stanie developerskim w zielonej dzielnicy Chmielowice (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 105 w budynku B, składającego się z: dane ogólne mieszkania: składa się ono z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jodłowa

Kolonia Gosławicka,Opole

560 000 zł56 m² 9 922,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy przy Ulicy Jodłowej. Warto zwrócić uwagę na : Mieszkanie posiada ogrzewanie podłogowe co zwiększa zdecydowanie komfort użytkowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 4.403 Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 59,23 m z dużym balkonem 13,90 m , położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

709 303 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, światło i styl nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem 1 piętro, narożny, duży balkon. Opole | Szczepanowice | 66 m | rynek pierwotny balkon 27m2 kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,43 m2 - podzielone na dwa mniejsze mieszkania: jedno o pow. 34,26 m2 i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

494 091 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 42,23m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

494 091 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 42,23 m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

709 303 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,29 m2, składające się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

579 000 zł49 m² 11 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim, które jest zlokalizowane w nowo wybudowanym bloku, w Opolu, w dzielnicy Malinka, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

479 817 zł41 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 41,01 m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,43 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

673 137 zł63 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 62,91 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Wyspa Pasieka,Opole

650 000 zł34 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartament nr 8 (II piętro)- 34,25m2 od strony wschodniej. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju z garderobą. Piano 21 , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij