dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 392 ogłoszenia

4 299 zł89 m² 48,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowym kompleksie przy ul. Katowickiej w Opolu. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

503 040 zł62,88 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z absolutnym spokojem? Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Opola, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,34 m² 9 156,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

NA sprzedaż połowa bliźniaka W świetnej lokalizacji- gosławice Świetna lokalizacja: gosławice Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 76,34m2, usytuowana w dzielnicy Opola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie prywatnezapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego i eleganckiego mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie znajduje się na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 110 m , usytuowany na parterze budynku przy ul. Głowackiego w Opolu, w rejonie ul. Budowlanych. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prestiżowa lokalizacja | 47 m | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w sercu zielonej, śródmiejskiej dzielnicy Wyspa Pasieka w Opole. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:827 m²

Dom ok. 120 m2 | działka 8,27 ara | Opole Grudzice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, klimatycznego domu z przedwojenną historią, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w Śródmieściu Opola, przy spokojnej ulicy w pobliżu dworca pkp. To świetna lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, komunikacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł59,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

[bezpośrednio] Nowoczesne 3 pokoje - Malinka, wysoki Standard, parking Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji!) 3-pokojowe mieszkanie w sercu opolskiej Malinki przy ul. Piotrkowskiej. Lokal idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł46,35 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje | parter | Gotowe do Twojej metamorfozy Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Oto ono. Funkcjonalny, przemyślany rozkład- trzy osobne pokoje, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,57 m² 8 008,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,57 m2, położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym, zadbanym i ocieplonym budynku w samym Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w cichej i kameralnej części centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie: sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 28m2 z balkonem w spokojnej i zielonej dzielnicy Opola. Umeblowana i wyposażona od razu do zamieszkania. Miejsce parkingowe dla mieszkańców pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Okazja, nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w Opolu, w dzielnicy Czarnowąsy, na działce 33,51 ara. Nieruchomość do remontu, ma 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł50,50 m² 13 445,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego apartamentu wykończonego pod klucz o powierzchni 50,5m2 w dzielnicy Gosławice. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum - lokale O powierzchni 21-300M2! położenie w centrum miasta w niewielkiej odległości od głównego dworca kolejowego oraz Rynku i Starego Miasta dogodne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,90 m² 10 350,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez oświadczenia notarialnego. Wyłącznie w naszym biurze, kawalerka z tarasem kawalerki usytuowana na parterze apartamentowca w Opolu przy ul. Górnej. Mieszkania jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł720 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Do wynajęcia od stycznia 2025 r. hala magazynowo- usługowa o powierzchni łącznej 720m2 na co składa się 500 m2 powierzchnia handlowa oraz pomieszczenia biur/socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²46 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal biurowy zlokalizowany w Opolu przy ul. Oleskiej 121. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 46 m2 (dokładne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł105,80 m² 8 412,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w Winowie, lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 105,80m2 (prawy). *Ogród, podjazd, taras, wejście (działka wokół) to.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Powierzchnia: 152 m Kilka kluczowych cech: - dwustronne (ekspozycja północ-południe) - 2 piętro w zabytkowej kamienicy - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 041 zł62,57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Przedstawiamy komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62.57 m z przestronnym balkonem 9,10 m , o nr 5/310, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł64,84 m² 11 397,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budynku w trakcie oddania do użytkowania. Lokal znajduje się na parterze budynku znajdującym się w dzielnicy Szczepanowice.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł33,80 m² 9 911,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w wysokim bloku przy ul. Bytnara Rudego. Nieruchomość przeszła kompleksowy remont, obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 402 zł94,76 m² 8 235,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Nowy dom w prestiżowej dzielnicy Szczepanowice komfort, styl i doskonała lokalizacja! Marzysz o nowym, nowoczesnym domu blisko centrum Opola, a jednocześnie w spokojnej, cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł81 m² 15 432,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w ścisłym centrum Opola (ok. 200 metrów od Ratusza) położony w ciągu handlowym o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych. Duże witryny. Lokal po remoncie. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł73,50 m² 9 442,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:116 m²

Lokal promocyjny - 694.000,00 zł zamiast 794.000,00 zł! Zapłać teraz 50.000,00 zł, a resztę przy odbiorze kluczy! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowoczesny Dom z Pięknym Ogrodem i Tarasem - Idealny dla Rodziny - w Opolu Odkryj ten nowy, przestronny dom o powierzchni 200 m , idealnie zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z balkonem zlokalizowane na Zaodrzu ul. Niemodlińska Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

46,87 zł/m²71 m² 3 328 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Z bezpośrednim wejściem Z ulicy do wynajęcia od zaraz Lokal jest położony 5 minut spacerem do opolskiego Rynku. Pierwsze pomieszczenie to miejsce idealne na recepcję/poczekalnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 748 000 zł6 510 m² 422,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo dobrze zlokalizowany teren inwestycyjny w Śródmieściu Opola. Powierzchnia działki to 65 ar. Media: - woda, - prąd, - kanalizacja, - gaz Lokalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal inwestycyjny, kancelaria, gabinet, centrum miasta. Lokalu użytkowy 104 m2 naprzeciw Galerii Solaris! Lokal składa się z 6-ciu pomieszczeń o łącznej powierzchni 104 m2 i położony.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Gospodarcza, opole Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,71 m² 10 690,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w Opolu Chmielowice ul. Nefrytowa Nowoczesna inwestycja w zielonej części Opola obejmująca 36 mieszkań jedno- i dwupoziomowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy centrum Opole | 120 m Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Opola, w pięknie wyremontowanej, dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie w Opolu, pl. Teatralny! (media miejskie + Internet i kablówka) Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania lokum w ścisłym centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 351 zł61,82 m² 10 892,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na kameralnym osiedlu w dzielnicy Szczepanowice. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Opolu, pokój dzienny z aneksem.