dowolna

Nieruchomości Opole - Oferty sprzedaży nieruchomości

999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 ogłoszeń

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż: luksusowy dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Opole, kolonia gosławickacena: 1 550 000 zł Lokalizacja: opole, dzielnica Kolonia Gosławicka Typ budynku: dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na piątym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Opolu przy ulicy Bytnara Rudego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum. Rozkład: -przestronny salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,09 m² 9 063,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: opole, ul. Skautów Opolskich Położenie: drugie piętro w wysokim budynku Funkcja: trzy pokoje , aneks kuchenny, łazienka przedpokój, dwie piwnice Powierzchnia mieszkania 66.09m +.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Opolu, przy wyjeździe w kierunku Krapkowic (dk45). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł87,23 m² 9 159,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej Rodzaj nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej Lokalizacja: opole, ul. Mehla, wojtowa Wieś Metraż: 87,23 m Liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł79 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe, przestrzenne I klimatyczne mieszkanie W centrum Z potencjałem I miejscen parkingowym! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu jasne i przestronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena Opole /zaodrze Oferta na wyłączność! Świetnie utrzymana nieruchomość w stylu dworskim zlokalizowana w zachodniej części Opola. Posiadłość o powierzchni ok. 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,30 m² 12 776,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Rozkład: -pokój dzienny z balkonem francuskim -sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole, duży budynek w centrum miasta, 6 467 m2, sprzedam, 8 900 000,- pln, netto. Duży budynek w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł625 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nietuzinkowa willa - kolonia gosławicka Rezydencja składająca się z trzech kondygnacji usytuowana na ponad 17 arowej, zagospodarowanej działce wraz z parkingiem dla gości oraz dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł75,61 m² 10 302,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie Z poddaszem 0% prowizji i 86,94 m w cenie?! 779 000 zł Bez remontów. Bez dopłat. Bez stresu. Wchodzisz i mieszkasz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 656 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Na sprzedaż urokliwa działka mieszcząca się w Dzielnicy Malina. Powierzchnia działki 16,5 ara. Działka nie jest objęta Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zabudowa działki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Zaodrzu ma w sobie coś, co trudno uchwycić w specyfikacji technicznej spokój niskiego bloku - wokół zieleni, który nie ginie w miejskim zgiełku, i wnętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,17 m² 9 948,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) o powierzchni 33,17 m, położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Rejtana w Opolu. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł77 m² 10 246,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w centrum Opola. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanej, 3-piętrowej kamienicy po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,90 m² 8 121,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu mieszkanie o funkcjonalnym układzie: dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka oraz balkon. Lokal znajduje się na III piętrze w X-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 140 zł45,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Na sprzedaż: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Chocimska Residence! B004 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,51 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77,40 m² 8 385,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone w Opolu przy ul. Poniatowskiego, w prestiżowej dzielnicy generalskiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł60,68 m² 14 007,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Opole, pasieka świetna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na parterze klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej lubianych części Opole Zaodrze. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 000 zł86 m² 10 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Nowe Osiedle w Opolu Bierkowicach już wystartowało! Prowizję Kupującego ponosi deweloper. Osiedle z widokiem na las i w bliskiej odległości Centrum Handlowego Karolinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł147 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Twój wymarzony dom w Opolu przestrzeń, wygoda i ogród pełen zieleni! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w mieście? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł64,90 m² 9 984,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, opole - Osiedle Rodło! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem od strony południowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - rezerwacja Stary zwm Oferta na wyłączność! Mieszkanie o powierzchni ok. 61m2 usytuowane na II piętrze w jednym z niskich budynków Osiedla Armii Krajowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 735 zł73,34 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do 73,34.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52 m² 10 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na II piętrze w kameralnej kamienicy przy Małym Rynku w Opolu. Budynek położony jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł12 697 m² 93,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,2697 ha położona w Opolu. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest symbolem 1u - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 602 zł94,76 m² 8 206,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,76 m , położony w spokojnej i zielonej części Opola Szczepanowicach, przy ul. Barona. Inwestycja z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł13 135 m² 152,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu gruntów położonych w Opolu przy ul. Kazimierza Kasperka tj. działki nr 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 94,13 m 3 sypialnie Balkon 31.60 m Nowa inwestycja IV piętro Mieszkanie 4.401 Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą - Prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,34 m² 9 764,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertra Z rynku pierwotnego bez podatku pcc. Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z przyjemnością przedstawiam nową inwestycję deweloperską realizowaną w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 260 m² 674,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 13 arów, położona w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość z planem ogólnym o oznaczeniu 52sj.

Szczegóły ogłoszenia

378 200 zł1 891 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opole-Czarnowąsy - Działka mn 18,81a ( mpzp wg udzielonej informacji najprawdopodobnie już do kwietnia 2026 ma obowiązywać ). Został zrobiony projekt uzbrojenia ( wody, kanalizacji, prądu ) Działki :.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena 775000! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w pięknej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 153m2 składa się z salonu, 4pokoi, dużego korytarzu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 562 m² 243,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Opole w dzielnicy Grotowice. Działka o powierzchni około 15,62 ara. Media (w.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł120 m² 5 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy położony w bardzo dogodnej lokalizacji - przy ul. Braci Kowalczyków w Opolu (nowa Wieś Królewska). Umiejscowiony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł73,51 m² 7 740,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości, położonej przy ulicy Szarych Szeregów w Opolu (osiedle zwm). Nieruchomość usytuowana na czwartym piętrze, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 384 zł53,66 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które daje komfort domu i funkcjonalność mieszkania? To właśnie jedna z tych ofert, które naprawdę mają sens zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.