dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Opole

Śródmieście,Opole

595 000 zł300 m² 1 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji. 100m od Dworca w Brzegu. Wymieniony dach, przeprowadzone wyburzenia - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze w stosunkowo nowym budynku. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Groszowice,Opole

840 000 zł96 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Sprzedam dom wolnostojący, parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 96 m2 na działce o powierzchni 760 m2. Dom kompletnie wykończony na zewnątrz: tynki elewacyjne, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Czarnowąsy,Opole

320 000 zł32 m² 9 968,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, doskonałe jako inwestycja lub dla studenta, usytuowane w Opolu, w spokojnej dzielnicy Czarnowąsy Skład mieszkania: - ustawny pokój - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

45 zł/m²15 m² 675 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Posiadamy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15m2 znajdujący się w na parterze jednej z kamienic w Śródmieściu Opola. Lokal z oknami wychodzącymi na główną ulicę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

377 479 zł37 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Apartamenty Barona. Inwestycja została zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale zarówno wewnątrz, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

345 000 zł40 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni przeszło 40m2 składa się z 2 pokoi, przedsionka, łazienki, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! duza obniżka ceny! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w Śródmieściu Opola. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partyzancka

Półwieś,Opole

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się w dzielnicy Półwieś, przy ul. Partyzanckiej. Bardzo dobra komunikacja do centrum miasta jak i na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

635 000 zł64 m² 9 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe , rozkładowe, o powierzchni 64,4 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku, na Malince 2, w bardzo przyjaznej dzielnicy Opola. Balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

675 000 zł73 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji! Nieruchomość można nabyć w całości umeblowaną i wyposażoną. Cena do negocjacji dla zainteresowanego klienta. pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

548 000 zł56 m² 9 836,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w nowo wybudowanym budynku Apartamenty Vincent na Kolonii Gosławickiej w Opolu. Mieszkanie o powierzchni przeszło 55m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Zakrzów,Opole

1 120 000 zł221 m² 5 067,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom jednorodzinny parterowy o pow. użytkowej 129,51 m2, położony na działce o pow. 16,62 arów, dom mieści się w Opolu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Gosławice,Opole

1 900 zł37 m² 51,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam Państwa do wynajęcia wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowo powstałym budynku niedaleko Centrum Handlowego Turawa Park. Lokal jeszcze pachnie nowością. To piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

60,34 zł/m²58 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 58 m, zlokalizowany w ścisłym centrum Opola. Lokal znajduje się na parterze i posiada duże witryny, które doskonale nadają się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Nowa Wieś Królewska,Opole

40 zł/m²230 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: aleja Przyjaźni Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia przestronnego lokalu o powierzchni 230 m2 , z możliwością podziału na cztery mniejsze pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Grotowice,Opole

309 000 zł34 m² 9 000,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną w Opolu w dzielnicy Grotowice. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - kuchni, - łazienki. - balkon Usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Stare Miasto,Opole

40 zł/m²12 m² 464 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego położonego w centrum Opola. Lokal o powierzchni 11,59 m2 znajduję się na drugim piętrze. Na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oświęcimska

Opole,opolskie

258 000 zł35 m² 7 294,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z garażem cenie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania z balkonem zlokalizowanego przy ul. Oświęcimskiej w Opolu. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

36,67 zł/m²60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 60 m, usytuowany w doskonałym punkcie, przy ulicy 1 Maja. Główna zaleta tego miejsca to doskonała ekspozycja Twojej firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

365 000 zł35 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna - oferta zawieszona! Oferujemy Państwu bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane na I piętrze, ośmiopiętrowego bloku, na zwm. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

510 000 zł56 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na II piętrze w jednym z wysokich bloków przy ulicy Koszyka. Mieszkanie o powierzchni 56,17 m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedurnego

Śródmieście,Opole

549 000 zł65 m² 8 439,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu wygodne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie położone w Opolu, w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Piotra Niedurnego. Mieszkanie o powierzchni 65,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chmielowice,Opole

895 000 zł87 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 86,54 m2 zlokalizowanego w urokliwej dzielnicy Chmielowice w Opolu, na osiedlu Róży Wiatrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Chmielowice,Opole

185 000 zł600 m² 308,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu uzbrojoną działkę budowlaną, położoną w Opolu, w dzielnicy Chmielowice. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 607 m2 Na działkę są wydane warunki zabudowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie dwu pokojowe w Opolu, w dobrej lokalizacji - Osiedle zwm, ul. Skautów Opolskich, położone na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

599 000 zł58 m² 10 279,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Śródmieściu specjalnie dla Ciebie, znajduje się na I piętrze (II kondygnacja), w bloku zlokalizowane na niegdyś głównej ulicy Opola. Składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

40 zł/m²450 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal zaadoptowany pod placówkę oświatową dla dzieci młodszych i najmłodszych: żłobek lub przedszkole lub jako placówka szkolna. Może być też wykorzystany pod inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Gosławice,Opole

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu pięknie zaprojektowany i wykończony pod klucz 2 pokojowy apartament. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

538 000 zł62 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,50m2, zlokalizowanego w jednym z bloków w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Opole,opolskie

269 000 zł25 m² 10 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli marzysz o gotowej do wprowadzenia kawalerce, to idealnie trafiłeś! Jest to doskonała propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Opole,opolskie

409 000 zł53 m² 7 750,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na zieleń w samym sercu Opola Wyobraź sobie poranki, gdy otwierasz okno i wita Cię widok na malowniczą Młynówkę - zielony zakątek w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Opole,opolskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania w samym sercu miasta! Szczegóły nieruchomości: -Powierzchnia: 40 m -lokalizacja: centrum miasta, zaledwie 600 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Opole,opolskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania w samym sercu miasta! Szczegóły nieruchomości: -Powierzchnia: 50 m -lokalizacja: centrum miasta, zaledwie 600 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknie urządzonego mieszkania zlokalizowanego w sercu miasta Opola- dwa kroki do ulicy Krakowskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie połozone na 3 piętrze jednego z bloków na opolskim zaodrzu. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - przedpokoju, - łazienki z wc, - odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

301 172 zł29 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! Szukasz mieszkania w sercu miasta Opole? W takim razie to jest oferta dla Ciebie. Świetna lokalizacja, w pobliżu głównego deptaku miasta- na ulicy Krakowskiej - High Street Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne