dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Opole

1 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Opole,opolskie

385 000 zł32 m² 11 993,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Opola? Oto oferta, która łączy komfort i świetną lokalizację. To mieszkanie na ul. Asnyka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

209 000 zł20 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do generalnego remontu Opole, ul. Chabrów 20 m 10 piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m , położona przy ul. Chabrów w Opolu, na 10. piętrze w bloku (10/10).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Opole,opolskie

1 999 000 zł547 m² 3 654 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

~~~nowa cena~~~ Na sprzedaż budynek o przeznaczeniu na Dom Seniora, z projektem budowlanym i pozwoleniami na przekształcenia. Do wglądu aktualne pozwolenie budowlane, projekt, rzuty itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

2 600 zł42 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

~~~mieszkanie + miejsce postojowe+ komórka lokatorska ~~~ Dostępne od marca Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu o powierzchni ok. 42m2 zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Półwieś,Opole

29 900 zł1 300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na wynajem powierzchnię magazynowo-biurową 1300 m , zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się części przemysłowo-biznesowej miasta - przy ul. Wspólnej. Obiekt doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Opole

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie 80 m z ogródkiem centrum Opola, świetna lokalizacja! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w odnowionej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 60,80 m , z przynależną działką o powierzchni 2,54 ara. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 1 Maja

Stare Miasto,Opole

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - lokal usługowy do sprzedaży lub wynajęcia. Główne cechy nieruchomości: - powierzchnia: 47m - Lokalizacja: opolu, ul. 1 maja - duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Stare Miasto,Opole

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Opola, idealna dla studenta, singla lub pary. Lokalizacja: ul. Oleska, opole Śródmieście Piętro: 2 z 3 (blok) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

489 000 zł48 m² 10 208,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Opolu na os. Armii Krajowej (zwm). Mieszkanie idealnie pasowałoby dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

431 833 zł42 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Opole

1 400 000 zł142 m² 9 826,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy położony w centrum Opola na ul. Konopnickiej. Umiejscowiony na parterze. Powierzchnia to 142,47 m2. Lokal składa się z: - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Opole

695 000 zł79 m² 8 780,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy położony w centrum Opolu na ul. Konopnickiej. Umiejscowiony na parterze. Powierzchnia to 79,15 m2. Lokal składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Czarnowąsy,Opole

240 000 zł1 336 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Do sprzedania położona działka (z warunkami zabudowy) o powierzchni 13,36 ara położona w Opole - Czarnowąsy. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

339 000 zł63 m² 5 389,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż do kapitalnego remontu. Lokalizacja: dużą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja - znajduje się ona w przytulnej i spokojnej dzielnicy Opola - Wójtowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

2 600 zł42 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania dwu pokojowego, z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w Opolu, ul. Tarnopolska, pierwsze piętro, nowy dwu piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

492 820 zł48 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do 73,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

495 000 zł47 m² 10 622,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 46,6 m oraz piwnicą, usytuowane na 7. piętrze bloku z windą przy ul. Wojska Polskiego w Opolu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Wróblin,Opole

1 099 000 zł136 m² 8 080,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! wyłączność! Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu niezwykły dom- dom dla osób, które cenią sobie ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Prosta bryła kryje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Nowa Wieś Królewska,Opole

430 603 zł42 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł42 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia 2 pokojowy apartament o wysokim standardzie, mający powierzchnię 41,77 m2, z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym ( 16 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz pcc! Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie B205 znajduje się w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zamknięta

Chmielowice,Opole

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 443 m²

Szukasz dużego, funkcjonalnego domu? Zależy Ci na zagospodarowanym ogrodzie? Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący z wyjątkowym ogrodem, mieszczący się w dzielnicy Chmielowice przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pużaka

Armii Krajowej,Opole

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, pużaka, duży itaras, świetna lokalizacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

420 000 zł37 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka -2 pokoje w świetnej lokalizacji! Nietuzinkowe, wyjątkowe mieszkanie z tarasem i piekną panoramą miasta! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Opole

65,71 zł/m²42 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 42 m , położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Śródmieścia w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Chabry,Opole

640 000 zł69 m² 9 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,53 m , położonego w Opolu przy ul. Jana Stanisława Jankowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Świetna lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 104 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

379 000 zł34 m² 11 213 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Armii Krajowej (dawny zwm). Mieszkanie o powierzchni niespełna 34m2 położone jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Bierkowice,Opole

4 500 zł170 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej Osiedle Sady, opole Bierkowice Bez czynszu I Garaż | Taras i ogródek Do wynajęcia nowoczesny i przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Luboszycka

Śródmieście,Opole

485 000 zł62 m² 7 866,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62 m z potencjałem! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Kolonia Gosławicka,Opole

680 000 zł73 m² 9 264,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:172 m²

Rezerwacja! oferta niedostępna! Chcesz poczuć się jak na wakacjach cały rok? Ten dom jest dla Ciebie! Odpowiednia aranżacja atrium, przeniesie Cię na południe po przekroczeniu progu. Do sprzedania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

525 000 zł61 m² 8 653,37 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,67 m , położonego na 4. piętrze bloku z windą. Lokal jest bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Zaodrze,Opole

470 000 zł49 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Opole, ul. Zwycięstwa Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Opola? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Półwieś,Opole

1 449 000 zł170 m² 8 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż komfortowy, bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m, położony na ogrodzonej działce 438 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwazcja do 05.03.2026 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m, zaprojektowane z dużą dbałością o funkcjonalność, estetykę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

685 000 zł62 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

5 mieszkań na sprzedaż | 64 m | ogródek | 2 miejsca postojowe ul. Dworska | Cena: od 685 000 zł do 709 000 zł Nowoczesne mieszkania dla wymagających | 64 m + ogródek + 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Wyspa Pasieka,Opole

559 000 zł51 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To wnętrze zostało zaprojektowane w spójnym, nowoczesnym stylu z nutą eleganckiego minimalizmu. Bazą aranżacji jest ciepła podłoga o wyraźnym rysunku drewna, która nadaje wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Grudzice,Opole

929 000 zł116 m² 8 008,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w Grudzicach ok 100 m powierzchni użytkowej, po podłodze 116m2, działka 10 arów Na sprzedaż prezentuję dom jednorodzinny o powierzchni około 116 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na III piętrze budynku z wszystkimi mediami miejskimi. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Kolonia Gosławicka,Opole

29,07 zł/m²86 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal o powierzchni 86 m , położony w strategicznym punkcie przy ul. Głogowskiej, bezpośrednio przy głównej drodze. To idealne miejsce na biuro, punkt.