dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Opole

Opole,opolskie

35 zł/m²18 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura Dostępne są biura o powierzchni od 18 do 128 m, z możliwością późniejszego wynajęcia dodatkowej przestrzeni w miarę potrzeb. Dostępne udogodnienia: łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

596 181 zł46 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 102 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (5,29m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

852 176 zł67 m² 12 700,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 101 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (7,83m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł53 m² 10 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na Odrę. Opole Nadodrze, ul. Spychalskiego. Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pandzy

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, przytulne mieszkanie na parterze po remoncie, dostępne od 1 kwietnia 2026 r. Nie jest wymagane oświadczenie o wynajmie okazjonalnym! Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grafitowa

Wrzoski,Opole

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ostatni wolny lokal! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z naszej najnowszej oferty - zostały już tylko jeden lokal z ośmiu w realizacji. Prezentujemy funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majowa

Groszowice,Opole

429 000 zł54 m² 7 871,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie (14/1) z ogrodem i 2 miejscami postojowymi 3 pokoje (funkcjonalny układ, który sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i dla osób pracujących zdalnie) 54,50 m (komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowe mieszkanie na 4. piętrze bloku w samym centrum miasta przy ul. 1-go Maja. Blok znajduje się między ulicą Katowicką a Dubois. Mieszkanie ma dwa pokoje, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nysy Łużyckiej

Stare Miasto,Opole

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka po remoncie | balkon | centrum Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Opola przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Chmielowice,Opole

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, który jest zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Chmielowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Pużaka

Opole,opolskie

1 800 000 zł3 200 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Opolu o łącznej powierzchni 0,3227ha przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie mieszkanie położone na 9 piętrze jednego z bloków na opolskim zaodrzu. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - przedpokoju, - łazienki z wc, - odrębnej kuchni - blakonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Romera

Półwieś,Opole

829 000 zł102 m² 8 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w dzielnicy Półwieś w Opolu. Powierzchnia domu to 102 m2 ( + przyziemie). Budynek i rozkład pomieszczeń: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Opole,opolskie

1 090 000 zł164 m² 6 646,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

rezerwacja! oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Kolonii Gosławickiej, na działce o powierzchni 580 m. Budynek z lat 80., utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piastowska

Stare Miasto,Opole

42,66 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia odświeżony lokal biurowy o powierzchni 70,32 m2 znajdujący się na II piętrze wyremontowanej zabytkowej kamienicy w Cetrum Opola. W skład wynajmowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chocimska

Malinka,Opole

879 010 zł67 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence (atlantis), która powstaje na Malince przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

798 000 zł111 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu duże, jasne i przestronne mieszkanie w jednej z ładniejszych, odrestaurowanych kamienic Opola, u zbiegu ulic 1 Maja i Duboisa. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Chabrów,Opole

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie ok. 40 m2 przy ul. Chabrów na 5 piętrze, 2 windy w bloku. Blisko do centrum miasta, galerii handlowej Solaris, kina, teatru ok. 20 min piechotką. Ponadto, blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciecha

Opole,opolskie

359 000 zł38 m² 9 504,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Opolu, przy ul. Św. Wojciecha Nieruchomość o korzystnym układzie, bardzo słoneczne. 1 pokój, niezależna kuchnia, łazienka i przedpokój Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kościuszki, w samym sercu opolskiego Śródmieścia. Lokal położony jest na wysokim parterze, dzięki czemu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar Karola Musioła

Stare Miasto,Opole

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, bardzo funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Centrum, 500 mb. od Rynku. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej ok. 43 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Opole,opolskie

849 000 zł62 m² 13 760,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu apartament znajdujący się w nowym apartamentowcu przy ul. Katowickiej. Nieruchomość o powierzchni wewnętrznej 61,70 m2 z przynależnymi dwoma tarasami , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podmiejska

Groszowice,Opole

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na parterze domu w spokojnej dzielnicy Groszowice w Opolu z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Półwieś,Opole

590 580 zł48 m² 12 298,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Stylowe 2 poziomy w Półwsi - idealna inwestycja przy strefie ekonomicznej! Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest sprzedawane obligatoryjnie z mieszkaniem w kwocie 50 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Ozimska 77 w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

510 000 zł48 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,90m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wysokim bloku na ul. Majora Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wrocławska

Bierkowice,Opole

1 830 000 zł6 650 m² 275,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowy Z placem na sprzedaż - działka 66,5ar Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wrocławskiej 302 i obwodnicy Opola, na którą składa się budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prószkowska

Bliskie Zaodrze,Opole

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok.52m2 , 3 pokojowe położone na parterze w bloku przy ul. Prószkowskiej w Opolu. Zadbane , ładny widok z okien , ogrzewanie miejskie , woda ciepła miejska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

838 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe. Lokalizacja: wyśmienita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chabrów,Opole

649 000 zł81 m² 7 991,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe | 4 pokojowe | 2 miejsca parkingowe | garderoba | antresola Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania poddaszowego o powierzchni użytkowej 81,21 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Stokrotek

Chabry,Opole

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego, w którym w chwili obecnej znajduje się wielopokoleniowy zakład cukierniczy. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielankowa

Czarnowąsy,Opole

1 695 000 zł285 m² 5 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Czarnowąsach w Opolu. Dom wybudowany z dbałością o szczegóły w roku 2020,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Śródmieście,Opole

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal inwestycyjny, kancelaria, gabinet.przy Galerii Solaris Lokalu użytkowy 104 m2 w samym Centrum naprzeciw Galerii Solaris! Lokal składa się z 6-ciu pomieszczeń o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy położony blisko centrum Opola przy ul. 1 maja 53. Lokal o powierzchni ok 24m2 znajduje się na 3 piętrze budynku i świetnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chabry,Opole

459 000 zł46 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie z widokiem na park Opole, chabry Cena: 459 000 zł Powierzchnia: 46,44 m Piwnica w cenie Piętro: wysoki parter Czynsz: 720 zł /mies. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nyska

Chmielowice,Opole

889 000 zł95 m² 9 357,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na prestiżowym, kameralnym osiedlu Róży Wiatrów w Chmielowicach jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Groszowice,Opole

459 000 zł63 m² 7 253,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie u nas ostatnie narożne 4 pokojowe mieszkanie (13/2) z balkonem, ogrodem w części rekreacyjnej osiedla i 2 miejscami postojowymi. Rozpoczęcie prac 02.2026 - koniec 06.2027 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka Lokal znakomicie nadaje się pod najem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarnowąsy,Opole

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Luksusowy dom parterowy, o wysokim standardzie, powierzchnia łączna 230 m2, położony na 18,5 arowej działce, usytuowany w dzielnicy - Czarnowąsy. Składa się z: - ogromnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kolonia Gosławicka,Opole

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek Opole Kolonia Gosławicka Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Opolu, w malowniczej dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij