dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 364 ogłoszenia

469 000 zł45,74 m² 10 253,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pasieka to nie tylko adres, ale sposób życia. Wyspa położona kilka minut spacerem od opolskiego rynku, a jednocześnie wyraźnie od niego oddzielona spokojniejsza, bardziej zielona, wybierana przez.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 540 m² 140,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam dla Ciebie na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w Opolu, dzielnica Świerkle. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do rombu o powierzchni 35 arów. Działka połozona na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

640 000 zł60 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal wraz z miejscem parkingowym położony w Opolu na ul. Lipowej. Umiejscowiony na I pietrze. Powierzchnia to 70 m2. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

452 000 zł48 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | balkon | piwnica 8 m | gotowe do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146,60 m² 5 798,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży dużego mieszkania zlokalizowanego w Centrum Opola Mieszkania o powierzchni 146,6m2 składa się z : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł147 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedstawiam Państwu nowoczesny, wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy Opola - Chmielowice. To idealna propozycja dla osób, które poszukują komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 000 zł92,42 m² 9 002,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

biura nieruchomości ani podatku pcc! Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Bierkowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł170 m² 5 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla gości. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł98,58 m² 6 390,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni około 180m , położony na dużej działce o powierzchni 1260m , idealnej pod budowę deweloperską. Nieruchomość znajduje się w Opolu przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł55,94 m² 9 456,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 56m2 m2, zlokalizowanego na ulicy Jankowskiego osiedle chabry! Z możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,80 m² 10 988,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, urokliwe, zadbane mieszkanie w kamienicy Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni ok. 72 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł98,48 m² 8 570,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji Opola - w Dzielnicy Generalskiej. Mieszkanie o powierzchni około 98,48 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł540 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:877 m²

Buiurowiec położony W atrakcjnej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ciekawą oferta sprzedaży obiektu biurowo handlowego piętrowego podpiwniczonego położonego w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 941 m² 182,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna działka usługowa w Opolu, ul. Czarnowąska Oferowana działka o powierzchni 0,4941 ha zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Opola, przy ul. Czarnowąskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 664 m²

Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w Opolu, w dzielnicy Wróblin, na 26,64 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 100 m2 powierzchni całkowitej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 597 zł60,71 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek D - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na II piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 250 m² 2 232 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, dwóch niezależnych budynków, o przeznaczeniu magazynowo biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Opole,opolskie

35 zł/m²73,79 m² 2 583 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Opola historia, prestiż i doskonała lokalizacja Szukasz miejsca, które łączy w sobie niepowtarzalny charakter, doskonałą lokalizację i prestiż?.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

61 zł/m²330 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nietuzinkowy lokal na wynajem w samym centrum Opola 330 m z charakterem! Oferujemy wyjątkowy lokal o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowany w ścisłym centrum Opola. To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł1 242 m² 32,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Obiekt użytkowy na sprzedaż lub wynajem idealny na hotel, dom seniora, ośrodek terapeutyczny Lokalizacja: opole / Czarnowąsy, malowniczo położony nad rzeką Powierzchnia działki: 34 ary (płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,50 m² 8 739,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. 59,50 m2, zlokalizowane na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, pokoju, łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne 2 - pokojowe mieszkanie o pow.34 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na VI piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²18,77 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczenia biurowego o powierzchni 18,77m2. Lokal mieści się na III piętrze, kamienicy w Centrum Opola. Cena za 1m2/42zł netto. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł150 m² 5 526,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni całkowitej ponad 150 m , z użytkową przestrzenią wynoszącą 97 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym osiedlu , dzielnica Półwieś w Opolu. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²113 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę najmu lokalu biurowo-usługowego z bezpośrednim wejściem z zewnątrz z dużymi szybami pozwalającymi na wykonanie ekspozycji. Lokal o powierzchni 113 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł90,30 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta przestronnego, eleganckiego mieszkania położonego w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w spokojnej strefie Centrum Opola (blisko Rynku). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł135 m² 10 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom w świetnej lokalizacji! 8 km od centrum Umowa na wyłączność! Tylko u nas! Opole/ Czarnowąsy Dom jednorodzinny usytuowany na ok.8 arowej zagospodarowanej działce, nieopodal 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe ceny Nowa inwestycja mieszkania w zabudowie szeregowej w Grotowicach | Przedsprzedaż ruszyła! Mam dla Was coś wyjątkowego kameralne osiedle w dzielnicy Grotowice w Opolu. To.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł78 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Atrakcyjnie zlokalizowane (zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i jako własny kąt do mieszkania) przy ulicy Kośnego 48. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł275 m² 5 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu gastronomicznego, usytuowanego na ul. Krakowskiej, w samym sercu malowniczego Opola. Lokal ten jest idealnym miejscem na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Opole, śródmieście Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m, położone na parterze budynku z 2024 roku w Opolu, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 48,94 m2, usytuowanego na drugim piętrze w klimatycznej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł78,61 m² 11 181,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w jednym z budynków na ul. Marka Grechuty w Opolu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

51,50 zł/m²45 m² 2 318 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na wynajem w ścisłym Centrum Opola. Lokal o powierzchni około 45m2 posiada duże okna. Idealnie sprawdzi się pod działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Sprzedaż dom - nowy, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.180 m2. - opole - Grudzice. Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 1997/, wolnostojący, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł354 m² 494,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W wyłącznej ofercie naszego biura. Działka budowlana 354 m z warunkami zabudowy 200 m od jeziora Malina media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 354.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 50 m , usytuowany w samym sercu miasta, idealny na biuro lub działalność gospodarczą. Lokal znajduje się w prestiżowej lokalizacji,.